Jasielska "Czwórka" w Półfinale Wojewódzkim
Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle zameldowała się w Półfinale Wojewódzkim Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minisiatkówce dziewcząt.

29.04.2016 w Szkole Podstawowej nr 14 w Krośnie odbyły się zawody rejonowe. W meczach każdy z każdym nasza reprezentacja wygrała z gospodarzem turnieju 2:0 , pokonała Szkołę Podstawową z Potoka również 2:0 i przegrała po dramatycznej końcówce ze Szkołą Podstawową ze Strzyżowa 2:1. Tym samym dziewczyny wywalczyły upragniony awans do półfinału. Zespół prowadzony przez Grzegorza Janusza wystąpił w składzie: Karolina Kopera , Joanna Bernacka ,Oliwia Solarz , Julia Myśliwiec, Maja Szot, Klaudia Myśliwiec, Wiktoria Janusz, Weronika Mastej, Iga Gałuszka, Julia Madej.
SP nr 4 w Jaśle
