Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

IX Międzynarodowy Turniej PRAHA 2010'

15

W dniach 11-15.08.2010 zespoły młodziczek i kadetek UKS "MOSiR" Jasło wezmą udział w IX Międzynarodowym Turnieju PRAHA 2010' w Pradze (Czechy).

Na turniej wyjadą wspólnie z zespołem młodziczek SSKS "SPARTA" Sambor (Ukraina). Oprócz naszego zespołu w turnieju udział wezmą: SG Prešov (Słowacja), PVK OLIMP Praha (Czechy), ZŠ Mlýnská  Stropkov (Słowacja), Ekogymnázium Praha (Czechy), Nyírsuli Nyíregyháza (Węgry) oraz SSKS "SPARTA" Sambor (Ukraina).

Szczegółowy program turnieju na stronie UKS „MOSiR” Jasło > http://siatkowka.uksmosirjaslo.pl/


MBajorek

Reklama

Komentarze: 15

Dodaj komentarz Widok:
0
@ zawodniczka :D
dnia 15.08.2010, 11:56 · Zgłoś
Mamy Srebro i Brąz :D Młodziczki - srebro , Kadetki - brąz ..
Odpowiedz
0
@ Kazimiesz
dnia 04.08.2010, 04:10 · Zgłoś
raz dwa trzy dzisiaj zgona wytniesz TY ;)
Odpowiedz
0
@ nika
dnia 03.08.2010, 21:57 · Zgłoś
Wszystko fajnie, jest turniej trzeba się pokazać, zagrać z różnymi przeciwnikami, bardzo cenna to inicjatywa, o to chyba nawet chodzi w sporcie. Bardziej interesujący jest fakt, że jedzie na taki turniej działaczy różnej maści, związanych ze sportem i tych całkiem przypadkowych sporo, tylko dlaczego za wyjazd zawodniczki biorące udział w turnieju płacą kasę?? Czyżby działaczy było tak wielu że trzeba sięgnąć po dofinansowanie do kieszeni zawodniczek ???
Odpowiedz
0
@ lik
dnia 03.08.2010, 10:40 · Zgłoś
I znowu slynny dzialacz b bedzie chodzil tydzien zamulony i nieprzytomny ...
Odpowiedz
0
@ keram
dnia 01.08.2010, 21:43 · Zgłoś
Typowo: plucie, [...], zazdrość, oszczerstwa. Oczywiście wszystko ANONIMOWO. Typowe jasielskie "piekiełko".
Odpowiedz
0
@ gall
dnia 01.08.2010, 15:22 · Zgłoś
Dla "pseudo-działaczy" i "niby-trenerów" i "anty-siatkarek" staropolskie przysłowie:
Zły to ptak co własne gniazdo kala
Odpowiedz
0
@ lubud 256
dnia 01.08.2010, 12:58 · Zgłoś
Miejmy nadzieje, że dziewczyny coś ugrają bo są naprawde zdolne. Trzeba je wspierać bo to o nich powinno się mówić a nie o działaczach.Powodzenia i trzymam kciuki.
Odpowiedz
0
@ klient sieci Pascal
dnia 31.07.2010, 23:29 · Zgłoś
80.54.48. to początek IP klientów sieci bezprzewodowej Pascal, firma ta ma dobrych kilkaset klientów. Jednym z nich jestem ja a ze sportem, władzą itp. mam tyle wspólnego co deska od [...]. Ogarnij się gościu trochę i dowiedz co to jest adres IP.
Odpowiedz
0
@ Finezja
dnia 31.07.2010, 22:47 · Zgłoś
Ojej! Żle się dzieje! Ja już tracę nadzieje!Nie wiem o co chodzi, ale na pewno zgadzam się z opinią,że niektórzy działacze zajmują się sportem tylko po to, żeby za pieniądze podatników pod szyldem tzw. "Integracji międzynarodowej" sobie poszaleć. Taki prosty przykład!!! Jedynym nagrodzonym przez Burmistrza Jasła za zasługi w pilce siatkowej dziewcząt został "działacz"- MAREK BAJOREK!!! Żadna siatkarka NIE!!!Ojej! To [...]a mnie!!!Kasy z Miasta nabrali i... [...]y dali!!!Dla trenerów nie mają, a w "makówę" dają.Jeszcze jeden drobiazg! Nie istnieje niebezpieczeństwo, że rezygnacja TJ da coś do myślenia władcom klubu , bo to nie jest Ich najmocniesza strona . Tomek! Wyluzuj! Prymitywizm takiego np. IP 80.54.48, to [...], [...] od niego na kilometry, ale jeździł by i jeździł,i w dodatku ględził. A co w tej materii ma do powiedzenia menago? Łubu- dubu, łubu -dubu! Niech nam żyje działacz klubu!!!
Odpowiedz
0
@ ip: 80.54.48.*
dnia 31.07.2010, 21:07 · Zgłoś
