Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jacek Klisiewicz nie jest już trenerem seniorów Czarnych Jasło

50

Wczoraj Zarząd Klubu JKS Czarni 1910 Jasło rozwiązał za porozumieniem stron umowę z trenerem seniorskiej drużyny Czarnych Jasło.

Jacek Klisiewicz

Zarząd za pośrednictwem oficjalnej strony klubu podziękował trenerowi Jackowi Klisiewiczowi za pracę w Jaśle. Włodarze klubu życzą trenerowi sukcesów w dalszej pracy.

Jacek Klisiewicz

Obowiązki trenera zespołu seniorów występujących w 4 lidze podkarpackiej powierzone zostały Tomaszowi Maczudze, trenerowi zespołu juniorów starszych klubu. Przed trenerem postawione zostało zadanie utrzymania zespołu w gronie 4 ligowych drużyn oraz budowa mocnego zespołu w najbliższej przyszłości w oparciu o obecnych zawodników seniorów oraz utalentowaną młodzież.

red/czarnijaslo.pl

Reklama

Komentarze: 50

Dodaj komentarz Widok:
3
@ Fan
dnia 14.05.2017, 22:11 · Zgłoś
Panie Klisiewicz coś pan narobił z tá drużyną
Odpowiedz
0
@ czarny
dnia 14.05.2017, 13:29 · Zgłoś
jasielscy i nie tylko internetowi frustracji i hejterzy zza monitora ktorzy w pilki nie umieja kopnac czy tez bez pomyslu i wiedzy w dzialalnosc klubowa,a sami krytykuja kogos.
Odpowiedz
-1
@ ...
dnia 15.05.2017, 00:18 · Zgłoś
To Twoje marzenia, czy wiedza?
Odpowiedz
0
@ Kibic
dnia 14.05.2017, 12:05 · Zgłoś
Na Mecz nie chodzisz, za bilet nie płacisz a sukcesów drużyny się spodziewasz.
Wykrywanie Logiki... ... ... brak.
Odpowiedz
0
@ Widzew
dnia 13.05.2017, 21:05 · Zgłoś
Pan krawatów precz z t.ego klubu
Odpowiedz
-3
@ z_Jasła
dnia 12.05.2017, 23:39 · Zgłoś
Trener nie był wcale zły, raczej nie miał składu. Zachował się honorowo. Teraz czas na zarząd.
Odpowiedz
7
@ Maki
dnia 13.05.2017, 05:28 · Zgłoś
[...] jakiego składu nie miał? Miał na starcie 21 ludzi i 8 miejsce po jesieni, potem przyszła wiosna i wszystko mu się posypało. Zarząd prawidłowo zareagował i zwolnił go , szkoda że nie wcześniej bo już po sparingach widać było że nie nadaje na tych samych falach co drużyna.
Odpowiedz
0
@ Boss
dnia 13.05.2017, 17:15 · Zgłoś
Co z tego, że miał 21 ludzi skoro z tej liczby nawet połowa w piłkę nie potrafi grać! Bez serca, bez honoru i ambicji
Odpowiedz
6
@ Jaslanin .pl
dnia 12.05.2017, 20:48 · Zgłoś
to wina trenera bo 11 dobrej nie umi wystawić
Odpowiedz
-11
@ Piotr Stopa
dnia 12.05.2017, 16:45 · Zgłoś
Dla dobra polskiej piłki ten [...] klub powinien przestać istnieć, a na terenie boiska powinni zrobić targ rybny.
Uwielbiam sport, pasje , zaangażowanie, etykę pracy dlatego mijam mecze Czarnych szerokim łukiem.
Odpowiedz
8
@ czarny do Piotr Stopa
dnia 12.05.2017, 21:16 · Zgłoś
wez sie czlowieku nie udzielaj bo w dyskusje na temat klubu i sportu nic nie wnosisz takimi wypocinami.Czarni to nie tylko seniorzy ale tez grupy mlodziezowe .Takie teksty jak twoj to jest totalna beznadzieja .
Odpowiedz
-4
@ ...
dnia 13.05.2017, 21:07 · Zgłoś
czarny przestań histeryzować. Prawdy nie zakrzyczysz...
Odpowiedz
-7
@ do wieniu
dnia 12.05.2017, 11:29 · Zgłoś
moim zdaniem dostał inna druzyne. mozesz sobie porównac
Odpowiedz
-4
@ mała dygresja
dnia 12.05.2017, 00:37 · Zgłoś
