Jasielscy karatecy znowu na podium
9
7 grudnia 2008 r. karatecy z Jasła uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin w Tarnowie.
Organizatorem Turnieju był Tarnowski Klub Sportowy Kyokushin Karate. Startowało 110 zawodniczek i zawodników z 19 klubów. Zawody rozgrywane były w konkurencji kata oraz kumite.

Wyniki reprezentantów Jasła:
Konkurencja „kata” seniorek – Aleksandra Zając – I miejsce
Konkurencja „kata” juniorek – Katarzyna Mocek – II miejsce
Konkurencja „kata” młodziczek – Sylwia Kobak – IV miejsce
Konkurencja „kata” kadetek – Angelika Jarecka - V miejsce
Konkurencja „kumite” juniorów – Dariusz Zdybski – I miejsce
Konkurencja „kumite” juniorek – Anna Białas - III miejsce
G. Mitoraj
Organizatorem Turnieju był Tarnowski Klub Sportowy Kyokushin Karate. Startowało 110 zawodniczek i zawodników z 19 klubów. Zawody rozgrywane były w konkurencji kata oraz kumite.

Wyniki reprezentantów Jasła:
Konkurencja „kata” seniorek – Aleksandra Zając – I miejsce
Konkurencja „kata” juniorek – Katarzyna Mocek – II miejsce
Konkurencja „kata” młodziczek – Sylwia Kobak – IV miejsce
Konkurencja „kata” kadetek – Angelika Jarecka - V miejsce
Konkurencja „kumite” juniorów – Dariusz Zdybski – I miejsce
Konkurencja „kumite” juniorek – Anna Białas - III miejsce
G. Mitoraj
