Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

IV Kolejka Ligi Halowej Sokoła

51



Po dwutygodniowej przerwie hala sportowa Gimnazjum nr 1 w Jaśle gościła ponownie drużyny grające w Halowej Lidze Sokoła. Wyniki czwartej kolejki:

Jafar – Karczma u Edwarda 1-3
Lider – Guardii 1-3
Pektowin – Inst. Wod. Kan. 5-0
Toskania – Solgam 4-2
e6 – Sokół 9-3
Temida – Żmigród 3-2


Tabela:

1) Toskania 12 16-7
2) Temida 10 21-7
3) e6 9 27-7
4) Karczma u Edwarda 9 15-4
5) Guardii 9 10-11
6) Sokół 7 15-18
7) Lider 6 10-8
8) Pektowin 6 11-12
9) Żmigród 3 13-16
10) Jafar 0 3-10
11) Solgam 0 6-18
12) Inst. Wod. Kan. J.Krzyżak 0 2-32


W piątej kolejce najciekawiej zapowiadają się mecze: Lider – Karczma u Edwarda (godzina 19.25) oraz e6 – Toskania (godzina 20.00). W pozostałych parach grają: Guardii-Solgam, Krzyżak- Żmigród, Jafar-Sokół i Pektowin-Temida.

( K.B.)
Reklama

Komentarze: 51

Dodaj komentarz Widok:
0
@ obserwator
dnia 22.11.2008, 14:39 · Zgłoś
wszystko o lidze halowej na www.sokol.jaslo.biz
Odpowiedz
0
@ liga
dnia 22.11.2008, 12:20 · Zgłoś
Niektórzy ludzie to mają głowę do interesów..
Odpowiedz
0
@ uczestnik
dnia 22.11.2008, 11:25 · Zgłoś
A skąd. Gość ma do sprzdania płytki z nagraniami. Mogę się mylić, ale słyszałem cenę 15 zł. za jedną kolejkę.
Odpowiedz
0
@ liga
dnia 22.11.2008, 00:58 · Zgłoś
Czy te nagrywane mecze są na jakiejś stronie internetowej? Jeżeli tak, mógłby ktoś podać link?
Odpowiedz
0
@ Na lidera
dnia 21.11.2008, 17:55 · Zgłoś
Ciśnienie rośnie:D:D:D
Odpowiedz
0
@ Anty lider
dnia 21.11.2008, 16:34 · Zgłoś
Ciśniemy na lidera B)
Odpowiedz
0
@ gracz do lala
dnia 20.11.2008, 23:13 · Zgłoś
czy ja napisałem że go gonił? po prostu nie nadaje się do sędziowania na hali i koniec! większość sytuacji konfliktowych jest jego winą!myślę że sędziów do ligi halowej chyba nie brakuje bo to co odstawia i pewnie będzie odstawiał woła o pomstę do nieba pozdrawiam:p
Odpowiedz
0
@ obserwator xyz
dnia 20.11.2008, 19:53 · Zgłoś
guardi-solgam 4:0
Odpowiedz
0
@ Lala
dnia 20.11.2008, 13:19 · Zgłoś
O ile mi wiadomo to żeby uciekać musi być ktoś kto chciałby gonić, a takiej osoby nie było:)
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 20.11.2008, 12:56 · Zgłoś
co do meczu żmigród-temida to takich jaj jeszcze nie było w lidze sędzia biegnie do gościa z kartką w ręce po czym klepie go i chowa kartkę i co się tu dziwić że na lidze jest jak jest a danielek (sędzia) to miał szczęście że go bramkarz żmigrodu nie .....
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 20.11.2008, 12:38 · Zgłoś
jeszce raz powtarzam sędzowanie na lidze jest tak żałosne że mnie jako graczowi jest wstyd komentować decyzje sędziego to ma być zabawa a dzięki sędziom robi się z tego wycinanie wszystkich i każdego