szkoda żę trener Klisiewicz odszedł ale w tej sytuacji jakiej sie znajeźli Czarni nie było innej opcji. Kiedy pierwszy raz przychodził do klubu i zrobił coś z niczego, bo nikt nie wierzył w niego i jego grajków jakich miał do dyspozycji po spadku.atmosfera jaką wprowadził w tym okresie była bardzo dobra. co prawda odszedł po rundzie w takich a nie innych okolicznościach ale to jak poukładał zespół przed rundą i w trakcie trwania była godna pochwały..potem trener Podkulski szedł tą samą drogą co dało 7 miejsce w 4 lidze gdzie wiekszość wróżyła spadek do okregówki. czy efekt "nowej miotły " sie sprawdzi być może ale spadek wg mnie jest przesądzony, i pewnie nawet piłkarze nie wierzą w pozostanie w 4 lidze.nawet jak weźmie juniorów nic to nie zmieni bo po prostu jest za poźno. choć chciałbym sie mylić i t. Maczuga dokona małego cudu. Wracając do Klisiewicza napisze tak: musiał odejść bo wyniki były jakie były ale za to co zrobił jak przyszedł pierwszy raz, zyskał szacunek tych piłkarzy, którzy byli w danym momencie i mam nadzieje ze nie była to ostatnia wizyta JK w jasielskiej szatni.i mam też nadzieje , że powiedział po ostatnim meczu kiedy odchodził do chłopaków DO ZOBACZENIA
Odpowiedz
12
@ Wieniu
dnia 12.05.2017, 07:02 · Zgłoś
Niestety ale to mit,dostał drużynę po panu [...] poukładaną,kompletną a jak teraz wygląda to przykro patrzeć. Niestety ale frekwencja na treningach była tego dowodem co miało przełożenie na wyniki. ci którzy za nim tęsknili zawodnicy jakoś szacunku nie okazali i mieli go gdzieś. w szatni jak i na boisku nie było atmosfery , te kłótnie na boisku, kwasy z młodymi dla ktòrych podobno był jak ojciec. dostał więcej czasu niż kiedyś i efekty mamy. Acha pan Podkulski szedł swoją drogą ale jak wiadomo na dłuższą,ą metę też nie sprawdziła się. Żegnaj trenerze, zostań w Dębicy i okolicach.
Odpowiedz
-6
@ Edzio
dnia 11.05.2017, 21:41 · Zgłoś
Co się dziwicie ! słaby klub po wioskach uciekli młodzi wychowankowie JKS tzn łeżyny itp trener niech se pojeździ po wioskach i po sprawdza graczy młodych ale z walką
Odpowiedz
10
@ Do edzio
dnia 11.05.2017, 21:53 · Zgłoś
Słaby to jesteś ale ty z poprawnego pisania w języku polskim.Tylko Czarni !szczekajcie dalej w sieci bo tylko to potraficie .
Odpowiedz
9
@ Johny B
dnia 11.05.2017, 20:07 · Zgłoś
Powodzenia Panie trenerze i wszystkiego dobrego dla Czarnych a tym którzy Czarnych nie lubią też życzę dużo dobrego bo z jednego miasta pochodzimy i nie trzeba na siebie [...] a może trochę życzliwości sprawi że i druga osoba się uśmiechnie. Pozdrawiam!
Odpowiedz
-2
@ Jerzy Makowski
dnia 11.05.2017, 13:44 · Zgłoś
Najpierw trzeba dokonać zmiany Zarządu
Odpowiedz
5
@ Fuckier
dnia 11.05.2017, 14:14 · Zgłoś
Zmieniaj,kiedy podasz nowy nowy skład zarządu?
Odpowiedz
-4
@ ohoh
dnia 11.05.2017, 11:28 · Zgłoś
jeszcze przynajmniej kierownika [...]
Odpowiedz
-10
@ devon
dnia 11.05.2017, 12:20 · Zgłoś
Nie rozumiem
Odpowiedz
-3
@ czarny
dnia 11.05.2017, 08:52 · Zgłoś
Zmiany należy rozpocząć od Zarządu
Odpowiedz
16
@ mały
dnia 11.05.2017, 09:23 · Zgłoś
Tak jest,ty zostaniesz prezesem,działaj.
Odpowiedz
-2
@ czarny prawdziwy do czarny
dnia 12.05.2017, 14:17 · Zgłoś
nie podszywaj sie pod moj nick
Odpowiedz
30
@ Fan
dnia 10.05.2017, 23:04 · Zgłoś
Całe Podkarpacie zazdrości Jasłu tak wspaniałych i oddanych kibiców jacy są na tym portalu. Jesteście tzw.dwunastym zawodnikiem swojego klubu buahaha
Odpowiedz
-18
@ ...
dnia 10.05.2017, 19:20 · Zgłoś
Myślę że ta drużyna przegrała by też z oldboyami Czarnych 45+ ...
Odpowiedz
-2
@ moderator to [...]
dnia 11.05.2017, 18:19 · Zgłoś
na pierwszym lepszym osiedlu mozna zrobic sklad z gimnazjalistow ktorzy by tych kopaczy zniszczyli
Odpowiedz
2
@ czatny
dnia 11.05.2017, 21:34 · Zgłoś
ty chyba za to w zyciu przegrales smutny czlowieku .
Odpowiedz
-3
@ ...
dnia 12.05.2017, 10:21 · Zgłoś
... wręcz przeciwnie, jestem szczęśliwym człowiekiem
Odpowiedz
4
@ czarny
dnia 12.05.2017, 14:26 · Zgłoś
tak tylko ci sie chyba wydaje.
Odpowiedz
-4
@ ...
dnia 12.05.2017, 17:49 · Zgłoś
