Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jaślanie na WOM w Rzeszowie

41
W niedzielę 27.05.2007r. na stadionie rzeszowskiej Resovii odbyła się Wojewódzka Olimpiada Młodzieży (rocznik -90 i młodsi) w Lekkiej Atletyce. Zawodnicy z jasielskiego powiatu zdobyli 11 medali:

złote medale:

100m     Brągiel Wioletta           ULKS Technik Trzcinica            11.96s

w dal      Wolska Natalia            ULKS Technik Trzcinica            5.52m

trójskok  Chmura Beata            ULKS Technik Trzcinica            11.18m

4x100m   Dąbrowska I. Walaszczyk A.   ULKS Technik Trzcinica    49.25s

               Wolska N. Brągiel W.

100m       Suszek Marcin            niestowarzyszony            11.20s

srebrne medale:

w dal        Chmura Beata            ULKS Technik Trzcinica             5.43m

wzwyż       Stój Joanna                ULKS Technik Trzcinica             1.58m

trójskok    Wolska Natalia            ULKS Technik Trzcinica            11.12m

100m        Janosiewicz Krzysztof         niestowarzyszony             11.48s

brązowe medale:

100m            Walaszczyk Anna       ULKS Technik Trzcinica            12.35s

400m            Leszczyński Damian   ULKS Technik Trzcinica            54.75s

Na szczególną uwagę zasługuje wynik na 100m Wioletty Brągiel, który jest lepszy od Rekordu Polski młodziczek. Rekord jednak nie będzie uznany ze względu na zbyt silny sprzyjający wiatr.

Na najwyższym stopniu podium biegu na 100m Marcin Suszek, pierwszy z lewej to Krzysztof Janosiewicz. Obaj uczniowie I LO w Jaśle, niestowarzyszeni w żadnym klubie.

Pozostałe wyniki znajdują się na oficjalnej stronie Podkarpackiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki <kliknij>

