Jasielscy Cykliści górą w Wierchomli
Łukasz Szumiec reprezentujący Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów dwukrotnie triumfował podczas rowerowego weekendu w Wierchomli. Trasa sobotniego Uphillu o Puchar Starosty Nowosądeckiego miała długość 5 kilometrów, a pokonanie jej zajęło Jaślaninowi nieco ponad 16 minut. Drugi na mecie pojawił się Krzysztof Matłok (Dębica), a jako trzeci dojechał Mikołaj Menke (Vitesse Bergamont Bikeworld.pl). Marcin Wiącek (JSC) przybył na metę na 13. pozycji.
W niedzielę Stacja Narciarska Wierchomla gościła maratończyków czwartej edycji cyklu Cyklokarpaty.pl. Wspaniała, słoneczna pogoda oraz trasa prowadząca przez malownicze tereny Beskidu Sądeckiego sprawiły, że na starcie stanęło blisko 140 zawodników, wśród których nie zabrakło również Słowaków. Sporo emocji dostarczyło również losowanie nagród, wśród których były 3 rowery marki ARKUS.



Wyniki Jaślan:
Kobiety Elita:
3. WIŚNIEWICZ Iga
Mężczyźni kategoria ELITA – dystans MEGA
17. STRĘK Paweł - JSC
22. CISŁO Witold - JSC
28. CZUBIK Wojciech - JSC
31. ŚLIWOWSKI Robert - JSC
Mężczyźni kategoria ELITA – dystans GIGA
1. SZUMIEC Łukasz – JSC
2. LEŚNIAK Tomasz - CWKS Resovia Rzeszów
15. ZBIEGIEŃ Jakub - JSC
16. RECZEK Jerzy - JSC
17. PONIATOWSKI Adam - JSC
18. GRYZŁO Jakub - JSC
21. NOWAK Mariusz - JSC
23. SZUREK Piotr - JSC
24. SUCHAN Sławomir - JSC
29 WIĄCEK Marcin - JSC
Mężczyźni kategoria MASTERS – dystans MEGA
3. SAJDAK Ireneusz - JSC
Mężczyźni kategoria MASTERS – dystans GIGA
3. WRÓBEL Marek - JSC
8. KRZYŻAK Mariusz - JSC
12. WIŚNIEWICZ Wiktor - JSC
Jaslobike.com