Wiele osób mi zazdrości więc nie piszę jak Ty "chyba. Pozdrawiam i życzę miłego dnia...
Odpowiedz
0
@ czarny
dnia 12.05.2017, 21:08 · Zgłoś
Pozdrawiam i radze uzywac madrzejszych przemyslen nastepnym razem .
Odpowiedz
-3
@ ...
dnia 13.05.2017, 00:02 · Zgłoś
Szacunek za samokrytykę
Odpowiedz
0
@ czarny
dnia 13.05.2017, 15:48 · Zgłoś
moja samokrytyka ? HaHaHa
Odpowiedz
-14
@ kibic piłki
dnia 10.05.2017, 18:29 · Zgłoś
Do niczego dobrego to nie prowadzi jeden trener gorszy od drugiego a czas pokaże ze tylko ma się ku gorszemu obym się mylił ale to już jest moment by dobrze się zastanowić co dalej bo tą droga idąc nie widać nawet światełka w tunelu.
Odpowiedz
19
@ czarny
dnia 10.05.2017, 16:28 · Zgłoś
to moze byc dobry ruch zarzadu zeby wprowadzac do seniorow mlodziez z juniorow starszych i niektorych przekonac do gry w seniorach.Powodzenia dla nowego trenera.Nowy trener obecnie prowadzac juniorow starszych prowadzi z dobrym wynikiem bo Czarni zajmuja 6 pozycje.
Odpowiedz
-19
@ Londyn
dnia 10.05.2017, 12:51 · Zgłoś
Na wioskach lepiej grają ostatnia transmisja live rewelacja oby było więcej transmisji
Odpowiedz
-21
@ xxxxxx
dnia 10.05.2017, 13:31 · Zgłoś
na pierwszym lepszym osiedlu mozna zrobic sklad z gimnazjalistow ktorzy by tych kopaczy zniszczyli
Odpowiedz
-22
@ BEJOR
dnia 10.05.2017, 12:10 · Zgłoś
rozwiązać ten klub stadion [...] i otworzyć jakiś zakład !
Odpowiedz
-4
@ Jose M
dnia 10.05.2017, 16:49 · Zgłoś
Zgadza się
A odnośnie trenera to nie jego wina że ma w składzie samych słabych KOPACZY
bo piłkarzami to oni nie są
Odpowiedz
-8
@ asior
dnia 11.05.2017, 04:43 · Zgłoś
Ta Rambo postawi galerie.Hahaha
Odpowiedz
-1
@ czarny do Jose M
dnia 11.05.2017, 21:32 · Zgłoś
za duzo sie naogladales realu w TV ? ze cie na takie [...] wzieło ?.
Odpowiedz
-5
@ Jose M
dnia 11.05.2017, 22:12 · Zgłoś
Zgadza się czarny
Masz do wyboru - przejechać się fiatem 126p, a ferrari
co wybierasz ?
Odpowiedz
-2
@ ww
dnia 12.05.2017, 10:16 · Zgłoś
Tutaj jest taki kolega elokwentny który zna się na piłce(haha), Pan "Czarny" i jemu ta funkcja się należy. Poziomu nie podniesie ale będzie przynajmniej śmiesznie. I wreszcie zniknie ze swoimi bzdurnymi komentarzami.
Odpowiedz
3
@ czarny do ww
dnia 12.05.2017, 14:25 · Zgłoś
smieszny to ty jestes [...].Co ty madrego napisales ? Napisales jakis konkret odnosnie klubu ? Nie .Tylko jakies [...] smieszne majace obrazic kogos. Totalna internetowa dziecinada .Masz cos do mnie ? Smialo mozemy porozmawiac w realu ,a nie przez monitor stukajac bezsensownie w klawiature jak ty to robisz.
Odpowiedz
2
@ czarny
dnia 12.05.2017, 15:48 · Zgłoś
wybieram fiata bo bede go mial na stale jak Czarnych do konca zycia,anizeli ferrari na jeden dzien .Kibic sukcesu wybiera wlasnie taki real .Natomiast prawdziwy kibic i fan wybiera swoj rodzimy ukochany klub.
Odpowiedz
-2
@ ww
dnia 13.05.2017, 09:22 · Zgłoś
[...] to jesteś ty. Niedługo będziesz pisał swoje [...] o klubiku z c klasy. Tylko czy ten portal będzie komentował tą ligę? Myślę ze masz jakieś kompleksy związane z pochodzeniem z [...]. Musisz być trenerem. Jesteś skazany na sukces w c klasie.
Odpowiedz
2
@ czarny
dnia 13.05.2017, 15:47 · Zgłoś
co tu gadac jestes trolowym [...] bo nie przyjales mojego zaproszenia w kwestii rozmowy.Porada .Jak ja ci nie pasuje badz Czarni to po co sie udzielasz ikogos wysmiewasz.Niec hcesz pomoc to nie przeszkadzaj.
Odpowiedz
0
@ ww
dnia 16.05.2017, 09:25 · Zgłoś
Drugiego komentarza ja nie pisałem. ale nie [...] tak bo gubisz literki jak coś piszesz. Powodzenia
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.