TJ zrezygnował??? BRAWO!!! NARESZCIE!!! A jakie jego sukcesy??? Dokąd za rączkę prowadził ŚP Jurek to jeszcze, jeszcze dawał sobie radę. Brawo dla Dębowca. W Zakopanem na pewno jest tanio. PSEUDO-UZDROWICIELU jasielskiej siatkówki > ujawnij się. Idź do klubu i zrób porządek. A może to ty biedulu zapracowany a niedoceniony????
Odpowiedz
0
@ k
dnia 31.07.2010, 20:29 · Zgłoś
może i ciemny ale swoje wiem, pewnie pisze to jakiś działacz który w pradze będzie spał w super hoteliku i pił vo....e i w nosie ma warunki w jakich śpią trenerzy i dzieci, ale czy jasło nie stać na to aby zakwaterować dzieci w ludzkich warunkach, nie bo trzeba jechać na jeszcze jeden turniej i znowu w cudzysłowiu nawiązywać kontakty z których tak naprawdę kklub nic kompletnie nie ma. To nie jest PRL żeby dzieci spały w szkole na obozie sportowym na którym własnie przebywają zawodniczki UKS i chyba nie są z tego powodu zadowolone, DĘBOWIEC ZAPŁACIŁ MNIEJSZE PIENIĄDZE NIŻ NASZE DZIEWCZYNY I ŚPI W HOTELU W ZAKOPANEM NA OBOZIE SPORTOWYM, CZY TO NIE JEST DZIWNE.........JEŻELI CHODZI O KLUB TO NIE MUSZĘ ZAKLADAĆ BO JUŻ JEST TYLKO JEST ŻLE PROWADZONY A ŻĄDZI TAM TYLKO I WYŁĄCZNIE JEDNA OSOBA KTÓREJ TAK NAPRAWDE WSZYSCY SIĘ BOJĄ, KAŻDY WIE O KOGO CHODZI, BRAWO PANIE TRENERZE T.J ZA REZYGNACJĘ Z FUNKCJI TRENERA BO MOŻE DA TO DO MYŚLENIA PANOM WŁADCOM W KLUBIE, PANOWIE WŁADCY NIE MYŚLCIE O SOBIE TYLKO O ŻEŃSKIEJ SIATKÓWCE W JAŚLE KTÓRA MA PIĘKNĄ KARTĘ HISTORII W JAŚLE, WRÓĆCIE DO TEGO, POMYŚLCIE O ZAWODNICZKACH , O ZAPLECZU , O TRENERACH A NIE O TYM JAK ZORGANIZOWAĆ LUB WYJACHAĆ NA MAŁO ZNACZĄCY TURNIEJ I PÓŻNIEJ SIĘ LANSOWAĆ W INTERNECIE I BRAĆ NAGRODY OD PANI BURMISTRZ ,TYLKO ZA CO ZA SPADEK Z II LIGI....
ŻYCZĘ POWODZENIA JASIELSKIEJ SIATKÓWCE ZARÓWNO MĘSKIEJ I ŻEŃSKIEJ . TYLKO ZMIEŃCIE PANOWIE WŁODARZE PODEJŚCIE I MYŚLCIE INNYMI KATEGORIAMI NIE O SOBIE A O KLUBIE
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 31.07.2010, 17:25 · Zgłoś
do ip: 80.54.48.* > ciemny jesteś, mało wiesz, nie pisz głupot. Tak, dzieci, trenerzy będą spali na salach na karimatach, podobnie jak dzieci słowackie, węgierskie, ukraińskie, podobnie jak na takich turniejach w Niemczech, Austrii, Danii, itd... itp... Zamiast strugać "uczonego" przed kompem, załóż klub, daj trenerom po 1000 zł, wyślij dzieci na obóz na Majorkę. Ej [...], ty [...] [...].
Odpowiedz
0
@ k
dnia 31.07.2010, 16:05 · Zgłoś
wyrazilem sie jasno ze pilka nozna seniorska, czytaj ze zrozumieniem, trenerom od mlodziezowej pilki noznej tez wspolczuje......
Odpowiedz
0
@ .
dnia 31.07.2010, 11:22 · Zgłoś
tylko, ze trenerzy w pilce noznej zarabiaja taka samo, o ile nie mniej. Wiec prosze Cie, nie udzielaj sie, jezeli nie wiesz o czym mowisz
Odpowiedz
0
@ k
dnia 31.07.2010, 09:08 · Zgłoś
i znowu będą się huśtać panowie w pradze a dzieci na podłodze w szkole będą spały, wyjazd na taki turniej trochę kosztuje klub a trenerzy powoli rezygnują z pracy w klubie po nikt za 300 zł nie będzie się poświęcał, zastanówcie się panowie czy nie lepiej zmotywować trenerów w sposób oczywisty,dołożyć pieniążki i wyjechać na obóz z prawdziwego zdarzenia jak to uczynił zespół z DĘBOWCA niż pakować kasę w turnieje z którego pożytek może i jest ale wydaję mi się że mały. Zarobki trenerów w UKS są skandaliczne bo klub nie chce im dać więcej bo pewne osoby by to bardzo bolało.Dla przykładu podam że trenerzy z pobliskich miasteczek a nie miast zarabiają pracując z młodzieżą zo 600 zł.Szkoda że tak się dzieje bo traci na tym młodzież i dzieci, piłka nożna seniorska jest forowana w jaśle i wszyscy o tym wiedzą a reszta [...] i zakopać.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.