Jasielski Festiwal Siatkówki z MPM trwa!
7
W hali sportowej Gimnazjum nr 1 trwa jeszcze tegoroczny „Jasielski Festiwal Siatkówki z MPM”. Ostatni turniej, gimnazjada powiatowa chłopców zaplanowana jest w środę (4 III). Spotkają się w nim mistrzowie gmin z powiatu jasielskiego, a stawką jest awans do zawodów rejonowych prowadzonych przez Szkolny Związek Sportowy.




W skrócie relacja z dotychczasowych wydarzeń w czasie festiwalu:
Wtorek (24 II): gimnazjada miejska dziewcząt w której reprezentacja Gimnazjum nr 1 w Jaśle wygrała z Gimnazjum nr 4 w Jaśle i awansowała do zawodów powiatowych.
Środa (25 II): na zawody przybyło aż 23 zespoły. Najpierw w ramach eliminacji gimnazjady miejskiej chłopców Gimnazjum nr 1 w Jaśle pokonało Gimnazjum nr 2 w Jaśle, co zapewniło im awans do zawodów powiatowych. W rywalizacji szkół podstawowych zwyciężali: wśród dziewcząt Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle (startowało 11 zespołów), natomiast rozgrywki chłopców wygrała Szkoła Podstawowa nr 8 w Jaśle (wystąpiło 10 drużyn).
Piątek (27 III): w rywalizacji drużyn złożonych z uczniów klas pierwszych gimnazjów podwójne zwycięstwo, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców dla Gimnazjum nr 1 w Jaśle (w obu turniejach wystąpiło 14 zespołów).
Sobota / niedziela (28 II / 1 III): turniej otwarty dla dorosłych w którym zagrało 10 zespołów. Zwyciężyła drużyna JB Al. Capone pokonując w finale Gazownię Jasielską. W meczu o trzecie miejsce Osiedle Rafineryjne wygrało z Gamratem S.A.




Sponsorem imprezy jest Jasielska Sieć Sklepów MPM, która dla najlepszych zespołów w każdym turnieju ufundowała atrakcyjne nagrody rzeczowe (sprzęt sportowy) oraz słodycze i napoje. Na rozdaniu pucharów, dyplomów i nagród obecni byli współwłaściciele MPM: Maria Kokoczka i Mirosław Prucnal, a także dyrektor Gimnazjum nr 1 w Jaśle Kazimierz Mikrut.
Szczegółowe relacje z każdego dnia zawodów wraz z fotorelacją można znaleźć na stronie: www.e6-sport.pl
Kazimierz Bobula




W skrócie relacja z dotychczasowych wydarzeń w czasie festiwalu:
Wtorek (24 II): gimnazjada miejska dziewcząt w której reprezentacja Gimnazjum nr 1 w Jaśle wygrała z Gimnazjum nr 4 w Jaśle i awansowała do zawodów powiatowych.
Środa (25 II): na zawody przybyło aż 23 zespoły. Najpierw w ramach eliminacji gimnazjady miejskiej chłopców Gimnazjum nr 1 w Jaśle pokonało Gimnazjum nr 2 w Jaśle, co zapewniło im awans do zawodów powiatowych. W rywalizacji szkół podstawowych zwyciężali: wśród dziewcząt Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle (startowało 11 zespołów), natomiast rozgrywki chłopców wygrała Szkoła Podstawowa nr 8 w Jaśle (wystąpiło 10 drużyn).
Piątek (27 III): w rywalizacji drużyn złożonych z uczniów klas pierwszych gimnazjów podwójne zwycięstwo, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców dla Gimnazjum nr 1 w Jaśle (w obu turniejach wystąpiło 14 zespołów).
Sobota / niedziela (28 II / 1 III): turniej otwarty dla dorosłych w którym zagrało 10 zespołów. Zwyciężyła drużyna JB Al. Capone pokonując w finale Gazownię Jasielską. W meczu o trzecie miejsce Osiedle Rafineryjne wygrało z Gamratem S.A.




Sponsorem imprezy jest Jasielska Sieć Sklepów MPM, która dla najlepszych zespołów w każdym turnieju ufundowała atrakcyjne nagrody rzeczowe (sprzęt sportowy) oraz słodycze i napoje. Na rozdaniu pucharów, dyplomów i nagród obecni byli współwłaściciele MPM: Maria Kokoczka i Mirosław Prucnal, a także dyrektor Gimnazjum nr 1 w Jaśle Kazimierz Mikrut.
Szczegółowe relacje z każdego dnia zawodów wraz z fotorelacją można znaleźć na stronie: www.e6-sport.pl
Kazimierz Bobula
