IV-ligowi rywale w sezonie 2008/2009
W zbliżającym się sezonie czwartej ligi podkarpackiej występować będą zespoły, które prezentujemy państwu poniżej. Został ustalony również regulamin dotyczący awansów i spadków na sezon 2008/2009 i tak: awans uzyskają dwa najlepsze zespoły IV Ligi, natomiast spadać będą trzy zespoły, plus dodatkowo tyle, ile drużyn z naszego województwa spadnie z trzeciej ligi do czwartej podkarpackiej.
IV liga - Sezon 2008/09:
1. Siarka Tarnobrzeg
2. Stal Sanok
3. Kolbuszowianka Kolbuszowa
4. Polonia Przemyśl
5. Igloopol Dębica
6. Rzemieślnik Pilzno
7. Pogoń Leżajsk
8. Zryw Dzikowiec
9. Lechia Sędziszów Młp.
10. Żurawianka Żurawica
11. JKS Jarosław
12. Czarni Jasło (beniaminek z okręgu Krosno)
13. Błękitni Ropczyce (beniaminek z okręgu Dębica)
14. Czuwaj Przemyśl (beniaminek z okręgu Przemyśl)
15. Strumyk Malawa (beniaminek z okręgu Rzeszów)
16. Sokół Nisko (beniaminek z okręgu Stalowa Wola)
Czarni Jasło
