Jasielscy judocy znowu na podium!
6
Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy W Judo
W dniu 07.02.2009r. w Krakowie został rozegrany turniej Judo dzieci w Hali Wisły Kraków. Udział w zawodach zaznaczyła ekipa klubu UKS MOSiR Jasło, która wywalczyła bardzo dobre lokaty w rozpoczynającym się sezonie.

Srebro wywalczyła Barbara Śliwa w kategorii wagowej do 33 kilogramów. Na uwagę zasługuje fakt, iż Basia rywalizowała z samymi chłopcami i tylko w walce finałowej doznała porażki. A podczas walk eliminacyjnych nie dała żadnemu z nich nawet cienia szansy na zwycięstwo.

Na trzecim stopniu podium zdobywając brązowy medal uplasował sie Dubiel Michał w kategorii wagowej do 24 kilogramów.

Na czwartej pozycji zawody ukończyli Źrebiec Marlena kategorii wagowej do 27 kilogramów, Dyląg Liliana w kategorii wagowej do 39 kilogramów, Kaźmierczyk Aleksandra w kategorii wagowej do 33 kilogramów.
Piąta lokatę wywalczyli Motkowicz Julia, Dubiel Aleksandra oraz Kaźmierczyk Szymon w swoich kategoriach wagowych.
Dziewiąta lokatę wywalczył Pawłowski Jakub do 36 kilogramów.
Start w Krakowie był naprawdę bardzo udany dla naszych zawodników zważywszy na fakt, iż w zawodach udział wzięło 160 zawodniczek i zawodników z kilkunastu klubów z całej Polski.
Michał Czarnecki
