Jasielscy karatecy na Mistrzostwach Polski
1
W dniach 15-16 maja w Kielcach odbyły się VI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin, organizowane w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych. Startowało 195 zawodników z 64 klubów karate.
Jasło reprezentowali: Justyna Zborowska, Paulina Wałęga, Lukasz Ptak i Dariusz Zdybski oraz trener-sędzia Tadeusz Krygowski.
Zawodnicy Jasielskiego Klubu Karate wchodzili w skład 25 osobowej reprezentacji województwa podkarpackiego. Najlepiej zaprezentował się Łukasz Ptak w kumite do 60 kg. zajmując 5 miejsce.
W klasyfikacji województw Podkarpacie zajęło 4 miejsce.
G. Mitoraj
Jasło reprezentowali: Justyna Zborowska, Paulina Wałęga, Lukasz Ptak i Dariusz Zdybski oraz trener-sędzia Tadeusz Krygowski.
Zawodnicy Jasielskiego Klubu Karate wchodzili w skład 25 osobowej reprezentacji województwa podkarpackiego. Najlepiej zaprezentował się Łukasz Ptak w kumite do 60 kg. zajmując 5 miejsce.
W klasyfikacji województw Podkarpacie zajęło 4 miejsce.
G. Mitoraj
