Jaślanie jako jedyni z Podkarpacia w Pucharze Świata Mężczyzn w Judo
2
W dniach 28 luty - 1 marca odbyła się piękna uroczystość! PUCHAR ŚWIATA MĘŻCZYZN W JUDO! na hali „ARENA URSYNÓW” w Warszawie. Jako jedyna ekipa UKS MOSIR Jasło z Podkarpacia uczestniczyła w tych zawodach. Dzięki życzliwym rodzicom i z finansowaniu podróży przez nich mogliśmy obejrzeć i uczestniczyć w tych pięknych zawody.



W zawodach uczestniczyło 44 państwa z całego świata reprezentowane przez najlepszych zawodników. Dzięki zaproszeniu zawodnicy trenera Michała Czarneckiego mogli uczestniczyć w treningu z największymi Mistrzami Polskiego JUDO.
Srebrny medalista IGRZYSK OLIMPIJSKICH z Monachium Antonim ZAJKOWSKIM, dwukrotny OLIMPIJCZYKIEM i wielokrotny Mistrzem Polski Adamem ADAMCZYKIEM, oraz ewenement polskiego judo, przez cztery lata nie pokonanym na wszelkich arenach mistrzostw świata i Europy Pawłem NASTULĄ złotym medalistą IGRZYSK OLIMPIJSKICH z Atlanty.





Trening zgromadził 800 adeptów tej pięknej dyscypliny. Mistrzowie pokazywali swoje najlepsze techniki przez które zwyciężali na tak prestiżowych zawodach. Młodzi dżudocy z jasła zobaczyli wspaniałych zawodników z wielu krajów jak i atmosferę rozgrywania tak prestiżowych zawodów co będzie dla nich wielką nauką i doświadczeniem w trenowaniu tej dyscypliny jakim jest Judo. Jeszcze raz chciałbym bardzo podziękować rodzicom za wsparcie
Michał Czarnecki
Więcej zdjęć w <Galerii> .



W zawodach uczestniczyło 44 państwa z całego świata reprezentowane przez najlepszych zawodników. Dzięki zaproszeniu zawodnicy trenera Michała Czarneckiego mogli uczestniczyć w treningu z największymi Mistrzami Polskiego JUDO.
Srebrny medalista IGRZYSK OLIMPIJSKICH z Monachium Antonim ZAJKOWSKIM, dwukrotny OLIMPIJCZYKIEM i wielokrotny Mistrzem Polski Adamem ADAMCZYKIEM, oraz ewenement polskiego judo, przez cztery lata nie pokonanym na wszelkich arenach mistrzostw świata i Europy Pawłem NASTULĄ złotym medalistą IGRZYSK OLIMPIJSKICH z Atlanty.





Trening zgromadził 800 adeptów tej pięknej dyscypliny. Mistrzowie pokazywali swoje najlepsze techniki przez które zwyciężali na tak prestiżowych zawodach. Młodzi dżudocy z jasła zobaczyli wspaniałych zawodników z wielu krajów jak i atmosferę rozgrywania tak prestiżowych zawodów co będzie dla nich wielką nauką i doświadczeniem w trenowaniu tej dyscypliny jakim jest Judo. Jeszcze raz chciałbym bardzo podziękować rodzicom za wsparcie
<TUTAJ> znajdą Państwo wszelakie wiadomości o tych pięknych zawodach.
Michał Czarnecki
