IV Grand Prix Gminy Jasło w Tenisie Stołowym
12
Ostatni turniej z cyklu IV Grand Prix Gminy Jasło w Tenisie Stołowym trwa.
Znamy już wyniki rozgrywek szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Szkoły podstawowe - dziewczęta
1. Marzena Bachta (Niepla) - 60
2. Barbara Śliwa (Warzyce) - 51
3. Monika Zajac (Warzyce) - 43
Szkoły podstawowe - chłopcy
1. Kamil Czajka (Warzyce) - 57
2. Wojciech Pazdan (Nawsie) - 50
3. Konrad Mikołajewicz (Szebnie) - 44
Szkoły gimnazjalne - dziewczęta

1. Kamila Juszczyk (Trzcinica) - 54
2. Karolina Piskorz (Opacie) - 50
3. Monika Niezgoda (Opacie) - 48
Szkoły gimnazjalne - chłopcy

1. Hubert Dranka (Trzcinica) - 47
2. Adrian Kruczak (Warzyce) - 45
3. Mateusz Jaworek (WIelopole Skrzyńskie) - 41
Kamil Sokolowski
sokolowski@jaslo4u.pl
<Aktualizacja>
Pod naszym patronatem
Zakończenie cyklu turniejów IV Grand Prix 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym
W sobotę 13 marca 2010 r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Szebniach odbył się
IV turniej z cyklu turniejów o IV Grand Prix 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym. Wcześniej turnieje zostały rozegrane w Trzcinicy, Warzycach i Osobnicy.
We wszystkich turniejach wzięło udział 502 uczestników w 8 kategoriach wiekowych. Łącznie w końcowej punktacji sklasyfikowano 219 uczestników. Zacięta rywalizacja trwała do ostatniego turnieju, ponieważ do klasyfikacji końcowej zaliczane były 3 najlepsze wyniki z 4 turniejów.
Po rozegraniu turnieju w Szebniach odbyło się uroczyste podsumowanie IV Grand Prix 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym. Statuetki za miejsca od 1 -3, 112 pamiątkowych medali z nadrukiem „IV Grand PRIX 2010 Gminy Jasło”, dyplomy oraz 112 nagród rzeczowych za miejsca od 1 – 16 w klasyfikacji końcowej wręczali przedstawiciele sponsorów turnieju: Łucjan Wota – Dyrektor Podkarpackiego Banku Spółdzielczego Oddział w Jaśle, Przemysław Baciak – Poszukiwania Nafty i Gazu Jasło, Mariusz Warchoł – Dyrektor ING Bank Śląski S.A Oddział ds. Korporacyjnych w Rzeszowie, Paweł Pliszyło - Kierownik SKOK im. F. Stefczyka Oddział w Jaśle oraz organizator turnieju - Stanisław Pankiewicz – Wójt Gminy Jasło.
Na zakończenie Wójt Stanisław Pankiewicz wręczył sponsorom nagród pamiątkowe medale, statuetki i dyplomy z podziękowaniem. Docenieni zostali także przedstawiciele mediów, którzy również otrzymali pamiątkowe medale, statuetki i dyplomy z podziękowaniem za wsparcie medialne IV Grand PRIX 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym.
Najlepsi w klasyfikacji końcowej, którzy zajęli miejsca na podium w poszczególnych kategoriach:
Kategoria – szkoły ponadgimnazjalne - dziewczęta
I. Krzysiak Anna – I LO Jasło
II. Kędra Angelina – II LO Jasło
III. Brągiel Marzena –LO Mielec
Kategoria – szkoły ponadgimnazjalne - chłopcy
I. Lechwar Grzegorz – ZS nr 2 Jasło
II. Zawiliński Kamil – I LO Jasło
III. Pazdan Waldemar – LO Ropczyce
Kategoria – seniorki
I. Bigos Maria - Szebnie
II. Parys Natalia – Wielopole Skrzyńskie
III. Mikołajewicz Aneta - Bierówka
Kategoria – seniorzy
I. Siewierski Grzegorz - Szebnie
II. Bukowiec Jacek - Jasło
III. Stefanik Szczepan - Szebnie
Dodatkowo prowadzona była klasyfikacja zespołowa szkół, gdzie brane były pod uwagę końcowe wyniki trzech najlepszych zawodników z jednej szkoły. W poszczególnych kategoriach I miejsca nagrodzone dyplomem i pucharem dla szkoły wywalczyli:
Szkoły podstawowe – dziewczęta
I miejsce - SP w Warzycach
(Śliwa Barbara, Zając Monika, Błasik Magdalena)
Szkoły podstawowe - chłopcy
I miejsce - SP w Nawsiu
(Pazdan Wojciech, Sroka Adam, Zaręba Seweryn)
Szkoły gimnazjalne - dziewczęta
I miejsce - Gimnazjum w Opaciu
(Piskorz Karolina, Niezgoda Monika, Marszałek Sylwia)
Szkoły gimnazjalne - chłopcy
I miejsce - Gimnazjum w Warzycach
( Kruczak Adrian, Zając Hubert, Brzuzy Wojciech )
Szkoły ponadgimnazjalne - dziewczęta
Liceum Ogólnokształcące Nr I w Jaśle
(Krzysiak Anna, Dziedzic Klaudia, Knap Kamila)
Szkoły ponadgimnazjalne - chłopcy
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Jaśle
(Fornal Kamil, Suchan Sebastian, Fortuna Kamil )
Szczegółowe wyniki z wszystkich turniejów dostępne są na stronie internetowej Gminy Jasło www.gmina jaslo.pl
Janusz Pawlik
Znamy już wyniki rozgrywek szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Szkoły podstawowe - dziewczęta
1. Marzena Bachta (Niepla) - 60
2. Barbara Śliwa (Warzyce) - 51
3. Monika Zajac (Warzyce) - 43
Szkoły podstawowe - chłopcy
1. Kamil Czajka (Warzyce) - 57
2. Wojciech Pazdan (Nawsie) - 50
3. Konrad Mikołajewicz (Szebnie) - 44
Szkoły gimnazjalne - dziewczęta

