Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

IV Jasielski Festiwal Siatkówki

9

Gimnazjum nr 1 w Jaśle już po raz czwarty planuje zorganizować w dniach 17-27 lutego 2011 roku cykl zawodów siatkarskich dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Masowa impreza sportowa będzie składać się z ośmiu turniejów, które zostaną rozegrane w ciągu dziesięciu dni w hali sportowej przy ulicy Czackiego.

<<<Oświadczenie i zgłoszenie do pobrania plik .doc>>>

Fot. Archiwum

IV Jasielski Festiwal Siatkówki sponsorują: Urząd Miasta w Jaśle, Gazownia Jasielska  i Jasielska Sieć Sklepów MPM. Więcej informacji organizacyjnych oraz dokumenty niezbędne do zgłoszenia drużyny można znaleźć w zamieszczonym poniżej regulaminie. Bieżący serwis turniejowy będzie prowadzony na stronie: WWW.e6-sport.pl

REGULAMIN IV JASIELSKIEGO FESTIWALU SIATKÓWKI (17-27 II 2011)

I) Organizatorzy: Gimnazjum nr 1 w Jaśle, UKS Lider
II) Miejsce zawodów: hala sportowa w Jaśle przy ul. Czackiego 2
III) Program zawodów:

Turniej A: 17 II 2011 (czwartek) godz. 8.30 – Gimnazjada powiatowa chłopców (urodzeni w roku 1995 i młodsi)

Turniej B: 18 II 2011 (piątek) godz. 8.30 – Gimnazjada powiatowa dziewcząt (urodzone w roku 1995 i młodsze)

Turniej C: 22 II 2011 (wtorek) godz. 8.30 - zawody dla dziewcząt z klas pierwszych gimnazjum (urodzone w roku 1997 i młodsze)

Turniej D:  23 II 2011 (środa) godz. 8.30 - zawody dla chłopców z klas pierwszych gimnazjum (urodzeni w roku 1997 i młodsi)

Turniej E:  24 II 2011 (czwartek) godz. 8.30 - zawody dla dziewcząt ze szkół podstawowych (urodzone w roku 1998 i młodsze)

Turniej F:  25 II 2011 (piątek) godz. 8.30 - zawody dla chłopców ze szkół podstawowych (urodzeni w roku 1998 i młodsi)

Turniej G: 26-27 II 2010 (sobota/niedziela) godz. 9.00 – turniej dla kobiet

Turniej H: otwarty turniej dla dorosłych
26 II 2010 (sobota) godz. 9.00 - mecze eliminacyjne w grupach,
27 II 2010 (niedziela) godz. 9.00 - finały systemem pucharowym
(w jednej drużynie mogą grać kobiety i mężczyźni / w zespole może występować najwyżej jeden zawodnik aktualnie grający (sezon 2010/11) w rozgrywkach ligowych
- przepis ten nie dotyczy urodzonych w roku 1995 i młodszych czyli uczniów gimnazjów)

IV) Zgłoszenia i wpisowe:
1) Udział drużyny w każdym turnieju można zgłosić najpóźniej trzy dni przed zawodami
2) W turniejach: A, B, C, D, E, F drużyny nie płacą wpisowego i wystarczy zgłoszenie telefoniczne (zapisy prowadzi K. Bobula / tel. 013 446 36 74)
3) W turniejach G, H drużynę można zgłosić do dnia 23.02.2011 (środa)
do godz. 12.00, a ostatecznym potwierdzeniem udziału jest:
a) dostarczenie listy zawodników zgłaszanej drużyny
(data urodzenia, PESEL, adres zamieszkania)
b) dostarczenie oświadczeń o zdolności do udziału w turnieju podpisane własnoręcznie,
a w przypadku osób niepełnoletnich także przez przedstawiciela ustawowego
c) wpłacenie wpisowego 100 złotych od drużyny

V) System rozgrywek:
1) Sposób rozegrania poszczególnych turniejów zależy od ilości zgłoszonych drużyn
2) Losowanie w turniejach G, H odbędzie się 23 II 2011 (środa) o godz.16.00
w Gimnazjum nr 1 w Jaśle (sala nr 23)
3) Ustalanie kolejności drużyn w grupach według następujących kryteriów:
a) większa ilość zdobytych punktów (zwycięstwo-2, przegrana-1, walkower-0)
b) lepszy stosunek setów pomiędzy zainteresowanymi drużynami
c) lepszy stosunek małych punktów pomiędzy zainteresowanymi drużynami
d) bezpośredni mecz (lub mecze) pomiędzy zainteresowanymi drużynami
e) lepszy stosunek setów w całym turnieju
f) lepszy stosunek małych punktów w całym turnieju

