Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jasielski Turniej Koszykówki Ulicznej STREETBALL

14
19 czerwca 2009 roku na terenie boiska wielofunkcyjnego przy basenie rozegrany został turniej Streetball’a zorganizowany przez Klub Sportowy Shark we współpracy z MOSiR Jasło.

Udział w kategorii OPEN wzięło sześć zespołów, zaś w kategorii do lat 16 dwie drużyny.

Puchar w Turnieju w kategorii OPEN wywalczyła drużyna „ZAWO.COM”.









Rezultaty spotkań i wyniki turnieju w kategorii OPEN:


ZAWO.COM – DRINK TEAM 10: 6

SAW AN MARS – CAVALIERS 2:16

DRINK TEAM – BALL’N BOYZ 11: 4

CAVALIERS – KAITO TEAM 15:16

BALL’N BOYZ – ZAWO.COM 5:16

KAITO TEAM – SAW AN MARS 16: 9

ZAWO.COM – CAVALIERS 14: 4

KAITO TEAM – DRINK TEAM 16:11

BALL’N BOYZ – SAW AN MARS 9:10

CAVALIERS – DRINK TEAM 11: 9

ZAWO.COM – KAITO TEAM 13:12


1.ZAWO.COM - Michał Obeidat, Michał Pac, Tomasz Pac, Przemysław Rąpała (Rafał Becla).

2.KAITO TEAM – Rafał Rak, Kamil Hućko, Tomasz Marchewka, Janusz Wyczołek

3.CAVALIERS – Radosław Krajciewicz, Piotr Dziadosz, Bartosz Klich

4.DRINK TEAM ŚWIĘCANY – Andrzej Berkowicz, Adam Janusz, Mariusz Zając, Piotr Król

5.SAW AN MARS – Dawid Wiecheć, Bartłomiej Czajka, Jakub Siepietowski, Jakub Madej

6.BALL’N BOYZ – Łukasz Nowosielski, Kamil Myśliwiec, Kamil Konieczny


W kategorii do lat 16 drużyna BOYS OF STEEL /Bartłomiej Zimowski, Bartosz Głogowski, Bartłomiej Koś, Karol Buraczewski/ pokonała drużynę WOJOWNIKÓW ULICY /Jakub Mazurek, Jakub Misiołek, Mateusz Sopala/ 15:3.

Rywalizacja przebiegała zgodnie z zasadami „fair-play”.




Dzięki organizatorowi KS Shark wszyscy zawodnicy kategorii OPEN otrzymali komplety koszulek, w których mogli rozgrywać swoje mecze oraz pamiątkowe smycze, zwycięzcy zaś dzięki sponsorom puchar i piłki koszykowe (Sklep Sportowy BOG-SPORT) oraz akcesoria komputerowe (ADAMS COMPUTERS).

Sędziom głównym turnieju był Rafał Maczuga.

Dziękujemy za miłą atmosferę i zapraszamy za rok.


KS SHARK
Fot. A. Maczuga


Reklama

Komentarze: 14

Dodaj komentarz Widok:
0
@ sss
dnia 17.08.2009, 14:01 · Zgłoś
"Rywalizacja przebiegała zgodnie z zasadami „fair-play”. " Odkiedy w streetballu gra sie fair play? ;|
Odpowiedz
0
@ agh
dnia 21.06.2009, 17:15 · Zgłoś
ja jestem taki duzy chloptas :D
Odpowiedz
0
@ PAC
dnia 21.06.2009, 15:22 · Zgłoś
U Wanna' Be Like ME?
Odpowiedz
0
@ o.O
dnia 21.06.2009, 14:26 · Zgłoś
... jeszcze akcja z bandamką w finale xD ale to był wypadek przy pracy :D:D
ZAWO.COM - where amazing happens.
Odpowiedz
0
@ WoW
dnia 21.06.2009, 14:20 · Zgłoś
Ale te Pace wielkie!!! Ja też kce takiego duzego [...] :)))
Odpowiedz
0
@ agh
dnia 21.06.2009, 13:19 · Zgłoś
nastepna odsłona za rok? moga zorganizowac na wakacjach wiecej takich turniejow bedzie przynajmniej sie cos dzialo w tym jasle
Odpowiedz
0
@ m
dnia 21.06.2009, 13:03 · Zgłoś
Haha, no w finale troche na koniec Kaito podgonili, bo była przewaga ok 5 pkt przez większość spotkania. A zagranie na czas dotyczyło ostatnich 25 sekund, także nie można mówić o jakimś wypaczeniu wyniku ;]
Odpowiedz
0
@ hejo
dnia 21.06.2009, 12:07 · Zgłoś
gra na czas to także element taktyki.
Odpowiedz
0
@ finalista
dnia 21.06.2009, 02:06 · Zgłoś
Turniej w porządku (niestety zaledwie 6 drużyn), a finał zacięty (o czym świadczy sam wynik). Szkoda, że koledzy z ZAWO wspomagali się średnio uczciwymi zagrywkami na czas, bo rezultat mógł być inny ;)
No ale mniejsza o to. Bardzo fajnie się grało i mam nadzieję, że w kolejnej odsłonie frekwencja będzie jeszcze większa.
Pozdrowienia dla zawodników i do zobaczenia za rok :)
Odpowiedz
0
@ Fan
dnia 20.06.2009, 20:19 · Zgłoś
a co robi ten gość w koszulce NBA ze żmigrodu to nieporozumienie
Odpowiedz
0
@ Siunia
dnia 20.06.2009, 19:02 · Zgłoś
Sreetball? A nie Streetball?
Odpowiedz
0
@ QQQQQQ
dnia 20.06.2009, 13:55 · Zgłoś
ten z zmigrodu kupil by sobie wrescie nowa koszulke a nie caly czas w tej samej wielki trener hahahahah
Odpowiedz
0
@ kosz
dnia 20.06.2009, 13:34 · Zgłoś
bardzo fajny turniej brawo dla organizatorów
Odpowiedz
0
@ m
dnia 20.06.2009, 13:19 · Zgłoś
No i dobre. Wszystko zgodnie z planem, faworyci zwyciężyli :D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.