Odpowiedz
0
@ ktos
dnia 20.11.2008, 12:00 · Zgłoś
ty masz swoje zdanie ja swoje co do tamtej bramki- koniec tematu, a co do Żmigrodu to podobno cos tam bylo ale zeby od razu uciekal:D:D widze ze ochrona by sie przydala w tej lidze heheh, pozdro
Odpowiedz
0
@ Lala
dnia 20.11.2008, 11:28 · Zgłoś
Zwiewać nie zwiewał bo nikt go nie gonił.
Odpowiedz
0
@ Maniek
dnia 20.11.2008, 10:59 · Zgłoś
Ktosiu czytałeś ostatnie dwa zdania? Twoim zdaniem bramki nie było, wątpię żeby oddali puchar za II miejsce. Liderowi pomogli sędziowie w lidze, w meczu przeciwko Toskanii, gdy po wślizgu wyjechali na czysto zdobywając gola na 2:1 (jest zapis video, polecam). Sędziowie są słabi i choćby chcieli to nie potrafią kręcić. Mylą się w dwie strony, tylko skrupulatnie gwiżdżą błędy przy wznowieniu gry z autu i rogu bo potrafią do czterech policzyć (4 sek.), już z ustawieniem muru przy wolnym mają problemy (powinno być 5 metrów) i z wznowieniem gry przez bramkarza bo ma na to 6 sekund. P.S. Podobno sędzia zwiewał przed chłopakami ze Żmigrodu po meczu z Temidą,:| prawda?:D Po następnej kolejce będzie co komentować. Zdrówka życzę;).
Odpowiedz
0
@ ktos
dnia 20.11.2008, 07:27 · Zgłoś
haha nie badz smieszny, jaka prawidlowa bramka (po syrenie a poza tym zobacz na ta tablece, pierwsze konczy sie czas a pozniej jest syrena)a nawet jesli uznaja bramke rowno z syrena to dlaczego dzien wczesniej nie uznali bramki chyba solgamowi.Faktycznie Lider jest krzywdzony co mecz!!!, biedaki :D:D:D
Odpowiedz
0
@ Maniek
dnia 19.11.2008, 17:19 · Zgłoś
Akurat meczu z Guardi w lidze nie widziałem, szkoda lecz półfinał z Pucharu doskonale pamiętam.Karczma dostała bramkę równo z syreną kończącą pierwszą połowę meczu (bramkarz Karczmy nie czekał na koniec, interweniował, wszyscy grali do końca). Była jeszcze druga połowa, którą o ile pamiętam Karczma miała grać w przewadze przez minutę, niestety paru nadgorliwych obraziło się na sędziego bo nie dał sobą pomiatać i wyrzucił z boiska. Powiedzieli że nie grają więc sędzia odgwizdał koniec meczu. Być może inny sędzia wycofałby się ze swojej decyzji i nie uznał prawidłowo zdobytej bramki (krzywdząc Lidera). Cała sytuacja była kontrowersyjna, jedni widzieli prawidłową bramkę inni już chcieli mieć przerwę, to już historia. Moim zdaniem sędzia podjął prawidłową decyzję.
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 19.11.2008, 17:00 · Zgłoś
hehehe , jesli faktycznie tak bylo jak pisze Guardi t to rzeczywiscie Lider z pokorą przyjmuje wykluczenia z gry, kartki, porażki :D:D:D
Odpowiedz
0
@ ktos
dnia 19.11.2008, 15:01 · Zgłoś
