Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

IV Urodziny VIVO! Krosno, czyli jak wygrać 5 000 zł!

5

2 października, w sobotę, odbędzie się finał IV Urodzin VIVO! Krosno. Na ten dzień Centrum przygotowało dla swoich klientów moc urodzinowych atrakcji. III Urodzinowy Bieg na Orientację, prezentacja nowych Ambasadorów VIVO!, liczne konkursy z nagrodami, pokazy i spotkania z ciekawymi gośćmi to tylko nieliczne z zaplanowanych tego dnia wydarzeniami.

Wcześniej jednak, bo już 27 września, rusza kolejna urodzinowa akcja VIVO! Krosno, jaką będzie   specjalny konkurs, w którym można wygrać wiele atrakcyjnych nagród, w tym Karty Podarunkowe VIVO! o wartości 2 000 zł, 3 000 zł, a nawet 5 000 zł! Ponadto na uczestników konkursu „Nagrody za Zakupy” czekać będą m.in.: telewizor 55’’, markowe zegarki, zestawy biżuterii, a także 150 zestawów nagród dziennych.

Zasady konkursu są bardzo proste. Aby zdobyć nagrody główne, wystarczy w dniach 27 września – 1 października zrobić zakupy za min. 100 zł, (można połączyć maksymalnie 2 dowody zakupu), zgłosić się na Stoisko Promocyjne, zarejestrować paragon i trafnie oszacować długość urodzinowego lizaka.

Ponadto w dniach 27 września – 2 października można będzie powalczyć również o jeden ze 150 zestawów nagród dziennych, przygotowanych przez najemców, w tym: karty podarunkowe, zestawy kosmetyków, vouchery rabatowe czy bilety do kina. Te nagrody otrzymają osoby, które rejestrując paragony danego dnia, wezmą udział w zabawie, polegającej na oszacowaniu liczby lizaków VIVO! znajdujących się w specjalnej urnie, ustawionej na Stoisku Promocyjnym.

Każdego dnia 25 osób, które podadzą tę liczbę lub będą najbliżej niej, otrzymają nagrody dzienne. Łączna pula nagród w konkursie to ponad 30 000. zł

Stoisko Promocyjne będzie czynne:

 • w dniach 27 września – 1 października w godzinach 9.00. – 21.00,
 • w dniu 2 października do godziny 16.00.

Ważne!

Aby grać o nagrody główne, trzeba zarejestrować paragony do dnia 1 października włącznie. 2 października można wygrać jedynie nagrody dzienne.

Szczegółowy regulamin akcji znajduje się na: www.vivo-krosno.pl.

Artykuł Partnera

Napisany dnia: 22.09.2021, 12:42
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ eee??
dnia 22.09.2021, 12:59
Ocena
komentarza:
-6
trafnie oszacować długość urodzinowego lizaka
@ P.
dnia 24.09.2021, 14:39
Ocena
komentarza:
1
W dniach 27 września - 1 października, długość lizaków będzie się zmieniać w zależności od urodzin. :-D
@ V
dnia 22.09.2021, 16:27
Ocena
komentarza:
0
Urodziny to mają ludzie a sklepy mogą mieć rocznicę otwarcia!!!
Piszecie po Polsku
@ Natural Born Leader
dnia 22.09.2021, 18:20
Ocena
komentarza:
4
Ciekawe co Roberto zrobi na 13 urodziny GJ i co będzie można wygrać?
xDDDDDDD
@ do NBL
dnia 23.09.2021, 08:07
Ocena
komentarza:
5
RR nic nie zrobi, bo do tego trzeba mieć pieniądze, a tu tylko masa problemów.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Oferta wigilijna Baru Mlecznego „Wojtek”

   

  Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Niedługo rozpoczniemy przygotowania do najbardziej radosnego święta w roku. Już dzisiaj wielu z nas zastanawia się, jakie potrawy pojawią się na wigilijnym stole. Będzie można je zamówić w Barze Mlecznym „Wojtek”, który przygotował specjalną ofertę wigilijną dla swoich klientów.

 • Pakiet alertowy obostrzeń. Nowe restrykcje w kraju

  Minister zdrowia Adam Niedzielski podczas dzisiejszej konferencji prasowej przedstawił pakiet alertowy obostrzeń związany z pojawieniem się nowego wariantu koronawirusa o nazwie Omikron. Od 1 grudnia obowiązywać będą nowe obostrzenia w kraju. Zostaną również uszczelnione granice i będzie obowiązywał zakaz lotów do siedmiu krajów afrykańskich.

