Jaślanie na Turnieju Karate Kyokushin w Brzozowie
1
W dniu 23 listopada 2008 r. odbył się I Podkarpacki Turniej Karate Kyokushin w Brzozowie.
Startowało ponad 100 zawodniczek i zawodników z 11 klubów.
Udział w zawodach był możliwy dzięki dotacji Urzędu Miasta w Jaśle
G. Mitoraj
Startowało ponad 100 zawodniczek i zawodników z 11 klubów.
Wyniki zawodników Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate:
Konkurencja kata:
Kobak Sylwia II-miejsce

Mocek Katarzyna II-miejsce

Jarecka Angelika III-miejsce
Nguyen Quang Dawid IV- miejsce
Konkurencja kata:
Kobak Sylwia II-miejsce

Mocek Katarzyna II-miejsce

Jarecka Angelika III-miejsce
Nguyen Quang Dawid IV- miejsce
Konkurencja kumite
Wałęga Paulina II-miejsce
Jarecka Angelika III-miejsce

Kaczmarczyk Damian II-miejsce, Ptak Lukasz III-miejsce, Zdybski Dariusz III-miejsce

Białas Anna III-miejsce
Wałęga Paulina II-miejsce
Jarecka Angelika III-miejsce

Kaczmarczyk Damian II-miejsce, Ptak Lukasz III-miejsce, Zdybski Dariusz III-miejsce

Białas Anna III-miejsce
Udział w zawodach był możliwy dzięki dotacji Urzędu Miasta w Jaśle
G. Mitoraj
