Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jasielski Jarmark Bożonarodzeniowy

8

Urząd Miasta w Jaśle zaprasza chętnych do składania zgłoszeń udziału w Jasielskim Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się na jasielskim rynku w drewnianych pawilonach, od 6 do 23 grudnia br.

Preferowane będą wnioski dotyczące sprzedaży i promocji następujących artykułów:

• rękodzieło artystyczne, ozdoby choinkowe, zabawki, świece, choinki, stroiki

• ceramika artystyczna i użytkowa, biżuteria,

• wyroby z drewna, wikliny, słomy, lnu, szkła, metali, papieru, skóry

• wyroby regionalne i tradycyjne wykonane z naturalnych materiałów,

• artykuły spożywcze w tym: pieczywo, słodycze, wypieki świąteczne, drobne przekąski i potrawy,

• wyroby wędliniarskie, sery, miody, suszone owoce, orzechy, przyprawy,

• gastronomia w tym: grzane wino i piwo, miód piwny, nalewki, soki, itp.

Pisemne wnioski należy składać na adres: Wydział Kultury, Sportu, Spraw Społecznych - Urząd Miasta w Jaśle. Dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miasta w Jaśle pok. nr 308 A, tel. 13 448 63 29. Organizatorem Jarmarku jest Miasto Jasło i Jasielskie Stowarzyszenie Consensus.

UMJ

Reklama

Komentarze: 8

Dodaj komentarz Widok:
17
@ Ja
dnia 10.11.2013, 18:03 · Zgłoś
Nareszcie coś ciekawego dzieje się w Jaśle.
Odpowiedz
-29
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 09.11.2013, 00:28 · Zgłoś
Ile kasy od podatnika za ten "projekt"...???
Odpowiedz
23
@ dragoness
dnia 09.11.2013, 15:16 · Zgłoś
[...]! Zorganizuj coś, zamiast wiecznie marudzić.
Odpowiedz
28
@ zadowolony
dnia 09.11.2013, 21:28 · Zgłoś
Przeciez adres masz podany, idz i zapytaj...
Mozesz tez zlozyc swoja oferte. Zacznij wreszcie dzialac, zamiast stale gledzic!
Odpowiedz
25
@ Jak zwykle
dnia 09.11.2013, 22:01 · Zgłoś
Zaraz zacznie nudzić o elytach, panach i niewolnikach, o stosownych argumentach...tyle tylko, ze z tej jego paplaniny nic nie wynika dla mieszkańców Jasła, a co dopiero ogółu...
Odpowiedz
-28
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 09.11.2013, 23:52 · Zgłoś
"Jak zwykle" ma to dotrzeć do świadomości i widzę po "odzewach" że cel został osiągnięty - przecież nie musi się to wszystkim podobać...
Odpowiedz
25
@ Ogarnij się
dnia 10.11.2013, 00:31 · Zgłoś
Jakiś taki mało kumaty jesteś! Przecież ludzie z Ciebie kpią, a ty myślisz, że masz jakąś misję ... Ciekawe, że odpowiadasz wybiórczo na posty. Dlaczego nie pochwalisz się, jak działasz, żeby wszystkim żyło się lepiej? Wszyscy Cię namawiają do aktywności (tej rzeczywistej, a nie wirtualnej), a Ty nadal narzekasz. Nie czekaj, aż ktoś coś zrobi dla Ciebie, sam rusz, wiesz co...Tylko mi się widzi, że chore państwo to szpetny, trzydziestoletni, [...], bez perspektyw z własnego wyboru. Nie odpowiadaj, chyba, że poczułeś się urażony.
Odpowiedz
-25
@ DANKA
dnia 08.11.2013, 15:39 · Zgłoś
Podbijanie piłeczki kopem w [...] beczki!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.