Maniek przegrywac to my umiemy, tylko fajnie by bylo jak by na starcie obie druzyny mialy równe szanse, ale szlak cie trafia jak sedzia robi cos takiego jak na pucharze(bramka po czasie)a co do czerwonych kartek to nie mamy pretensji bo byly sluszne!! a co do "rewanzu" to chcemy tylko rozegrac "caly" mecz ;);)i uwierz mi jesli przegramy to nie bedziemy robic tragedii bo [...] po meczu i tak bedzie samkowalo tak samo:)pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ do mańka od Guardi t
dnia 19.11.2008, 13:42 · Zgłoś
sorki stary ale po meczu z Guardi do sędziego mieli pretensje polkarze Lidera może nie pamiętasz a może nie widziałeś nie będe mówił kto a i z honorem też tego wszyscy nie przyjeli bo pan R.z Lidera miał problem do pana S. z Guardi po meczu ( chciał jak dziecko się bić)- bez komentarza
Odpowiedz
0
@ Guardi team
dnia 19.11.2008, 13:35 · Zgłoś
sorki kolego ale to jest irytujące ja ich nie ośmieszam ponieważ sami się ośmieszają jeszcze z nami nie zagrali a już takie teksty stary jeszcze może ta wypowiedz by inaczej wyglądała jakby coś pokazali na lidze i w meczach a nie tylko wyśmiewali i rzucali takimi tekstami OK ja też jestem za tym by wygrał lepszy - okarze sie to na meczu
Odpowiedz
0
@ Maniek
dnia 19.11.2008, 12:33 · Zgłoś
Ligowcu 86 i paru innych płaczusiów. Płaczecie i biadolicie na tych nauczycieli że brutalnie grają, faulują tylko dziwnym trafem nikt z "Lidera" nie szarpie sędziego za jego decyzje, nie wyzywa rywali i nie buczy na przeciwników. Z pokorą przyjmują wykluczenia z gry, kartki, porażki, których doznają, nie grożą rewanżem. Udało im się zająć II miejsce w pucharze po walce i pięknym finale, już "Karczma" i inni dopatrują się kumoterstwa i spisku, bo nie umieją przegrywać. Ostrzą się na nauczycieli na piątek, podsycają atmosferę, straszą rewanżem, kto - ci, którzy nie umieją przegrywać. Nie martwcie się "Lider" zagra bez bramkarza przynajmniej 6-8 kolejek (może to i wzmocnienie) lecz wątpię żeby "zaprzyjaźnieni" i skumplowani z nauczycielami sędziowie pozwolili innemu bramkarzowi zająć miejsce kontuzjowanego. "Karczma" nie ma takich zmartwień ma dwóch równorzędnych bramkarzy, jeden dostanie "czerwień" (oczywiście za nic) wskakuje drugi i zabawa trwa. Więc bijcie kulawego "Lidera" i trąbcie na całe miasto, że wzięliście srogi rewanż za puchar, a jeśli nie chcący zremisujecie :o to zwalicie na sędziów B)
Odpowiedz
0
@ Royal (Guardi)
dnia 19.11.2008, 10:54 · Zgłoś
Nie wiem kim jest osoba podpisująca się "guardi team", ale drużyna Guardi w nijaki sposób nie utożsamia się z w/w osobnikiem, ani z jego wypowiedzią na tym forum. Każdego przeciwnika traktujemy z szacunkiem, bez względu na to jaki poziom gry prezentuje.
Do wiernego kibica Solgamu: w derbach jak to w derbach, każdy wynik jest możliwy ;) niech wygra lepszy..
pozdro

