Jasielscy policjanci na podium w turnieju piłki nożnej
Drużyna Komendy Powiatowej Policji w Jaśle wywalczyła III miejsce w policyjnych mistrzostwach piłki nożnej o puchar Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie. Turniej odbył się w miniony piątek w Tarnobrzegu.
W zawodach uczestniczyło 11 drużyn. Zespoły występowały w 6-osobowych składach, w 2 grupach eliminacyjnych. Zwycięscy grup walczyli o I miejsce w turnieju. Drużyny, które zajęły drugie miejsce w grupach walczyły o III miejsce w turnieju.

Jaślanie z trzema remisami i dwoma zwycięstwami zajęli 2 miejsce w swojej grupie. W meczu o trzecie miejsce pokonali reprezentację KPP w Stalowej Woli 3:0.
Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się Grzegorz Żytniak z KPP Jasło.
I. CBŚ KWP w Rzeszowie
II. KPP w Mielcu
III. KPP w Jaśle
KPP Jasło