VI) Przepisy gry:
1) W turniejach A, B obowiązują przepisy Szkolnego Związku Sportowego
2) We wszystkich pozostałych turniejach festiwalu obowiązują przepisy Polskiego Związku Piłki Siatkowej z uwzględnieniem poniższych zmian:
a) przed każdym meczem 10 minut rozgrzewki na boisku
b) wszystkie mecze gra się do dwóch wygranych setów
- w turniejach: C, D, E, F wszystkie sety są grane do 15 punktów
- w turniejach G, H dwa pierwsze sety do 25 pkt. a ewentualny trzeci set do 15 pkt.
c) szkoły podstawowe: drużyny 4 osobowe + maksymalnie 3 rezerwowych, zmiany dowolne, boisko: 7 x 14 m, wysokość siatki: dziewczęta - 215, chłopcy - 225
d) gimnazja: drużyny 6 osobowe + maksymalnie 4 rezerwowych, boisko: 9 m x 18 m, wysokość siatki: dziewczęta - 215, chłopcy -235
e) turnieje G, H: drużyny 6 osobowe + maks. 4 rezerwowych, wysokość siatki: 243

VII) Nagrody: najlepsze drużyny otrzymają puchary, dyplomy i medale.

VIII) Postanowienia końcowe:
- organizator nie odpowiada za rzeczy wartościowe pozostawione w szatni i w hali sportowej,
- w turniejach A, B, C, D, E ,F szkoły ubezpieczają się we własnym zakresie, a dopuszczenie uczniów do zawodów odbędzie się według zasad stosowanych
w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego (lista uczniów potwierdzona przez dyrektora szkoły)
- w sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem decyduje organizator
- bieżący serwis turniejowy na stronie: WWW.e6-sport.pl

Reklama

Komentarze: 9

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Młot
dnia 14.02.2011, 18:10 · Zgłoś
Geberit Rzeszów <---- zapamiętajcie tą nazwe
Odpowiedz
0
@ taap
dnia 12.02.2011, 17:17 · Zgłoś
wie ktos juz o jakiś drużynach zgłoszonych do turnieju na sb i ndz. !? moze jakies nowe mocne ekipy oprócz zawsze mocnych pgnig czy gamratu;p ;p
Odpowiedz
0
@ graczzzzzz
dnia 12.02.2011, 12:01 · Zgłoś
Ciekawe czy w tym roku,będzie jakaś niespodzianka:D.Bo z tego co wiem to będzie bardzo mocnych drużyn.Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz
0
@ polo_02
dnia 11.02.2011, 21:40 · Zgłoś
Gamrat będzie, już wpisowe uzbierał, tylko jeszcze szuka lekarza, który odważy się podpisać oldbojom zaświadczenia o stanie zdrowia :)))
Odpowiedz
0
@ Ryba
dnia 09.02.2011, 16:56 · Zgłoś
Co roku jest jakas nowa dobra druzyna ktora zmienia nazwe i troche sklad. NP. 2 lata temu JB Al Capone wygrali a teraz ich juz nie ma
Odpowiedz
0
@ Robek
dnia 08.02.2011, 07:24 · Zgłoś
Gazociągarze wygrali w tamtym roku wiec w tym roku pewnie beda bronic tytulu :). Pewnie znowu przyjdzie silna rafineraia.Moze bedzie tez i gamrat.Moze jakis jakies nowe druzyny sie zglosza inne niz rok temu
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 08.02.2011, 04:20 · Zgłoś
Na pewno gazownie , Gamrat i osiedle rafineryjne to są faworyci bo co roku maja bardzo dobra ekipę i są w czołówce . Ale kto wie wszystko może się zdarzyć
Odpowiedz
0
@ pytajnik
dnia 07.02.2011, 21:13 · Zgłoś
nie wiecie jakie narazie są zgłoszone drużyny? i ile ma wogóle ma być ?
Odpowiedz
0
@ rto
dnia 07.02.2011, 20:46 · Zgłoś
Ciekawe kto wygra w tym roku w turnieju otwartym [...], jakie zespoły się zgłoszą ??
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.