Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jasielska Liga Sokoła

32


Hala sportowa Gimnazjum nr 1 w Jaśle gościła ponownie drużyny grające w lidze halowej piłki nożnej. W najważniejszym meczu kolejki spotkały się zespoły, które w pierwszej fazie rozgrywek zdobyły najwięcej punktów: Toskania i Temida. Po wyrównanym meczu wygrała Toskania zdobywając zwycięską bramkę 47 sekund przed końcowym gwizdkiem sędziów. Prawdziwy festiwal strzelecki urządził sobie Lider - siedemnaście bramek w jednym meczu to na razie rekord ligi. Po remisie z e6 pierwszy punkt w rozgrywkach zdobyła drużyna Jafaru.

Wyniki szóstej kolejki:

Lider- Krzyżak 17-1
Pektowin- Solgam 3-2
Guardi- Żmigród 2-1
Jafar- e6 3-3
Toskania- Temida 2-1
Karczma u Edwarda- Sokół 3-2

Tabela po sześciu kolejkach:

1) Toskania                    18    21-10
2) Karczma u Edwarda    15    19-6
3) Guardi                       15    16-15
4) Temida                      13    25-10
5) e6                             10    32-13
6) Sokół                         10    21-23
7) Lider                           9    27-10
8) Pektowin                     9    16-16
9) Żmigród                      6    19-18
10)Jafar                          1      8-17
11)Solgam                      0    11-25
12)Krzyżak                      0     3-55

W siódmej kolejce najciekawiej zapowiadają się mecze: Guardii - Temida i derby Lider- e6. W pozostałych parach zagrają: Karczma u Edwarda- Żmigród, Jafar- Solgam, Toskania- Krzyżak i Pektowin- Sokół.

(KB)
Reklama

Komentarze: 32

Dodaj komentarz Widok:
0
@ gracz 2
dnia 05.12.2008, 21:49 · Zgłoś
Lider-nauczyciele z 1gimnazjum...e6-uczniowie 1gimnazjum..dlatego derby
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 05.12.2008, 12:15 · Zgłoś
lider - e6 derby? jak to? nie rozumiem?
Odpowiedz
0
@ do Zuiutka
dnia 04.12.2008, 17:54 · Zgłoś
Ale Dorotka niezagospodarowana wtedy ...
Odpowiedz
0
@ Ziutek
dnia 04.12.2008, 17:07 · Zgłoś
Dorotko, co mają chłopy robić? Na szydełku z cygarem w zębach u boku psiapsiółki narzekać na cały świat? Po całym tygodniu w piątkowy wieczór troszkę odreagować goniąc za skórą, nie widzę lepiej.;)
Odpowiedz
0
@ Dorota
dnia 03.12.2008, 19:30 · Zgłoś
Ale te chłopy [...], żeby tak za piłką latać. A wzięli byście się do roboty!
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 03.12.2008, 13:26 · Zgłoś
do ciekawski,
oto link z 15.listopada gdzie widnieje pektowin-krzyżak 5-0:
http://jaslo4u.pl/czytaj.php?readmore=4696

uważałem te dane za rzetelne ale skoro na sokole jest już poprawione na 6-0 więc poprawiam i ja moje statystyki. Dzięki za info. pzdr
Odpowiedz
0
@ organizator
dnia 03.12.2008, 13:23 · Zgłoś
Dla wyjaśnienia bilansu Pektowinu. Z protokołu meczu z Inst. Krzyżak 6:0 i nie ma innego wyniku ;) Pozdrawiam. A do "ciekawskiego" mam prośbę o kontakt na maila zamieszczonego na stronie Sokoła w sprawie statystyk.
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 03.12.2008, 11:04 · Zgłoś
do ciekawski,
oto link z 15.listopada gdzie widnieje pektowin-krzyżak 5-0:
http://jaslo4u.pl/czytaj.php?readmore=4696