PS: Nie Guardii, lecz Guardi
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 19.11.2008, 10:25 · Zgłoś
nie byłoby tyle ostrej gry gdyby sędziowie na lidze przestrzegali przepisów a co do drużyny LIDERA to nie są tacy słabi a że grają ostro to akurat do sędziego trzeba mieć pretensje że nie reaguje zobaczymy co będzie po meczu w piątek:)
Odpowiedz
0
@ guardii team
dnia 18.11.2008, 21:44 · Zgłoś
sorki goście z solgamu jak narazie odgrażać się możecie ale dzieciom a nie nam bo jak widać więcej gadacie jak gracie z tym co pokazujecie to do przeczkola a nie na lige bo nic sobą nie prezentujecie jak widać to w meczach i po wynikach, "na kwaśne jabłko to chyba o was - sorki o sobie" do piątku - jesteście [...]
Odpowiedz
0
@ Obserwator 80
dnia 18.11.2008, 14:35 · Zgłoś
A moim zdanie - mi się wydaje ,że co niektórzy swoimi komentarzami próbują wywrzeć na sędziach presję jeśli chodzi o sędziowanie ligi i mieszają pomiędzy sędziowaniem na lidze a sędziowaniem na Turnieju Niepodległości.
Czy to im się uda zobaczymy w piątek.
A jeśli chodzi o pomoc nauczycielom w lidze-szczerze wcale jej nie widze,przecież nauczyciele przegrali już dwa mecze mimo to ,że bądzmy szczerzy nie sa znowu tak słabym zespołem.
Odpowiedz
0
@ Ligowiec 86
dnia 18.11.2008, 08:49 · Zgłoś
To prawda nauczyciele traktuja to lige jak zawodowa nie maja umiejetnosci technicznych to stosuja prosta gre faul i faul to jest ich koncepcja na gre w tej lidze . Ale ktoregos dnia trafi kosa na kamien .Popieram zespoł Karczmy znam ich nie od dzis i nie raz znimi gram ale on i traktuja pilke jak zabawe przyjemnosc chęć rywalizacji przez gre liczy sie technika i szybkosc ale nauczyciele nei maja pojecia o technice i dlatego graja jak graja. powiem tak nauczyciele musza byc wysoko bo oni i sedziowie to jedna klika
Odpowiedz
0
@ wierny kibic
dnia 18.11.2008, 08:11 · Zgłoś
Mówcie co chcecie , ale Solgam pokaże jeszcze klasę i wygra wkońcu jakiś mecz bo jesteśmy dobrzy , dobrze gramy ale brakuje nam szczęcia. Myślę , że wkońcu los się do nas uśmiechnie i w derbach z Guardii pokażemy nasze prawdziwe oblicze ... i stłuczemy ich na kwasne jabłko... SOLGAM RZĄDZI !!!!!
Odpowiedz
0
@ DO LIGOWIEC
dnia 18.11.2008, 00:09 · Zgłoś
Popieram Cię w 100 %-i to ma być ta niby zabawa?
Odpowiedz
0
@ ligowiec
dnia 17.11.2008, 21:45 · Zgłoś
Zamiast cieszyć się i bawić snujecie spiskowe teorie. Szkoda, ze niektórym ambicje zasłaniają przyjemność z rywalizacji. To jest piłkarska liga AMATORSKA o czym jak widzę zapominają profesjonalni utyskiwacze i tropiciele spisków.
Odpowiedz
0
@ r10
dnia 17.11.2008, 21:32 · Zgłoś
prooosze cie!!niby nauczyciele,pedagodzy,wychowawcy a hamscy jak policjanci!!
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 17.11.2008, 18:09 · Zgłoś
Nie wiem dlaczego wszyscy piszą ze nauczycielom pomagają sędziowie. Moze w pucharze im pomogli ale w lidze raczej tego nie zauważyłem.
Odpowiedz
0
@ gosc
dnia 17.11.2008, 13:46 · Zgłoś
bo ich "kolega" sedzia gwizdze im co drugi, trzeci faul, wogole sedziowie juz nie zwracaja uwagi na zmiany (byla ustalona strefa zmian!!)albo wznawianie gry (np bramkarz Temidy wzanawial po 6,7 sekundach-regulaminowe 4s)
Odpowiedz
0
@ Liderowiec
dnia 17.11.2008, 12:40 · Zgłoś
skoro tak często faulują to dlaczego nie ma co chwilkę( w ogóle nie było!!)przedłużonych rzutów karnych dla przeciwnika?!każda drużyna gra na pograniczu faulu i co tu dużo pisać..
Odpowiedz
0
@ gosc
dnia 17.11.2008, 09:29 · Zgłoś
to niech prezentuja ten niezly poziom a nie tylko faule i faule,tylko niech pamietaja ze przeciwenik moze tak samo grac... i pewnie zagra w piatek ;)
Odpowiedz
0
@ Liderowiec
dnia 17.11.2008, 08:22 · Zgłoś
co tak uwzięliście się na nauczycieli, według mnie prezentują całkiem niezły poziom, a sędziowie...cóż pozostawiają wiele do życzenia..
