Jasielski baseball w Czeskiej Pradze
W dniach 7-12 lipca 2008 r. w Czeskiej Pradze miały miejsce Mistrzostwa Europy seniorów grupy „B” w baseballu. W turnieju tym również brała udział Polska reprezentacja kraju, która składała się z najlepszych zawodników polskich i zagranicznych lig.
Jasielskie Pantery reprezentowali na arenie międzynarodowej dwaj zawodnicy: Piotr Staniszewski i Łukasz Jachimek. Pierwszy występował jako zawodnik, natomiast drugi jako asystent trenera.




Dla Jaślan był to bardzo dobry sprawdzian ich umiejętności przed zbliżającymi się play offami o awans do polskiej ekstraligi.
