Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jasielska czwórka najlepsza w powiecie w minipiłce siatkowej chłopców

10
W dniu 25.03.2010r. (czwartek) w sali gimnastycznej ZS w Trzcinicy i ZS w Osobnicy odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini - Piłce Siatkowej w kat. „chłopców”.


W zawodach uczestniczyło 8 szkół podstawowych:


SP nr 4 Jasło, SP Przysieki, SP Łubno Szlacheckie, SP Trzcinica, SP Niepla, SP Dębowiec, SP Kołaczyce, SP Łężyny.

Organizatorem turnieju była SP nr 2 w Osobnicy i SP w Trzcinicy.

Zwyciężył zespół Szkoły Podstawowej Nr. 4 w Jaśle prowadzony przez Grzegorza Janusza, awansując do zawodów rejonowych.  

Po rozegraniu meczy w grupach  systemem „każdy z każdym” uzyskano następujące wyniki:  

GRUPA A:


SP Trzcinica – SP 4 Jasło     0:2 (7:15, 11:15)

SP Dębowiec – SP Łężyny     2:1 (15:5, 6:15, 19:17)

SP 4 Jasło –  SP Łężyny     2:1 (15:3,10:15, 15:8)

SP Dębowiec – SP Trzcinica    2:0 (15:13, 18:16)

SP Dębowiec- SP 4 Jasło     0:2 (5:15, 10:15)

SP Łężyny – SP Trzcinica     1:2 (11:15, 15:3, 13:15)  

GRUPA B:

SP Niepla – SP Kołaczyce     2:0 (15:9, 15:5)

SP Łubno Szlach. –  SP Przysieki    0:2 (3:15, 15:17)

SP Kołaczyce – SP Łubno Szlach.    1:2 (6:15, 15:7, 10:15)

SP Przysieki – SP Niepla     2:0 (16:14, 15:6)

SP Przysieki – SP Kołaczyce    2:0 (15:12, 15:11)

SP Łubno Szlach. – SP Niepla    0:2 (3:15, 12:15)
 

W meczu o III miejsce:

SP Przysieki – SP Niepla     2:0 (15:11, 15:6)

W meczu o I miejsce:


SP 4 Jasło –  SP Dębowiec     2:1 (15:9, 13:15, 15:7)  
 

Tabela końcowa:


I miejsce - SP 4 Jasło - awans do zawodów rejonowych

II miejsce – SP Dębowiec

III miejsce – SP Przysieki

IV miejsce – SP Niepla


Tomasz Janusz
Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
1
@ syśka. xd
dnia 23.04.2010, 15:26 · Zgłoś
gdyby jarka nie było, to byłoby posprzątane i wygrałby dębowiec. ; dd
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 13.04.2010, 10:04 · Zgłoś
Macie moze wedlinke?
Odpowiedz
0
@ ugg
dnia 09.04.2010, 22:55 · Zgłoś
brawo chłopaki! :D
Super! : ))
Odpowiedz
0
@ ;**
dnia 06.04.2010, 15:37 · Zgłoś
brawo Dębowiec

ja byłam na zawodach dziewczyn powiatowych wiem jak tródno

ale oczywiście dla czwórki też wielkie brawka
Odpowiedz
1
@ Paulina
dnia 06.04.2010, 11:48 · Zgłoś
Gratulacje !!!
Ale gdyby nie Jarek Łaba, byłoby ciężko ;/ dobrze, że jest taki zawodnik jak on!
Odpowiedz
0
@ były zawodnik uczeń
dnia 30.03.2010, 21:39 · Zgłoś
brawo czwóreczka, szkoda że w tej szkole tradycje sportowe juz dawno poszły spać, ale jak się widzi że czwórka znowu wygrywa to wracaja wspomnienia z dawnych lat... Antoni W.i jego pilkarze ręczni, to były piękne czasy , siatkarki pod wodzą śp. J.J. też miały sukcesy, to były piękne czasy , igrzyska młodzieży szkolnej i 4 miejsce w polsce w piłce ręcznej to wyniki do pozazdroszczenia, i oczywiście złota drużyna Ryszarda T. z 1990 roku, to wtedy młodzi piłkarze ze szkoły podstawowej nr.4 zdobyli mistrzostwo Polski w szóstkach piłkarskich, zresztą to wydarzenie powinien pamiętać bardzo dobrze jeden z nauczycieli wychowania fizycznego z tej szkoły bo sam w tej drużynie grał G.[...]pozdrawiam P.K , koszykówka stała też na wysokim poziomie a to za sprawa Rafała M. wyniki w wojewodztwie były świetne, ale teraz jest troche inaczej w tej szkole , brak sali gimnastycznej przełożył się na wieloletni brak wyników na szczeblu wojewódzkim nie wspominajac już o szczeblu centralnym, szkoda wielka szkoda, w tej szkole już dawno powinna być wybudowana sala gimnastyczna ale jak widać władze miasta jasła nie są przychylne tej inwestycji, życze tej szkole jak najlepiej pozdrawiam wszystkich nauczycieli...
Odpowiedz
0
@ Korniszon
dnia 30.03.2010, 16:22 · Zgłoś
ooo , ja ich widziałem to było u nas w szkole :)
Odpowiedz
0
@ Gratki
dnia 30.03.2010, 14:49 · Zgłoś
Tak trzymać. Oni są naprawdę dobzi, a będą jeszcze lepsi :O
Odpowiedz
0
@ fanka
dnia 30.03.2010, 09:20 · Zgłoś
Brawo Przysieki:)
Odpowiedz
0
@ voolley
dnia 30.03.2010, 05:59 · Zgłoś
bravo bravo,gratulacje,tak trzymać chłopcy
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.