Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jasielscy piłkarze reprezentantami Polski we Włoszech

16
W niedzielę 5 kwietnia drużyny z klubu Czarnych -  Jasło wyjechały na Międzynarodowy Turniej Piłkarski do Włoch. Sportowcy z Jasła jako jedyni w naszym kraju będą reprezentować Polskę podczas turnieju.












Na Międzynarodowy Turniej Piłkarski do Agropoli we Włoszech wyjechały dwie drużyny piłkarskie klubu JKS Czarni – Jasło tj. trampkarze starsi – podopieczni trenera Antoniego Wanata oraz trampkarze młodsi – podopieczni trenera Roberta Podkulskiego.

- W tym turnieju wezmą udział nie tylko drużyny z Europy ale i całego świata, w tym również z Ameryki. Roczniki 96 i 94 są bardzo dobre, odnoszą wiele sukcesów w sporcie i dlatego warto w nie inwestować. W tym roku tylko drużyny z Jasła reprezentują Polskę w tym międzynarodowym turnieju. – powiedział Prezes JKS Czarni – Jasło Marcin Węgrzyn.




Tuż przed wyjazdem młodych piłkarzy pożegnały ich rodziny, a także władze miasta z Burmistrz Jasła – Marią Kurowską oraz Starostą Adamem Kmiecikiem na czele. W Agropoli reprezentantem władz Jasła będzie radny Jerzy Węgrzyn, który wyjechał z piłkarzami.

Życzymy powodzenia naszym zawodnikom i trzymamy mocno kciuki.

                                
UM Jasło


Reklama

Komentarze: 16

Dodaj komentarz Widok:
0
@ xyz
dnia 15.04.2009, 07:11 · Zgłoś
koto,zgadza sei,ten turniej nie ma wiekszej rangi,druzyny tam grajacae prezentuja poziom odpowiadajacy poziomi naszej mlodziezowej okregowki,ale przynajmniej chlopaki pozwiedzali
Odpowiedz
0
@ jks
dnia 14.04.2009, 08:14 · Zgłoś
niech nam żyje jasieliski JKS!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ zawodnik
dnia 13.04.2009, 19:20 · Zgłoś
dokladnie 2 lata temu rocznik 91 wygral w turnieju 90..
Odpowiedz
0
@ koto
dnia 13.04.2009, 16:06 · Zgłoś
Nie piejcie z zachwytu ten turniej nie jest tak mocno obsadzony ,co roku CZarni tam wygrywaja ...
Odpowiedz
0
@ machony
dnia 13.04.2009, 12:48 · Zgłoś
Brawo chłopaki jesteśmy z was dumni.
Odpowiedz
0
@ sypien95
dnia 13.04.2009, 09:16 · Zgłoś
Bardzo dobrze !! Jasło pokazało się na Świecie!:)
Odpowiedz
0
@ wojtek
dnia 12.04.2009, 20:56 · Zgłoś
SUPER WYNIKI!!! JKS 1910 CZARNI JASŁO!!! GRATULACJE!!!
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 12.04.2009, 14:09 · Zgłoś
:pSzkoda, że nie podaliście jeszcze wyników, jakie osiągnęli nasi piłkarze!
Odpowiedz
0
@ Mamuśka
dnia 12.04.2009, 13:10 · Zgłoś
Właśnie Czarni wracają ze złotym medalem :D:D Brawo chłopaki :)
Odpowiedz
0
@ Artur Barubar
dnia 12.04.2009, 12:18 · Zgłoś
Co na tych zdjęciach robią Kmiecik, Kurowska, Madejczyk ?
Odpowiedz
0
@ koto
dnia 12.04.2009, 10:54 · Zgłoś
Jak to jako jedyni w naszym kraju beda reprezentowac Polske
Odpowiedz
0
@ dzes
dnia 12.04.2009, 09:34 · Zgłoś
Wczoraj zakończył się Turniej!
Czarni zwyciężyli w roczniku 96, tracąc zaledwie jedną bramkę w całym turnieju !!!
BRAWO!
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 12.04.2009, 09:05 · Zgłoś
Chciała bym zaznaczyć ze chłopcy z rocznika 96 wygrali te zawody, przywiozą złoto! BRAWO.
Odpowiedz
0
@ kibic(ka)
dnia 12.04.2009, 08:13 · Zgłoś
Chciała bym zastanczy, że chłopcy z rocznika 96 zdobyli I MMIEJSCE na tych zawodoch i przywiozą nam ZŁOTO... Oj taki potral powinien być na bieżąco. I informować jasełko o takich wynikach bo naprawde jest się czym pochwalić. :):p
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 12.04.2009, 07:59 · Zgłoś
Już po zawodach ! Wygrali złoto!
Odpowiedz
0
@ Paulina
dnia 12.04.2009, 07:27 · Zgłoś
moj brat tez byl we Wloszech z tego klubu i....... WYGRALI:D:D:D:D:D:D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.