1. Kamila Juszczyk (Trzcinica) - 54
2. Karolina Piskorz (Opacie) - 50
3. Monika Niezgoda (Opacie) - 48
Szkoły gimnazjalne - chłopcy

1. Hubert Dranka (Trzcinica) - 47
2. Adrian Kruczak (Warzyce) - 45
3. Mateusz Jaworek (WIelopole Skrzyńskie) - 41
Kamil Sokolowski
sokolowski@jaslo4u.pl
<Aktualizacja>
Pod naszym patronatem
Zakończenie cyklu turniejów IV Grand Prix 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym
W sobotę 13 marca 2010 r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Szebniach odbył się
IV turniej z cyklu turniejów o IV Grand Prix 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym. Wcześniej turnieje zostały rozegrane w Trzcinicy, Warzycach i Osobnicy.
We wszystkich turniejach wzięło udział 502 uczestników w 8 kategoriach wiekowych. Łącznie w końcowej punktacji sklasyfikowano 219 uczestników. Zacięta rywalizacja trwała do ostatniego turnieju, ponieważ do klasyfikacji końcowej zaliczane były 3 najlepsze wyniki z 4 turniejów.
Po rozegraniu turnieju w Szebniach odbyło się uroczyste podsumowanie IV Grand Prix 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym. Statuetki za miejsca od 1 -3, 112 pamiątkowych medali z nadrukiem „IV Grand PRIX 2010 Gminy Jasło”, dyplomy oraz 112 nagród rzeczowych za miejsca od 1 – 16 w klasyfikacji końcowej wręczali przedstawiciele sponsorów turnieju: Łucjan Wota – Dyrektor Podkarpackiego Banku Spółdzielczego Oddział w Jaśle, Przemysław Baciak – Poszukiwania Nafty i Gazu Jasło, Mariusz Warchoł – Dyrektor ING Bank Śląski S.A Oddział ds. Korporacyjnych w Rzeszowie, Paweł Pliszyło - Kierownik SKOK im. F. Stefczyka Oddział w Jaśle oraz organizator turnieju - Stanisław Pankiewicz – Wójt Gminy Jasło.
Na zakończenie Wójt Stanisław Pankiewicz wręczył sponsorom nagród pamiątkowe medale, statuetki i dyplomy z podziękowaniem. Docenieni zostali także przedstawiciele mediów, którzy również otrzymali pamiątkowe medale, statuetki i dyplomy z podziękowaniem za wsparcie medialne IV Grand PRIX 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym.
Najlepsi w klasyfikacji końcowej, którzy zajęli miejsca na podium w poszczególnych kategoriach:
Kategoria – szkoły ponadgimnazjalne - dziewczęta
I. Krzysiak Anna – I LO Jasło
II. Kędra Angelina – II LO Jasło
III. Brągiel Marzena –LO Mielec
Kategoria – szkoły ponadgimnazjalne - chłopcy
I. Lechwar Grzegorz – ZS nr 2 Jasło
II. Zawiliński Kamil – I LO Jasło
III. Pazdan Waldemar – LO Ropczyce
Kategoria – seniorki
I. Bigos Maria - Szebnie
II. Parys Natalia – Wielopole Skrzyńskie
III. Mikołajewicz Aneta - Bierówka
Kategoria – seniorzy
I. Siewierski Grzegorz - Szebnie
II. Bukowiec Jacek - Jasło
III. Stefanik Szczepan - Szebnie
Dodatkowo prowadzona była klasyfikacja zespołowa szkół, gdzie brane były pod uwagę końcowe wyniki trzech najlepszych zawodników z jednej szkoły. W poszczególnych kategoriach I miejsca nagrodzone dyplomem i pucharem dla szkoły wywalczyli:
Szkoły podstawowe – dziewczęta
I miejsce - SP w Warzycach
(Śliwa Barbara, Zając Monika, Błasik Magdalena)
Szkoły podstawowe - chłopcy
I miejsce - SP w Nawsiu
(Pazdan Wojciech, Sroka Adam, Zaręba Seweryn)
Szkoły gimnazjalne - dziewczęta
I miejsce - Gimnazjum w Opaciu
(Piskorz Karolina, Niezgoda Monika, Marszałek Sylwia)
Szkoły gimnazjalne - chłopcy
I miejsce - Gimnazjum w Warzycach
( Kruczak Adrian, Zając Hubert, Brzuzy Wojciech )
Szkoły ponadgimnazjalne - dziewczęta
Liceum Ogólnokształcące Nr I w Jaśle
(Krzysiak Anna, Dziedzic Klaudia, Knap Kamila)
Szkoły ponadgimnazjalne - chłopcy
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Jaśle
(Fornal Kamil, Suchan Sebastian, Fortuna Kamil )
Szczegółowe wyniki z wszystkich turniejów dostępne są na stronie internetowej Gminy Jasło www.gmina jaslo.pl
Janusz Pawlik
