Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Inauguracja Ligi Osiedlowej

16
W ramach realizacji II edycji programu "Trener Osiedlowy",  już 1 czerwca, o godz. 16:00, w Gimnazjum nr 2, rozpoczynamy Ligę Osiedlową w piłce nożnej w dwóch kategoriach wiekowych:

- Szkoły Podstawowe rocznik 1997 i młodsi,

- Gimnazjum rocznik 1994-1996.

Rywalizacja toczyć się będzie pomiędzy osiedlami objętymi programem, czyli między Osiedlem Gamrat, Mickiewicza, Kopernika, Śródmieście, Rafineria.

Uroczysta inauguracja, z udziałem Burmistrz Miasta Jasła, rozpocznie rywalizację sportową w kategorii Szkoły Podstawowe, a następnie Gimnazjum.

Finał  Ligi Osiedlowej odbędzie się początkiem września, podczas ,,II Olimpiady Osiedlowej’’, która w tym roku zostanie zorganizowana na obiektach MOSiR w Jaśle.  

Zapraszamy w najbliższy wtorek, godz. 16:00, Gimnazjum nr 2 w Jaśle.
 

UM Jasła
Reklama

Komentarze: 16

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Mickiewicza
dnia 01.09.2010, 03:45 · Zgłoś
Mickiewicza ma 1 miejsce gim i podstawowka bo cala reszta to [...] xD
Odpowiedz
0
@ piłkarzyk
dnia 12.06.2010, 23:03 · Zgłoś
nie rozumiem dlaczego tylko wybrane osiedla :/ jak juz organizowac turniej osiedlowy to dla wszystkich .chyba ze to jest tylko dla wybranych
Odpowiedz
0
@ : >
dnia 11.06.2010, 13:40 · Zgłoś
teraz benda mecze na orliku i na mosirze :)
Odpowiedz
0
@ Henryk
dnia 08.06.2010, 15:34 · Zgłoś
Mocuś zobaczymy;]
a ty Kopernik nie kozacz tak
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 08.06.2010, 14:46 · Zgłoś
Zobaczycie Ze PPodstawówka Gamrat Bendzie NAjlepsza :)
Odpowiedz
0
@ Mocuś ;D
dnia 08.06.2010, 11:16 · Zgłoś
i Tak Mickiewicz Gim was All Ogarnie xd hah :P
Odpowiedz
0
@ : >
dnia 05.06.2010, 22:13 · Zgłoś
a podstawowka jaki ma sklad Mickiewicz ??
Odpowiedz
0
@ Mickiewicz Hools
dnia 05.06.2010, 22:09 · Zgłoś
Mickiewicz wygra i gim i podstawówka :) pierwsze dwa mecze wygrane :)
Odpowiedz
0
@ Kopernika
dnia 03.06.2010, 14:19 · Zgłoś
To [...] graj sobie 4 osobami bez zmiany. Ledwo ogarnelismy z mickewiczem do konca puzniej z rafa.
Mieliscie zmiany kazdy team a u nas nic. Wiec zamknij twarz i no coment. A jak taki kozak to przyjdzie w 4 i mozemy zagrac, 10 minut i was nie ma : )
Odpowiedz
0
@ Rafka
dnia 03.06.2010, 08:03 · Zgłoś
Taaa wy pokazaliście klasę z Mickiewiczem i Rafineria ;]
Odpowiedz
0
@ Kopernika bubu xD
dnia 03.06.2010, 07:02 · Zgłoś
no teraz nie mieliśmy kim grać
Odpowiedz
0
@ Kopernika
dnia 02.06.2010, 23:18 · Zgłoś
Nie ma bata : ) Kopernik nie podda sie tak łatwo !
Nie mielismy kim grac ostatnio ale i tak was ogarniemy na nastepnu turniej ;D Pozdrawiam ! : )
Odpowiedz
0
@ Kwiatu
dnia 02.06.2010, 13:58 · Zgłoś
Mickiewicza podstawówka i gim wygra i nie ******** :P :d
Odpowiedz
0
@ ;]
dnia 02.06.2010, 06:57 · Zgłoś
Z tego co widziałem to Mickiewicz i Rafineria będą walczyły o 1 miejsce ;]
Odpowiedz
0
@ Mickiewicz :D
dnia 01.06.2010, 12:44 · Zgłoś
zebyś sie nie zdziwił ;p
Odpowiedz
0
@ ;]
dnia 31.05.2010, 17:52 · Zgłoś
Rafineria wygra jak zawsze ;]
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.