Jasielscy cykliści odnoszą pierwsze sukcesy w tym roku
6
W Smolniku niedaleko Komańczy spotkała się grupa “Żbików” nie tylko z Komańczy, pokonała ona około 13 km podjazdu, podjeżdżając na wysokość ok. 825 m.n.p.m. Trasa biegła przez miejscowości Smolnik i Mików. Meta na Przełęczy “Żebrak” na wysokości 825 m.n.p.m. Dokładnie 64 kolarzy, dotarło na szczyt Przełęczy “Żebrak”. Padający śnieg upiększał zimowe wzmagania kolarzy.

Jedyną jaślanką na trasie była Iga Wiśniewicz, która pokonała trasę w czasie 1h:04:21 i tym samym zajęła 4 miejsce. Wśród mężczyzn w kategorii seniorzy 30 - 39 lat wygrał Łukasz Szumiec z JASIELSKIEGO STOWARZYSZENIA CYKLISTÓW uzyskując czas 27 min 27 sek. Wysokie lokaty zajęli inni kolarze z JSC: 4 - Jakub Gryzło; 5 - Jakub Zbiegień; 7 - Marcin Wiącek; 8 - Jerzy Reczek; 9 - Paweł Stręk; 11 - Gardzina Tomasz; 15 - Śliwowski Robert. W kategorii masters 40 - 49 lat trzecie miejsce zajął Mariusz Nowak (JSC), szóste Wiktor Wiśniewicz a siódmą lokatę Mariusz Krzyżak (JSC).
W tym samym czasie na terenie Smolnika odbył się wyścig dla młodzieży w wieku 10-15 lat w ramach Programu Dwie Cerkwie - Zbliżenie Kultur Polski i Słowacji. Zajazd “ZAGRODA” nad Osławą, w pow. sanockim.
Wśród dziewczynek trzecie miejsce zajęła Anna Gryzło(JSC) a wśród chłopców trzeci był Piotr Gryzło a szósty Patryk Jokiel - obydwaj JSC.

Organizatorzy Gmina Komańcza, Gminny Ośrodek Kultury oraz Klub Rowerowy “Żbik” przygotowali super trasę jak również prawdziwą swojską biesiadę dla uczestników. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013.
Więcej informacji i zdjęć na stronie organizatora www.cyklokarpaty.pl
Robert Skórski|JG


Jedyną jaślanką na trasie była Iga Wiśniewicz, która pokonała trasę w czasie 1h:04:21 i tym samym zajęła 4 miejsce. Wśród mężczyzn w kategorii seniorzy 30 - 39 lat wygrał Łukasz Szumiec z JASIELSKIEGO STOWARZYSZENIA CYKLISTÓW uzyskując czas 27 min 27 sek. Wysokie lokaty zajęli inni kolarze z JSC: 4 - Jakub Gryzło; 5 - Jakub Zbiegień; 7 - Marcin Wiącek; 8 - Jerzy Reczek; 9 - Paweł Stręk; 11 - Gardzina Tomasz; 15 - Śliwowski Robert. W kategorii masters 40 - 49 lat trzecie miejsce zajął Mariusz Nowak (JSC), szóste Wiktor Wiśniewicz a siódmą lokatę Mariusz Krzyżak (JSC).




W tym samym czasie na terenie Smolnika odbył się wyścig dla młodzieży w wieku 10-15 lat w ramach Programu Dwie Cerkwie - Zbliżenie Kultur Polski i Słowacji. Zajazd “ZAGRODA” nad Osławą, w pow. sanockim.
Wśród dziewczynek trzecie miejsce zajęła Anna Gryzło(JSC) a wśród chłopców trzeci był Piotr Gryzło a szósty Patryk Jokiel - obydwaj JSC.

Organizatorzy Gmina Komańcza, Gminny Ośrodek Kultury oraz Klub Rowerowy “Żbik” przygotowali super trasę jak również prawdziwą swojską biesiadę dla uczestników. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013.
Więcej informacji i zdjęć na stronie organizatora www.cyklokarpaty.pl
Robert Skórski|JG
