Jaślanie coraz bliżej awansu. Zwycięstwo siatkarzy na otwarcie turnieju
Siatkarze MKS-u "MOSiR" Jasło zanotowali doskonałe otwarcie w turnieju półfinałowym o awans do II ligi. W Grodzisku Mazowieckim jaślanie w pięciosetowym pojedynku pokonali drużynę UKS Tygrysy Krzepice SPS.

fot. Archiwum
Zwycięstwem w piątkowym meczu siatkarze jasielskiego MKS-u rozpoczęli batalię o awans do kolejnej rundy eliminacji, których celem jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Jaślanie pokonali ekipę UKS-u Tygrysy Krzepice SPS 3:2, rozstrzygając losy pojedynku dopiero w tie break'u.
Kibice drużyny MKS-u mogli śledzić dzisiejszą rywalizację na żywo na facebook'u za pośrednictwem klubowego fanpage'a. Po zakończeniu spotkania siatkarze wraz z trenerem Bartoszem Kilarem postanowili w oryginalny sposób podziękować fanom na wirtualny doping, nagrywając krótki film w drodze do hotelu.
Już jutro jaślanie zmierzą się z gospodarzem turnieju, Spartą Grodzisk Mazowiecki. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17:00.
red.
