Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jasielscy karatecy znowu na podium

9
7 grudnia 2008 r. karatecy z Jasła uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin w Tarnowie.

Organizatorem Turnieju był Tarnowski Klub Sportowy Kyokushin Karate. Startowało 110 zawodniczek i zawodników z 19 klubów. Zawody rozgrywane były w konkurencji kata oraz kumite.


Wyniki reprezentantów Jasła:

Konkurencja „kata” seniorek – Aleksandra Zając – I miejsce
Konkurencja „kata” juniorek – Katarzyna Mocek – II miejsce
Konkurencja „kata” młodziczek – Sylwia Kobak – IV miejsce
Konkurencja „kata” kadetek – Angelika Jarecka  - V miejsce

Konkurencja „kumite” juniorów – Dariusz Zdybski – I miejsce
Konkurencja „kumite” juniorek – Anna Białas - III miejsce


G. Mitoraj
Reklama

Komentarze: 9

Dodaj komentarz Widok:
0
@ :**
dnia 16.12.2008, 10:26 · Zgłoś
Olcia Gratulacje!!!!! ;-))))
Odpowiedz
0
@ :):)
dnia 14.12.2008, 20:28 · Zgłoś
Gratuluje Ola Ci pierwszego miejsca :)
Odpowiedz
0
@ karate fanka
dnia 12.12.2008, 13:42 · Zgłoś
w tym roku 20 grudnia - sobota - na hali sportowej mosir o godz. 14.00 odbędą się egzaminy na wyższe stopnie w każdej grupie wiekowej, zapraszamy wszystkich!!!
Odpowiedz
0
@ do sempai marcell o
dnia 12.12.2008, 13:35 · Zgłoś
z tego co pamiętam to mieliśmy zawody już w Jaśle .. kolejnych bynajmniej w tym roku kalendarzowym nie przewidujemy...

pozdrawiam - członek JKKK
Odpowiedz
0
@ Miś
dnia 10.12.2008, 14:08 · Zgłoś
Gratulacje !
Odpowiedz
0
@ sempai Marcell.o
dnia 09.12.2008, 23:36 · Zgłoś
Wie ktos moze kiedy w tym roku będą zawody w Jaśle?? bo zawsze były przed świętami
Odpowiedz
0
@ Madzia:)
dnia 09.12.2008, 19:42 · Zgłoś
Brawo siostrzyczko:* Jesteś the Best!!
Uznanie dla pozostałej rzeszy karateków i trenerów JKKK :p
Odpowiedz
0
@ Anuśka
dnia 09.12.2008, 17:21 · Zgłoś
oooooooooo :o brawo Andzia nie wiedziałam że chodzisz na karate :)<lol> heh :D
Odpowiedz
0
@ [...] z wolicy
dnia 09.12.2008, 17:14 · Zgłoś
No właśnie Ola jak zawsze najlepsza:*:* Pozdrawiam wszystkich karateków!!!:D:D:D:):):):):p:p:pB)B)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.