Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jasielki Rajd Turystyczno - Nawigacyjny już w sobotę!!!

5

Już w sobotę odbędzie się kolejny VIII Jasielski Turystyczno - Nawigacyjny Rajd Samochodowy. Jest on adresowany do wszystkich chętnych, których interesuje nawigacja. Niesie on ze sobą mnóstwo zabawy oraz umożliwia sprawdzenie swoich umiejętności nawigacyjnych. Główną zasadą rajdu jest takie przejechanie trasy, które będzie w pełni zgodne z trasą wyznaczoną  przez organizatora. Bardzo ważna będzie współpraca pomiędzy kierowcą a pilotem.

 

fot. Automobilklub Polski


Tegoroczny rajd będzie się składał z dwóch kilkudziesięciokilometrowych odcinków i będzie charakteryzował się średnim poziomem trudności. Dodatkowo uczestnicy będą musieli pokonać próbę sprawnościową i rozwiązać test turystyczny oraz odpowiedzieć na pytania ze znajomości przepisów prawa o ruchu drogowym. Jest to impreza integracyjna, w której udział może brać każdy. Organizowany jest pod kątem zmotoryzowanych osób niepełnosprawnych. Ideą stowarzyszenia było od samego początku zmotoryzowanie osób niepełnosprawnych.

„Każdy uczestnik może liczyć na nagrodę, a ich wartość mieści się w przedziale od kilkudziesięciu do kilkuset złotych” – mówi Prezes Stowarzyszenia Ryszard Dzik.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 25 maja pod adresem: Stowarzyszenie Osób niepełnosprawnych „Podkarpacie”, ul. Konopnickiej 34b, 38-200 Jasło lub telefonicznie pod numerami telefonów: 013 4469713, 013 4458717 lub 502027736.

Wysokość wpisowego dla załogi wynosi 50 zł. natomiast za dodatkowego pasażera trzeba będzie zapłacić 20 zł.

Głównymi organizatorami rajdu są Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „Podkarpacie” oraz Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego. Patronat nad imprezą objęli Burmistrz Miasta Jasła oraz Starosta Powiatu Jasielskiego.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w imprezie.

Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
0
@ nauczcie sie pisać
dnia 01.06.2007, 17:16 · Zgłoś
jasielski a nie jasielki
Odpowiedz
0
@ on
dnia 01.06.2007, 17:15 · Zgłoś
ej tylko żeby dla wszystkich wody wystarczyło aby tym na końcu nie brakło
Odpowiedz
0
@ była uczestniczka
dnia 31.05.2007, 23:17 · Zgłoś
j.w. - macie racje to fajna impreza, szkoda że nie mogę pojechać , pozdrawiam uczestników, bezpiecznej jazdy - :)
Odpowiedz
0
@ lukas
dnia 31.05.2007, 12:33 · Zgłoś
potwierdazm poprzednika, do tego atrakcyjne nagrody i imprezka na zakończenie jest luks. Brawo organizatorzy!
Odpowiedz
0
@ były zawodnik
dnia 31.05.2007, 09:43 · Zgłoś
Fajna sprawa. Dodatkowo na rych rajdach jest niepowtarzalny klimat, jakiego nie ma na innych w Polsce.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.