Jasielscy judocy z medalami Mistrzostw Polski Juniorów
W dniach 5-6.06.2021r. w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w Judo. Klub UKS ASW JUDO JASŁO reprezentowała Gabriela Kwaśny, która wywalczyła brązowy medal indywidualnie oraz srebrny w starcie drużynowym. Podopieczna trenera Przemysława Czarneckiego spisała się w tych zawodach bardzo dobrze co nie umknęło uwadze trenerom kadry narodowej.

Gabrysia została powołana na Puchar Europy do Sarajewa gdzie będzie reprezentować nasz kraj w najbliższych dniach.

Udział w Mistrzostwach Polski wziął również Patryk Zawadzki, który obecnie uczy się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu. Patryk również wywalczył brązowy medal podczas tej najważniejsze imprezie sportowej dla juniorów w naszym kraju.

UKS ASW JUDO JASŁO
