Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Indywidualne Mistrzostwa w lekkiej atletyce w Trzcinicy

14

Zawody odbyły się 21. września na obiektach ZS w Trzcinicy, w ramach Gimnazjady oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Jak poinformował nas Tomasz Wojtas, trener z ZS w Trzcinicy, zawody miały na celu  wyłonienie zawodników, którzy będą reprezentować powiat jasielski w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa w Rzeszowie.

- Niestety w zawodach tych z roku na rok uczestniczy coraz mniej dzieci i młodzieży. Znów zabrakło reprezentantów szkół jasielskich oraz większej ilości szkół powiatu jasielskiego - poinformował Tomasz Wojtas.

Pierwsza dwudziestka najlepszych zawodników:

Gimnazjada:
 
1       Owczarski Mariusz       1995    Gimn. Dębowiec  11,35   kula
2       Piątkiewicz Konrad     1995    Publiczne Gim. Cieklin  11,23   kula
3       Mateusz Furmanek        1995    Gimnazjum Skołyszyn     41,04   300m
4       Papciak Tomasz  1995    Gim. Skołyszyn  10,98   kula
5       Dąbrowska Wioleta       1997    GS. Trzcinica   14.38   100m
6       Mastej Mateusz  1995    Gim. Szebnie    42,26   300m
7       Kiełtyka Agnieszka      1995    Gim. Nienaszów  48,68   300m
8       Mikosz Mateusz  1995    Gim. Nienaszów  5,49    w dal
9       Błażej Haduch   1995    Gimnazjum Skołyszyn     43,20   300m
10      Gniady Hubert   1997    Gimn. Dębowiec  13.00   100m
11      Dranka Dorota   1995    GS. Trzcinica   14.88   100m
12      Praszek Karolina        1996    Gimn. Dębowiec  50,80   300m
13      Kasowicz Krzysztof      1995    Gim. Skołyszyn  13.10   100m
14      Dziedzic Mariusz        1995    Gim. Szebnie    13.15   100m
15      Jarek Agnieszka 1995    GS Trzcinica    15.00   100m
16      Filip Esterka   1996    ZS w Warzycach  51,66   300m
17      Wielgosz Martyna        1996    Gim. Dębowiec   1,58,55 600m
18      Marsym Michał   1995    Publiczne gim. Cieklin  5,17    w dal
19      Kisielewicz Mateusz     1995    Gim. Nienaszów  5,16    w dal
20      Galej Kamil     1996    ZS Warzyce      1.50    wzwyż

IMS

1       Kozioł Ireneusz 1999    SP Lisów        44      p. palantowa
2       Buczyński Konrad        1999    SP Jabłonica    43,5    p. palantowa
3       Kostka Konrad   1999    SP Przysieki    43,5    p. palantowa
4       Iwaniecka Olga  1998    SP Szebnie      32      p. palantowa
5       Biernacka Angelika      1998    SP Jabłonica    2,13,14 600m
6       Kołodziej Sylwia        1998    Sp Lisów        3,86    w dal
7       Niemiec Grzegorz        1998    SP Harklowa     4,32    w dal
8       Pikor Tomasz    1998    SP. Harklowa    9,30    60m
9       Dąbrowska Natalia       1999    SP Lisów        10,13   60m
10      Śliwa Barbara   1998    SP Warzyce      2,14,69 600m
11      Dubis Weronika  1999    SP Nienaszów    30      p. palantowa
12      Moskal Małgorzata       1999    SP Szebnie      2,15,00 600m
13      Bek Martyna     2000    SP Szebnie      29      p. palantowa
14      Pikuła Przemek  1998    SP. Szebnie     9.56    60m
15      Sarnecka Natalia        1998    ZSP SP Bączal Dolny     3,64    w dal
16      Data Krzysztof  1999    SP. Jabłonica   9.68    60m
17      Leśniak Kamil   1999    SP Kunowa       3,38,21 1000m
18      Wilczak Szymon  1998    SP Lisów        3,38,33 1000m
19      Kamiński Krystian       1999    SP Lisów        4,05    w dal
20      Jurkowski Przemysław    1998    ZSP SP Bączal Dolny     3,40,59 1000m

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymywali medale oraz dyplomy.

ks

Reklama

Komentarze: 14

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ;)
dnia 28.11.2011, 17:26 · Zgłoś
Najlepszy Nienaszów!!! Zawsze górował na wszystkich zawodach!!
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 28.09.2010, 22:35 · Zgłoś
Marek [...] oficjalnym kandydatem na wójta gminy Skołyszyn.
Odpowiedz
0
@ olga
dnia 26.09.2010, 22:52 · Zgłoś
beznadziejny zawody??? haha
Odpowiedz
0
@ mądra
dnia 26.09.2010, 22:22 · Zgłoś
i po co mają jeździć na takie beznadziejne zawody ?
Odpowiedz
0
@ sandra
dnia 26.09.2010, 17:55 · Zgłoś
A jak ma poziom nie spadać,skoro nauczyciele z jasielskich szkół,zrobili wszystkie stopnie mianowania i teraz maja w nosie zawody i dzieci.Zwłaszcza I Gimnazjum mnie zastanawia,gdyż zawsze szczyci się wynikami w sporcie.Porażka nauczyciele!!!!!
Odpowiedz
1
@ ktoś
dnia 26.09.2010, 12:07 · Zgłoś
widać, że z roku na rok poziom wyników i zawodników spada!!!
Odpowiedz
0
@ Janka
dnia 24.09.2010, 21:24 · Zgłoś
widać, że z Kunowej wyszli najlepsi sportowcy :(
Odpowiedz
0
@ uczennica
dnia 24.09.2010, 18:47 · Zgłoś
Mariolka napisała o tym o czym wszyscy myślimy.
Odpowiedz
0
@ ZST
dnia 24.09.2010, 16:31 · Zgłoś
Z czym do ludzi Panie [...]...???:P
Odpowiedz
0
@ mądra
dnia 24.09.2010, 16:02 · Zgłoś
kawałek blachy i papieru oto nagroda dla zwyciezcow.Brawo Mariolka ! Też się zgadzam
Odpowiedz
0
@ sebass
dnia 24.09.2010, 14:57 · Zgłoś
[...] znów staruje?Przecież ostatnio miał 87 głosów do powiatu!
Odpowiedz
1
@ tak jest
dnia 24.09.2010, 14:12 · Zgłoś
Zgadzam się z Mariolką w 100%!
Odpowiedz
0
@ Olga Iwanienko
dnia 24.09.2010, 13:57 · Zgłoś
Przepraszam,ale na tej stronie pojawił się błąd.
Ja jestem tą,która zajęła 4 miejsce w ostatnich zawodach w rzucie piłeczką palantową i ja mam na nazwisko IWANIENKO, a nie Iwanicka... Rozumiem,że można się pogubić,bo moje nazwisko nie jest z Polski,ale na dyplomie mam napisane dobrze,to dlaczego tutaj ma być błąd?
Odpowiedz
0
@ Mariolka
dnia 23.09.2010, 17:32 · Zgłoś
Z rozbawieniem obserwowałam jak obecny na piątym zdjęciu Pan Marek [...] przybył na stadion tylko po to by pozować do zdjęć z młodzieżą.Wybory samorządowe się zbliżają,więc nic mnie już nie zdziwi.Fajnie byłoby jednak gdyby za promowanie swojej osoby przy pomocy dzieciaków,zakupił uczestnikom zawodów bułeczkę,batona czy chociażby wodę.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.