Odpowiedz
0
@ gosc
dnia 17.11.2008, 06:53 · Zgłoś
w Karczmie jest nawet dwoch nauczycieli ale im sedziowie nie "pomagaja" (wola wygrac sami!!) Jak juz jestesmy przy sedziach to mala prosba- przestrzegajcie przepisow, ktore Wy albo organizatorzy wprowadzili w tej edycji ligi.
Odpowiedz
0
@ do ip 77.254.131
dnia 16.11.2008, 21:02 · Zgłoś
A bramkarz Karczmy -to przecież też nauczyciel.
Odpowiedz
0
@ Liga
dnia 16.11.2008, 19:34 · Zgłoś
Bo sędziowie pomagają Liderowi,zamiast być obiektywni,ale cóż cisniemy na Lidera :D:D:D
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 16.11.2008, 18:38 · Zgłoś
sędziowie za dużo pozwalają, gra jest brutalna ,piłka halowa to technika i szybkość.
Odpowiedz
0
@ X-man
dnia 16.11.2008, 11:40 · Zgłoś
A na strone sokoła żadnych wyników, statystyk. Nic się nie starają. Napewno zwiększyło by to liczbę gości na stronie.
Odpowiedz
0
@ Obserwator
dnia 16.11.2008, 11:22 · Zgłoś
Nauczyciele to śmiech na sali.Gdyby nie wielka pomoc sędziów to Nauczyciele na Turnieju niepodległości przegrali by już w ćwierćfinale z BESIKTASEM którzy grali naprawdę dobrze :)
Odpowiedz
0
@ Do obserwatora
dnia 16.11.2008, 11:17 · Zgłoś
Chyba ci sie cos pomylilo, to nie nauczyciele byli agresywni w stosunku do sędziego, choć muszę przyznac ze grali ostro.
Odpowiedz
0
@ gosc
dnia 16.11.2008, 10:13 · Zgłoś
jak grac z nauczycielami? ... oko za oko, zab za zab, z tego co wiem to zawodnicy Karczmy juz zacieraja rece na piatkowy mecz :D:D ...bojcie sie [...] bo o Pucharze Niepodleglosci pamietamy ;))
Odpowiedz
0
@ ponti
dnia 16.11.2008, 09:40 · Zgłoś
Liga robi sie coraz ciekawsza i interesujaca coraz wieksze emocje i widac juz jakie ekipy beda walczyly o mistrzostwo ale pamietajmy w pilce jest wiele niespodzianek. A tak nawiasem to mecz Pektowin- Krzyżak zaczonczyl sie wynikiem 6-0 a nie jak podaja na stronie 5-0 . Gratulacje dla Guardii swietny mecz i piekna gra powodzenia !!!!!!
Odpowiedz
0
@ Obserwator.
dnia 15.11.2008, 21:02 · Zgłoś
I dziwić się młodzieży ?-jak nauczyciele grają brutalnie w stosunku do przeciwnika są wulgarni i agresywni w stosunku do sędziego.
Piękny przykład dla młodzieży.
:(:(
Odpowiedz
0
@ taki tam
dnia 15.11.2008, 17:33 · Zgłoś
po ostatnim turnieju mecz Liderr11; Karczma u Edwarda mozemy nazwac meczem podwyzszonego ryzyka hehe, bedzie goraco-warto przyjsc;);)
Odpowiedz
0
@ Hmm
dnia 15.11.2008, 14:14 · Zgłoś
Guardi pokazało mocny sklad na Pucharze Niepodległośi? co ty gadasz jak anwet nie wyszli z grupy
Odpowiedz
0
@ do obserwatorów
dnia 15.11.2008, 14:05 · Zgłoś
Puchar a liga to zupełnie inne rzeczy i inne składy , nauczyciele zajeli drugie miejce a z guardi przegrali, toskania odpadła w eliminacjach a w lidze są na pierwszym miejscu, nazwy sa podobne ale zawodnicy się zmieniają ...
A jeśli chodzi o turnieje wie ktoś kiedy jakiś będzie w najbliższym czasie ???
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 15.11.2008, 13:30 · Zgłoś
No naprawdę bardzo silny skład mają,pokazali to na ostatnim pucharze niepodległości :)
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 15.11.2008, 13:05 · Zgłoś
brawo guardi. trzeba pochwalic ta druzyne.bardzo mocna pierwsza piatka,slabsza lawka.naprawde moga byc wysoko
Odpowiedz
0
@ dobry pomysł
dnia 15.11.2008, 12:08 · Zgłoś
Coraz lepiej sie ta liga zapowiada, coraz więcej kibiców oraz zacięte mecze.
Mamy jeszcze 3 drużyny które nie zdobyły nawet punktu oraz toskania z kompletem zwycięstw( w której wkońcu zagrał najlpeszy zawodnik ostatniegu turnieju o Puchar niepodległości).
Zapowiada się ciekawa rywalizacja o miejsca 5-8 bo jak widać chyba pierwsza czwórka jest juz zarezerwowana.
Szkoda że nie pokazują tych meczy w Jasielskiej TV bo napewno przyciągnęłoby to sporo dodatkowch osób oraz sponsorów.
Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.