Jasielski szpital oczami internautów. Oddaj głos w sondzie.
Za każdym razem kiedy na łamach naszego portalu pojawia się artykuł dotyczący Szpitala Specjalistycznego w Jaśle nasi internauci rozpoczynają burzliwą dyskusję na temat traktowania pacjenta przez personel medyczny. Pojawiają się komentarze zarówno pozytywne, jak również negatywne - chociaż tych ostatnich jest zdecydowanie więcej.

Pod artykułem z 2009 roku pt. Jasielski szpital- szpitalem bez bólu, w którym pisaliśmy o staraniach jasielskiej placówki o zdobycie certyfikatu "Szpital bez bólu" użytkownicy portalu Jaslo4u.pl wyrazili swoje opinie. (Czytaj cały artykuł)
- Miałam też kontakt z tym szpitalem, ani jednego pozytywnego słowa o nim nie powiem. Beznadziejne pielęgniarki, które się puszą i traktują pacjenta, jak śmiecia. (...) - pisze jaślanka.
- (...)Lekarze są mało empatyczni, pielęgniarki tym bardziej, o obsłudze nie wspominając - byłam kilkakrotnie w tym szpitalu, więc wiem, co mówię. Może zamiast certyfikatów nic nie znaczących dla pacjentów, wprowadzić przymusowe warsztaty psychologiczne dla lekarzy i pielęgniarek. Może wtedy byłaby szansa na ludzkie traktowanie pacjenta, który jak do tej pory uważany jest jak najgorszy wróg. - komentuje PolaMOnola.
- (...)Ten szpital nie zostawia nadziei na życie... Więc może na początek proponuję dla wszystkich lekcję z empatii i traktowania pacjenta jako ŻYWEGO jeszcze człowieka. - wypowiada się mała.
Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku artykułu pod takim samym tytułem, tyle że z 2010 r., w którym informowaliśmy, że szpital w Jaśle otrzymał już certyfikat "Szpitala bez bólu". Posypały się kolejne komentarze... (Czytaj cały artykuł)
- Żenada! Rodziłam tu dwa razy i jeden poród wspominam gorzej od drugiego... Żadnego znieczulenia, a położne zamiast pomagać kobiecie w potrzebie wyżywają się jakby były jakimiś potworami. KOSZMAR!!! - dzieli się swoimi przeżyciami ZOFIA.
- Szok! To, co przeżyłam 3 lata temu na chirurgii w Jaśle to skandal jak traktuje się chorych ludzi w jasielskim szpitalu! (...)Ordynator jest dla "zwykłego" pacjenta - ordynarny!!! Oby Dobry Bóg nie dał mi więcej doświadczyć pobytu wśród takich lekarzy! Wiele lat temu pracowali w Jaśle naprawdę dobrzy lekarze! Ale to było kiedyś! - pisze Anna.
- Z mojego doświadczenia nie mogę tego powiedzieć że bez bólu , bo nie dość, że z bólem to jeszcze z lekceważącym podejściem do pacjenta. NIGDY WIĘCEJ LECZENIA W JAŚLE. - czytamy w komentarzu maggi.
Tym razem pojawiały się również dobre opinie na temat opieki medycznej w jasielskim szpitalu.
- Brawo brawo należy się szpitalowi to wyróżnienie wiem bo leżałem w tym roku w szpitalu. Obsługa była bardzo dobra.Pragnę za to podziękować[SERDECZNIE DZIĘKUJĘ]. - pisze skajp.
- No tak, zawsze jest źle! Typowi z Was Polacy! Ja byłam pacjentką ginekologi, miałam zabieg pod ogólnym znieczuleniem. Muszę powiedzieć, że nie odczuwałam żadnego bólu po wybudzeniu, a lekarze byli mili i mieli dla mnie czas na rozmowę. (...) Personel też był miły i życzliwy. Nie wkładajcie wszystkich do jednego worka. - pisze pac24.
Czytelnicy zwrócili nam uwagę, że sytuacja powtarza się za każdym razem kiedy na stronie pojawi się temat jasielskiego szpitala. Przeważają komentarze negatywne, a jeśli już pojawi się pozytywna opinia, ma to miejsce sporadycznie.
Na każdym oddziale w szpitalu znajduje się księga skarg i uwag, w której pacjent może wyrazić swoje zdanie. Pacjenci mogą napisać nie tylko o tym, co ich bulwersuje, ale także wyrazić swoje uznanie. Każda osoba, która została w jakikolwiek sposób źle potraktowana ma również prawo zgłosić tę sytuację do rzecznika praw pacjenta, bądź bezpośrednio do dyrektora szpitala.
Jednak medal ma jak zwykle dwie strony. Nie tylko pacjent jest narażony na nieuprzejme traktowanie. W stronę personelu medycznego niejednokrotnie kierowane są wyzwiska, a nawet dochodzi do rękoczynów. Przykładem jest pobity kierowca karetki, któremu wybito bark. Został „ukarany” za to, że przybył zbyt późno na miejsce wezwania. Według Zbigniewa Betleja dyrektora szpitala takie sytuacje owszem mają miejsce, kiedy osoba wzywająca pogotowie nie podaje dokładnego adresu zamieszkania. Wtedy oczekiwanie na karetkę może się wydłużyć.
Dla personelu medycznego Szpitala Specjalistycznego w Jaśle co jakiś czas są organizowane szkolenia interpersonalne. Mają one na celu poprawę kontaktu pomiędzy personelem, a pacjentem. Zdaniem Ewy Zawilińskiej, Naczelnej Pielęgniarki efekty szkoleń są z roku na rok coraz bardziej widoczne.
Praca z pacjentami wymaga od pracowników szpitala opanowania, zaangażowania oraz poświęcenia. Lekarze i pielęgniarki są bardzo często narażeni na stres. Nie zwalnia ich to jednak z właściwego traktowania pacjenta. Zbigniew Betlej zapewnia, że szpital cały czas pracuje nad komunikacją interpersonalną kadry medycznej z pacjentem i w dalszym ciągu będą organizowane kolejne szkolenia dla lekarzy i pielęgniarek.
Ilona Czarnecka
Sonda jaslo4u - oceniamy jasielski szpital
Ponieważ w komentarzach przeważały negatywne oceny wąskiej grupy internautów, uruchamiamy sondę internetową, która pozwoli wszystkim czytelnikom jaslo4u.pl, którzy korzystali z usług jasielskiej placówki ocenić jakość opieki naszego szpitala.
Aby wyrazić swoje zdanie na ten temat, należy wysłać odpowiedni SMS pod numer 71068.
Jeśli uważasz, że poziom opieki w jasielskim szpitalu jest:
Bardzo dobry - wyślij SMS o treści TC.SZPITAL.5
Dobry - wyślij SMS o treści TC.SZPITAL.4
Średni - wyślij SMS o treści TC.SZPITAL.3
Zły - wyślij SMS o treści TC.SZPITAL.2
Bardzo zły - wyślij SMS o treści TC.SZPITAL.1
Koszt SMS-a wynosi 1,00 zł + VAT (łącznie: 1,22 zł).
Zachęcamy do wyrażania przemyślanych opinii.