uważałem te dane za rzetelne ale skoro na sokole jest już poprawione na 6-0 więc poprawiam i ja moje statystyki. Dzięki za info. pzdr
Odpowiedz
0
@ do wal powodziowy
dnia 03.12.2008, 07:11 · Zgłoś
a karczma? mysle ze moga ich ograc, przynajmniej w poprzedniej lidze ich ograli ale okaze sie na boisku
Odpowiedz
0
@ ciekawski cd.
dnia 02.12.2008, 20:53 · Zgłoś
E6 - Inst. Wod. Kan. J. Krzyżak 13-0
Inst. Wod. Kan. J. Krzyżak - Temida 1:9
Guardi - Inst. Wod. Kan J. Krzyżak 5:1
FC Pektowin Jasło r11; Inst. Wod. Kan. J. Krzyżak. 6:0
Inst. Wod. Kan. J. Krzyżak - Nowy Żmigród 0:5 (walkower)
Lider - Inst. Wod. Kan. J. Krzyżak 17:1
jak na moje oko to jest 3:55, więc drogi kibicu powiedz gdzie jest pomyłka :)
Odpowiedz
0
@ ciekawski
dnia 02.12.2008, 20:51 · Zgłoś
#
kibic dnia 01.12.2008, 10:15 - ip: 88.220.132.*
Korekty do tabeli:
krzyżak ma 54 straconych a Pektowin ma 15 strzelonych bramek...
/ czyżby?:)
FC Pektowin Jasło - Restauracja Toskania 3-6
FC Pektowin Jasło - Karczma "U Edwarda" 2:1
Lider - FC Pektowin Jasło 5:1
FC Pektowin Jasło r11; Inst. Wod. Kan. J. Krzyżak. 6:0
FC Pektowin Jasło - Temida 1:2
FC Pektowin Jasło - SOL-GAM 3:2
16:16B)
Odpowiedz
0
@ do gracz
dnia 02.12.2008, 17:32 · Zgłoś
Staramy się jak możemy, już są wprowadzone korekty :) Proszę o cierpliwość. pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ info
dnia 02.12.2008, 17:25 · Zgłoś
Co do Pytanie to bramki zostały poprawione.Wszelkie sugestie,poprawki prosimy kierować i materiały przesyłać na maila ligi.
:)
Odpowiedz
0
@ gg
dnia 02.12.2008, 16:12 · Zgłoś
do typerow. lepiej podajcie pewniaki na weekend z stsu
Odpowiedz
0
@ ja86
dnia 02.12.2008, 13:32 · Zgłoś
Typy na Piatek ;Karczma- Zmigrod-1. Jafar-Solgam-1. Lider- e6-2. Toscania-Krzyrzak-1. Guardi-Temida-1. Pektowin-Sokoł-1. pewniaki zobaczycie
Odpowiedz
0
@ wal powodziowy
dnia 02.12.2008, 11:33 · Zgłoś
do konca jeszcze kilka kolejek jest, wiec moze i Toskania zgubi jakies punkty, tylko czy znajdzie sie jakas druzyna ktora z nimi powalczy:)) (poza tym musi chyba nudzic takie ciagle wygrywanie ;pp)pozdrawiam ;);):D:D
Odpowiedz
0
@ Ziutek
dnia 02.12.2008, 11:04 · Zgłoś
Co wy pitolicie z tymi typami. Toskania wreszcie trafi na przeciwnika, i odda punkty.:D:D:o:(;) No dobra pomarzyć nie wolno. To nie Premierschip, gdzie ostatni bije lidera.
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 02.12.2008, 10:59 · Zgłoś
czy wy oglądacie mecze na lidze? kto tak typuje?gdzie wy macie oczy? moje prognozy: karczma-żmigród 1, jafar-solgam1, lider-e6 1x, toskania-krzyżak1, guardi-temida2x pektowin-sokół2x pozdrawiam:p
Odpowiedz
0
@ Brino
dnia 02.12.2008, 10:18 · Zgłoś
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia Jabbie. Miejmy nadzieję, że zdąży się wyleczyć na piątkowy mecz z Karczmą.
Odpowiedz
0
@ ???
dnia 01.12.2008, 22:42 · Zgłoś
Jafar ma wygrać z SolGamem? Jakoś tego nie widzę.
Odpowiedz
0
@ kazuyoshi funaki
dnia 01.12.2008, 21:51 · Zgłoś
poziom sędziowania jest dramatycznie słaby ...
Odpowiedz
0
@ anonimxxx
dnia 01.12.2008, 19:35 · Zgłoś
karczma-żmigród 1, jafar-solgam 1, lider-e6 2, toskania-krzyżak 1, guardii-temida x, pektowin-sokół 1
Odpowiedz
0
@ maoam
dnia 01.12.2008, 16:37 · Zgłoś
karczma-żmigród 1, jafar-solgam 1, lider-e6 1, toskania-krzyżak 1, guardii-temida 2, pektowin-sokół 2
Odpowiedz
0
@ typy
dnia 01.12.2008, 14:31 · Zgłoś
Kolego troche się zagalopowałeś z tymi typami popatrz dokładniej ja to będzie wyglądać:

karczma-żmigród 1, jafar-solgam 2, lider-e6 1, toskania-krzyżak 1, guardi-temida x, pektowin-sokół 2,
Odpowiedz
0
@ fachowiec
dnia 01.12.2008, 13:23 · Zgłoś
karczma-żmigród 2, jafar-solgam 1, lider-e6 x, toskania-krzyżak 1, guardii-temida 2, pektowin-sokół 1, a jakie sa Wasze typy na nastepna kolejke?
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 01.12.2008, 12:10 · Zgłoś
dlaczego nie ma wszystkich strzelców bramek na stronie sokoła przecież np. lider ostatnio trochę postrzelał a w statystykach nic się nie zmieniło?kto prowadzi te statystyki? pozdrawiam:D
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 01.12.2008, 11:20 · Zgłoś
dobrze że ja tam nie gram w tej lidze:D:D::DD:D:
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 01.12.2008, 11:15 · Zgłoś
Korekty do tabeli:
krzyżak ma 54 straconych a Pektowin ma 15 strzelonych bramek...
Odpowiedz
0
@ Lala
dnia 01.12.2008, 07:01 · Zgłoś
Piątek godzina 18:15
Karczma vs Żmigród
Serdecznie zapraszamy!!!
Odpowiedz
1
@ Pytanie
dnia 30.11.2008, 22:48 · Zgłoś
Nadal widzę iż nie są dokładnie prowadzone statystyki strzelców na stronie sokoła. Może ktoś wreszcie policzy bramki tak jak należy?
Odpowiedz
0
@ info
dnia 30.11.2008, 17:58 · Zgłoś
Więcej informacji o lidze na sokol.jaslo.biz, statystyki 6 kolejki także w poniedziałkowym "Dziennku Polskim".
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 30.11.2008, 16:15 · Zgłoś
bardzo dobry mecz e6-jafar obie drużyny zagrały na wysokim poziomie podobmie jak pektowin w meczu z solgamem. guardi nadal w formie z meczu na mecz się rozkręca ale nastęone mecze nie będą już tak łatwe. co do lidera to wreszcie pokazali że grać to potrafią choć przeciwnik ... ale z drugiej strony żadna drużyna jeszcze tak wysoko nie wygrała. gratulacje dla wygranych i brawo dla krzyżaka za grę do końca:D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.