Jasielscy strażacy wicemistrzami województwa
0
Finał XI Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Halowej Piłce Nożnej odbył się we wtorek 31 marca br. w jasielskim Gimnazjum nr 1. W zawodach brało udział 6 drużyn: z Ropczyc, Jasła, Przeworska, Leska, Mielca oraz Przemyśla.
W wyniku losowania drużyny podzielono na dwie grupy:
Grupa A Grupa B
1. KM PSP PRZEMYŚL 1. KP PSP PRZEWORSK
2. KP PSP ROPCZYCE 2. KP PSP MIELEC
3. KP PSP LESKO 3. KP PSP JASŁO
Po rozegraniu meczy grupowych do półfinału awansowały po 2 najlepsze drużyny z każdej grupy.


W wyniku rozegranych meczy miejsce I wywalczyła drużyna z Przeworska. Nieco niżej na podium, z druga lokatą znaleźli się strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Jaśle. Miejsce III zajęła drużyna z Ropczyc, a czwarte - z Leska.






Najlepszym bramkarzem został Paweł Wnęk KP Jasło, królem strzelców został Wojciech Duduś KP Ropczyce.
Puchary, dyplomy i nagrody drużynom wręczył st. bryg. Zbigniew Szablewski Podkarpacki Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie.
Nagrody ufundował Sportowy Klub Pożarniczy „Strażak” i Starostwo Powiatowe w Jaśle.
Turniej został zorganizowany przez Sportowy Klub Pożarniczy „Strażak”.
(omega)
W wyniku losowania drużyny podzielono na dwie grupy:
Grupa A Grupa B
1. KM PSP PRZEMYŚL 1. KP PSP PRZEWORSK
2. KP PSP ROPCZYCE 2. KP PSP MIELEC
3. KP PSP LESKO 3. KP PSP JASŁO
Po rozegraniu meczy grupowych do półfinału awansowały po 2 najlepsze drużyny z każdej grupy.
Zapraszamy do <Fotorelacji> .
W wyniku rozegranych meczy miejsce I wywalczyła drużyna z Przeworska. Nieco niżej na podium, z druga lokatą znaleźli się strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Jaśle. Miejsce III zajęła drużyna z Ropczyc, a czwarte - z Leska.
Wyniki meczy półfinałowych:
KP Ropczyce - KP Jasło 2:2 k. 0:2
KP Przeworsk – KP Lesko 3:2
Mecz o 5 miejsce:
KP Mielec – KM Przemyśl 1:6
Mecz o 3 miejsce:
KP Ropczyce – KP Lesko 5:4
Mecz finałowy:
KP Przeworsk – KP Jasło 1:1 k. 4:3
KP Ropczyce - KP Jasło 2:2 k. 0:2
KP Przeworsk – KP Lesko 3:2
Mecz o 5 miejsce:
KP Mielec – KM Przemyśl 1:6
Mecz o 3 miejsce:
KP Ropczyce – KP Lesko 5:4
Mecz finałowy:
KP Przeworsk – KP Jasło 1:1 k. 4:3

Drużyna Komendy Powiatowej PSP w Jaśle wystąpiła w następującym składzie: Śmietana Piotr. Gronek Edward, Zawisza Tomasz, Opałka Tomasz, Wnęk Paweł, Bilski Rafał, Zagórski Jacek, Turczyk Wojciech, Wojdyła Jerzy.
Najlepszym bramkarzem został Paweł Wnęk KP Jasło, królem strzelców został Wojciech Duduś KP Ropczyce.
Puchary, dyplomy i nagrody drużynom wręczył st. bryg. Zbigniew Szablewski Podkarpacki Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie.
Nagrody ufundował Sportowy Klub Pożarniczy „Strażak” i Starostwo Powiatowe w Jaśle.
Turniej został zorganizowany przez Sportowy Klub Pożarniczy „Strażak”.
(omega)