 • Podwyżka dla burmistrza Jasła przegłosowana. Wyższe diety otrzymywać będą również miejscy radni

   

  Rada Miejska Jasła podjęła uchwałę w sprawie ustalenia wynagrodzenia Ryszarda Pabiana, Teraz, będzie on otrzymywał wyższą niż dotychczas pensję. Burmistrz zarabiał będzie niespełna 20 tys. zł brutto. Od stycznia przyszłego roku, wyższe diety otrzymywać będą także miejscy radni.

 • Wybrany asortyment pieczywa zamawiaj online. Odbierz je w sklepach Społem i Gama

   

  Poszukujesz wartościowego pieczywa? Znajdziesz je w sklepach sieci Społem i Gama. Teraz, chleby o obniżonej zawartości węglowodanów, wyższej zawartości białka i błonnika oraz o niskim indeksie glikemicznym można zamawiać online i odebrać w wybranym sklepie na terenie Jasła.  

 • MKS „Gamrat-MOSiR” Jasło z kolejny ligowym zwycięstwem. Jaślanie pokonali we własnej hali TKS Tychy

   

  Siatkarze MKS-u „Gamrat-MOSiR” Jasło idą za ciosem. Podopieczni Bartosza Kilara odnieśli trzecie zwycięstwo w ostatnich siedmiu dniach. Tym razem w pokonanym polu zostawili zespół TKS Tychy. Jaślanie wygrali we własnej hali 3:1. Spotkanie obfitowało w wiele zaciętych i emocjonujących wymian. Obie ekipy zaprezentowały przed jasielską publicznością kawał dobrej siatkówki. Fenomenalne zawody rozegrał Arkadiusz Kościółek.

 • Krzysztof Topolski został prezesem zarządu TBS-ABK Sp. z o.o.

  Konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki TBS-ABK Sp. z o.o. wygrał dr inż. Krzysztof Topolski, były prezes zarządu Konsorcjum Olejów Przepracowanych - Organizacja Odzysku Opakowań i Olejów Spółka Akcyjna w Jedliczu, obecnie pracownik Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie oraz członek Zarządu Regionu Podkarpackiej PO na Podkarpaciu.

 • Podwyżki wynagrodzenia starosty i diet radnych stały się faktem. Niejednogłośna decyzja Rady Powiatu w Jaśle

   

  Zgodnie z przewidywaniami, decyzją Rady Powiatu w Jaśle znacząco wzrośnie wynagrodzenie starosty jasielskiego. Adam Pawluś zarabiał będzie 20 tys. zł brutto. Od grudnia wzrośnie również wysokość diet, jakie pobierają radni. W zależności od pełnionej funkcji na konta radnych powiatowych wpływać będzie od 2 240 zł do 3 500 zł w przypadku przewodniczącego rady. Decyzja organu uchwałodawczego w sprawie podwyżek nie była jednogłośna. Ich wysokość krytycznie oceniła grupa radnych opozycyjnych, którzy postępowanie władz powiatu określili mianem „skoku na kasę”. 

 • Blisko 3,5 mln zł na inwestycję w Dębowcu. Czy te pieniądze przepadną?

  Wójt Marcin Bolek spotkał się z mieszkańcami gminy, aby porozmawiać o planach inwestycyjnych związanych z budową zaplecza sanitarnego dla Zakładu Gospodarki Komunalnej oraz Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dębowcu. Z uwagi na fakt, iż od pewnego czasu w społeczeństwie pojawiły się niepokoje dotyczące realizacji tego przedsięwzięcia, włodarz gminy postanowił osobiście porozmawiać z mieszkańcami na ten temat i zdementować plotki dotyczące spalarni i wysypiska odpadów..

 • Nowa stacja paliw MOYA w Jaśle

   

  W Jaśle, przy ul. Sroczyńskiego 42, została otwarta nowa, atrakcyjna stacja paliw – MOYA. Obiekt ten jest bogato wyposażony – oprócz najwyższej jakości paliw kierowcy mogą skorzystać m.in. z kompresora czy odkurzacza, a wielobranżowy sklep oferuje szeroki asortyment artykułów przydatnych zarówno na podróż, jak i do domu. To jednak nie wszystko, bo punkt gastronomiczny Caffe MOYA zachęca do spróbowania chrupiących hot-dogów, gorących zapiekanek, pizzy, stripsów z kurczaka w zestawach z frytkami oraz oczywiście aromatycznej i pobudzającej kawy. Z okazji otwarcia stacji paliw w Jaśle, przez najbliższy miesiąc wszyscy klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji.

 • Wielkie otwarcie firmowego sklepu rybnego "Delfin" w Jaśle

   

  Hurtownia rybna Delfin , która na mapie miasta Jasła znajduje się od 1990 roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, już w najbliższą środę 24 listopada planuje otwarcie swojego sklepu firmowego.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105