IX Międzynarodowy Turniej PRAHA 2010'
W dniach 11-15.08.2010 zespoły młodziczek i kadetek UKS "MOSiR" Jasło wezmą udział w IX Międzynarodowym Turnieju PRAHA 2010' w Pradze (Czechy).
Na turniej wyjadą wspólnie z zespołem młodziczek SSKS "SPARTA" Sambor (Ukraina). Oprócz naszego zespołu w turnieju udział wezmą: SG Prešov (Słowacja), PVK OLIMP Praha (Czechy), ZŠ Mlýnská Stropkov (Słowacja), Ekogymnázium Praha (Czechy), Nyírsuli Nyíregyháza (Węgry) oraz SSKS "SPARTA" Sambor (Ukraina).
Szczegółowy program turnieju na stronie UKS „MOSiR” Jasło > http://siatkowka.uksmosirjaslo.pl/
MBajorek
