Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

IV Turniej Rodzinny w Tenisie Stołowym

4
Regulamin "IV Turnieju Rodzinnego w Tenisie Stołowym

o Puchar Wójta Gminy Jasło" - Niepla 2009



I. Uczestnicy

W IV Turnieju Rodzinnym w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Jasło, zwanym dalej „Turniejem” uczestniczyć mogą wyłącznie zespoły rodzinne. Turniej zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych dla rodzin uprawiających tenis stołowy amatorsko - rodzic + dziecko do 16 lat (rocznik 1993), rodzic + dziecko powyżej 16 lat.
W turnieju amatorskim dzieci do 16 lat nie mogą być zawodnikami I lub II ligi, a w kategorii powyżej 16 lat mogą uczestniczyć wszyscy chętni nie zrzeszeni od co najmniej dwóch lat w sekcjach tenisa stołowego. Warunek ten dotyczy również rodziców nie zrzeszonych w klubach co najmniej dwa lata. Za rodzinę uważane są osoby z różnych pokoleń i bezpośrednio ze sobą spokrewnione (oboje rodziców i dzieci, babcia, dziadek, syn, córka, wnuczek, wnuczka).

II. Termin i miejsce

Turniej odbędzie się 14.11.2009 r. na Sali Gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Niepli.
Uroczyste otwarcie godz. 10.00 Rozpoczęcie gier 10.10.

Termin zgłaszania imiennych reprezentacji upływa z dniem 12 listopada 2009 r.
Zgłoszenia w Urzędzie Gminy Jasło ul. Słowackiego 4, pokój nr 108 lub pod numerem telefonu 013 - 44 36 661 w godz. 8.00 – 15.00 lub do godz. 9.30 w dniu turnieju.

III. System rozgrywek

Rozgrywki zostaną przeprowadzone według Regulaminu Polskiego Związku Tenisa Stołowego do dwóch wygranych setów. Każdy z uczestników może startować wyłącznie w jednej kategorii. W każdej kategorii rozlosowane zostaną grupy w których będą uczestniczyć cztery rodziny. Awans do dalszych gier uzyskują dwie najlepsze drużyny z grup.

Po rozgrywkach grupowych turniej rozegrany zostanie systemem pucharowym. Kolejność gier: rodzic+rodzic, dziecko+dziecko, gra podwójna (rozgrywana wyłącznie w przypadku remisu po dwóch grach pojedynczych).

IV. Nagrody

W poszczególnych kategoriach Turnieju rodziny otrzymają:

     - Puchary                     - miejsca 1 do 3

     - Nagrody rzeczowe  -  miejsca 1 do 8

     - Dyplomy                   - miejsca 1 do 8

V. Inne sprawy organizacyjne

1. Na sali gimnastycznej obowiązuje obuwie zmienne dla zawodników jak i osób
     towarzyszących.

2. Zawodnicy biorą udział w turnieju na własną odpowiedzialność, organizator nie
      ubezpiecza uczestników od następstw nieszczęśliwych wypadków.

3. Każdy startujący uczeń zobowiązany jest posiadać legitymację szkolną, a osoby dorosłe
    dokument tożsamości ze zdjęciem.

4. Organizator nie odpowiada za wypadki zawinione przez uczestników turnieju.

5. Za rzeczy pozostawione w szatniach i na terenie obiektu organizator nie ponosi
     odpowiedzialności.

6. O sprawach nie ujętych w regulaminie decyduje sędzia i przedstawiciel organizatora
     turnieju.

7. Prawo interpretacji niniejszego regulaminu przysługuje przedstawicielowi organizatora.


Gmina Jasło
Reklama

Komentarze: 4

Dodaj komentarz Widok:
0
@ james hetfield
dnia 08.11.2009, 20:21 · Zgłoś
nie mogą byc z I i II ligi:) mam kumpla z ekstraklasy...;d
Odpowiedz
0
@ fakt
dnia 03.11.2009, 18:21 · Zgłoś
w zeszłorocznych zawodach od razu widać było kto bawi się w granie a kto jest zawodowcem...co z tego że w stanie spoczynku.Ważne żeby wyjść z domu, poruszać się trochę, bawić z dzieckiem nawet takim które przerosło rodzica... polecam, fajna zabawa i fajne doświadczenie :-)
Odpowiedz
0
@ chinczyk
dnia 03.11.2009, 08:47 · Zgłoś
zadnych zawodowców jak amatorski ma być
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 02.11.2009, 07:56 · Zgłoś
ale kombinacje przeprowadzacie:):) zawodowiec nawet jak niebedzie grał 5 lat w klubie a potrenuje miesiąc i tak bedzie miał te same predyspozycje wiec po co robic ,,niegrał w klubie wiecej niż 2 lata.smiech
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.