Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jasielska "Czwórka" w Półfinale Wojewódzkim

3

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle zameldowała się w Półfinale Wojewódzkim Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minisiatkówce dziewcząt. 

29.04.2016 w Szkole Podstawowej nr 14 w Krośnie odbyły się zawody rejonowe. W meczach każdy z każdym nasza reprezentacja wygrała z gospodarzem turnieju 2:0 , pokonała Szkołę Podstawową z Potoka również 2:0 i przegrała po dramatycznej końcówce ze Szkołą Podstawową ze Strzyżowa 2:1. Tym samym dziewczyny wywalczyły upragniony awans do półfinału. Zespół prowadzony przez Grzegorza Janusza wystąpił w składzie: Karolina Kopera , Joanna Bernacka ,Oliwia Solarz , Julia Myśliwiec, Maja Szot, Klaudia Myśliwiec, Wiktoria Janusz, Weronika Mastej, Iga Gałuszka, Julia Madej.

SP nr 4 w Jaśle

Reklama

Komentarze: 3

Dodaj komentarz Widok:
0
@ absolwent
dnia 03.05.2016, 12:22 · Zgłoś
Brawo czwóreczka, brawo dziewczyny, wracacie do starych korzeni tej szkoły która była w sporcie najlepsza w województwie i nie tylko, brawa dla pasjonata siatkówki jakim jest G.J z którym zdobyłem Mistrzostwo Polski .Tak trzymać .Pozdrowienia dla Czwóreczki!!!
Odpowiedz
2
@ tak bywa...
dnia 03.05.2016, 17:35 · Zgłoś
raz na wozie raz pod wozem...sport ma być przyjemnością i przede wszystkim zabawą na tym etapie...wynik jest drugoplanowy...no oczywiście , że każdy chce wygrywać...brawo...
Odpowiedz
1
@ absolwent sp4
dnia 02.05.2016, 22:38 · Zgłoś
Brawo dziewczyny!!!:)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.