Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jacek Klisiewicz ponownie trenerem pierwszej drużyny Czarnych Jasło

19

Jacek Klisiewicz został nowym trenerem drużyny seniorów Czarnych Jasło. Zastąpił na tym stanowisku Ryszarda Skubę.

W poprzednich latach trener Jacek Klisiewicz pracował w takich klubach jak: Rzemieślnik Pilzno, LKS Żyraków (Klasa A Dębica), Wisłoka Dębica, Stal Mielec, Lechia Sędziszów Małopolski, Igloopol Dębica, Wisłok Strzyżów, a ostatnio był trenerem juniorów starszych Wisłoki Dębica. W sezonie 2013/2014 Jacek Klisiewicz był już trenerem Czarnych Jasło. Wówczas po pierwszej rundzie zakończył pracę w klubie.

JKS Czarni Jasło

Reklama

Komentarze: 19

Dodaj komentarz Widok:
0
@ czarny
dnia 20.07.2016, 11:41 · Zgłoś
kto wie sportowo moze i 3 liga,ale finansowo juz na pewno nie.
Odpowiedz
0
@ LAto
dnia 19.07.2016, 15:53 · Zgłoś
To bardzo dobry wybór, za rok 3 liga.
Odpowiedz
-1
@ Jaślanin
dnia 19.07.2016, 08:21 · Zgłoś
To musi być dobry trener skoro tak często zmieniał kluby!
Odpowiedz
3
@ czarny
dnia 13.07.2016, 14:04 · Zgłoś
siodme miejsce w 2013/14 przy mldym skladzie to dobry wynik.
Odpowiedz
-1
@ balon
dnia 13.07.2016, 10:36 · Zgłoś
Wysokich lotów trenerskich Pan Jacek nie zanotował.
Odpowiedz
3
@ czarny
dnia 13.07.2016, 08:11 · Zgłoś
czas pokaze czy to dobry wybor.W kazdym razie raz nasz zespol trenowal i to z bardzo dobrym skutkiem.
Odpowiedz
-1
@ as
dnia 12.07.2016, 23:18 · Zgłoś
Dobry trener żeby poprowadzić do spadku.
Odpowiedz
0
@ jopek
dnia 13.07.2016, 00:30 · Zgłoś
był i z gorszym składem do spadku nie doprowadził
Odpowiedz
3
@ maki
dnia 12.07.2016, 21:53 · Zgłoś
Szkoda że nie z Jasła trener,a pan Klisiewicz to nie spadł teraz z drużyną juniorów Wisłoki Dębica do 2 ligii? Czarnym życzę utrzymania a nawet walki o podium bo prawie wszędzie bida i brak ludzi do grania.Jasło ma tą przewagę że od 3 lat gra wychowankami z Jasła i powiatu bez sciagania asiorów z innych miast.
Odpowiedz
2
@ czarny
dnia 12.07.2016, 20:43 · Zgłoś
po Rysku [...] pierwsze pomyslalem to Klisiewicz .Witamy Panie Jacku z powrotem.Trzeba powiedziec ze w tym sezonie 2013/14 to mimo mlodego skladu zajelismy dobre miejsce jak na taki sklad chyba 6 badz 7.Takze Powodzenia.
Odpowiedz
-2
@ [...]
dnia 13.07.2016, 11:50 · Zgłoś
To w IV lidze będzie grało tylko 6 czy 7 drużyn? Niewiele.
Odpowiedz
7
@ Toto
dnia 12.07.2016, 18:11 · Zgłoś
Kisiewicz stawia zawsze na młodzież. Dobry trener
Powodzenia
Odpowiedz
-23
@ wierny tradycjom
dnia 12.07.2016, 17:48 · Zgłoś
no a gdzie są i byli rodzice ?
Odpowiedz
21
@ max
dnia 12.07.2016, 17:59 · Zgłoś
Twoi ? Tam gdzie zwykle za Biedronką [...] popijaja i na fajki sępią.Nie lepiej iśc i ich spotkac niz pytać na necie?
Odpowiedz
-6
@ erk
dnia 12.07.2016, 16:42 · Zgłoś
no to w przyszłym roku liga mistrzów.
Odpowiedz
10
@ kibic
dnia 12.07.2016, 16:21 · Zgłoś
Super trener. Bardzo dobry wybór.
Odpowiedz
8
@ Kos
dnia 12.07.2016, 11:09 · Zgłoś
Świetny trener. Witamy Panie Jacku!
Odpowiedz
4
@ jks
dnia 12.07.2016, 10:21 · Zgłoś
witamy na pokładzie..
jeszcztylko jakieś 3 wzmocnienia i powinnismy 4 lige utrzymac
Odpowiedz
0
@ jj
dnia 19.07.2016, 23:20 · Zgłoś
a czemu odszedł Pan Skuba, który ten klubik uratował chyba przed kolejna degradacją i jeszcze awansował???
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.