Lucjan Nowosielski 

Reklama

Komentarze: 41

Dodaj komentarz Widok:
0
@ hehe :P
dnia 02.06.2007, 12:49 · Zgłoś
wiecie kto to jest Łukasz i Mateusz? moi starzy ^^
Odpowiedz
0
@ :bigrazz:
dnia 01.06.2007, 22:29 · Zgłoś
nie no zarcik, ludzie lajt
Odpowiedz
0
@ :bigrazz:
dnia 01.06.2007, 22:28 · Zgłoś
to juz chlopy niezle wparowaly:confused:
Odpowiedz
0
@ Iwoona
dnia 01.06.2007, 22:19 · Zgłoś
hehe widzę że zrobiliście sobie chłopaki forum dyskusyjne ;D na dodatek tak skromnie na Wasz temat ;D nie no.... ;)
Odpowiedz
0
@ :]
dnia 01.06.2007, 20:54 · Zgłoś
tylko Technik Trzcinica!!!!
Odpowiedz
0
@ sQbAnY
dnia 01.06.2007, 20:22 · Zgłoś
inaczej powiadał?? tzn??:D:D moze 0,5:D:D z resztą wisi mi to:P jak mnie wyprzedzisz bedzie lepsza motywacja:D:D i właśnie dla tego o nim powiedzaiłem:P:lol::lol:
Odpowiedz
0
@ Flash
dnia 01.06.2007, 17:44 · Zgłoś
Marcin [...] czy musiałeś gadać na temat tego pucharu !:P My to wiemy, ale przecież inni nie ^^. Zrąbałeś ;P a co do klubu to przecież jakieś tam szanse są :] nie jest powiedziane ostateczne NIE i w sumie jeszcze oprórz Technika T. jeszcze inne są :)...
ps. pozdrawiam wszystkich ;-)
Odpowiedz
0
@ Papitka
dnia 01.06.2007, 16:32 · Zgłoś
hehe no prosze prosze :D Krzysiu niezle niezle i oby tak dalej :P hihi :D:D szkoda ze mi nie wyswietli tej fotki co jest na stronce :( papa no i do zobaczenia pewnie w Rzeszowie na stadionie B):p
Odpowiedz
0
@ Flash
dnia 01.06.2007, 13:54 · Zgłoś
Dziękuję za dobre słowo Kate ;P (Marcin jakie 0,1...nasz trener inaczej powiadał :]... Och ach życzysz mi jak najlepiej, tzn. żebym się potknął w biegu?;>)
Odpowiedz
0
@ sQbAnY
dnia 01.06.2007, 07:01 · Zgłoś
jestesmy tylko ludźmi:) heh nad startem:D to max 0.1s... do mnie ma 0.3:D:D no ale życze mu jak najlepiej:yes: Krysia, jutro u szpaka ponoć ognisko klasowe... wpadnij z bobkiem:D:D
Odpowiedz
0
@ })i({ Kate
dnia 31.05.2007, 23:53 · Zgłoś
Egzekwo* :]
Odpowiedz
0
@ krysia
dnia 31.05.2007, 23:09 · Zgłoś
nic tak sie smieje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:p
Odpowiedz
0
@ })i({ Kate
dnia 31.05.2007, 22:17 · Zgłoś
Egzegkwo powiadasz.. hmm... w takim razie mój błąd ;P ale i tak Krzysiek wymiata ;D (niech tylko popracuje nad startem) hehe ;D
Odpowiedz
0
@ sQbAnY
dnia 31.05.2007, 20:42 · Zgłoś
noob:D a te gratulacje za pierwsze miejsce to do kogo było??:D
Odpowiedz
0
@ daguŚ=)
dnia 31.05.2007, 20:39 · Zgłoś
ale ziomy... a jakie maja nogi!! // ILO rox :D pzdr Krzysztofek ! ;)
Odpowiedz
0
@ Flash
dnia 31.05.2007, 20:05 · Zgłoś
Ty mi tu mojej Kasi nie pouczaj, bo to nie do Ciebie koment [...] ;-P :p!:smilewinkgrin:
Odpowiedz
0
@ sQbAnY
dnia 31.05.2007, 18:22 · Zgłoś
})i({ Kate ;P dzieki za gratki za 1 miejsce... a co do 3 miejsca to go nie ma:p Krzyś ma egzekwo 2 miejsce z jakim kolesiem:D z resztą widać to na zdjęciu:lol:
Odpowiedz
0
@ rdk
dnia 31.05.2007, 15:41 · Zgłoś
Marcin, szalejesz =) ale ze mna zostalbys 30 m w tyle :D:D joke rzecz jasna
Odpowiedz
0
@ })i({ Kate ;P
dnia 31.05.2007, 14:57 · Zgłoś
Krzysiuu brawoo ;D Gralutuje medaliQ ;D tym za 1. i za 3. tez gratki.. ale i tak wszyscy wiemy ze 2. miejsce jest najlepsze <lol> hehe no to ten... buziak ;*
Odpowiedz
0
@ sQbAnY
dnia 31.05.2007, 14:29 · Zgłoś
flash [...]:D :lol: pucharów nie rozdają na lekkiej:D :lol: chyba że już na skale miedzy narodową lub między kontynentalna:lol::lol: Krysia coś chciał:D:D ... wszystko byłoby dobrze gdybyśmy mogli sie zapisać do klubu sportowego... myślę że ludzie z bliższego otoczenia wiedza o co chodzi:(:(...
Odpowiedz
0
@ krysia
dnia 31.05.2007, 09:09 · Zgłoś
suszek ty b.ranie:P:lol:
Odpowiedz
0
@ Anusia :D
dnia 30.05.2007, 22:40 · Zgłoś
hehehe jakie foty ho ho ho :D Teraz zostaniecie gwaizdami hahaha :D A jak mogli o mnie tutaj nic nie wspomniec :D hehehe :D:D:D
Odpowiedz
0
@ iwoona
dnia 30.05.2007, 21:33 · Zgłoś
ooooo lol :D tyle powiem :smilewinkgrin:
Odpowiedz
0
@ dlb
dnia 30.05.2007, 21:32 · Zgłoś
o kurde, full pr0 :d gratulacje panowie =]
Odpowiedz
0
@ zgadza sie
dnia 30.05.2007, 21:25 · Zgłoś
tak na pewno to za sprawa profesora nowosielskiego:D
Odpowiedz
0
@ M-Jane
dnia 30.05.2007, 21:09 · Zgłoś
Co Ty chcesz Krzysiu od zdjęcia? W sumie to cię nawet nie widać na nim zbytnio.
A tak a propo to gratulacje :)
Odpowiedz
0
@ K
dnia 30.05.2007, 21:08 · Zgłoś
Gratuluje Młody;p;):D
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 30.05.2007, 21:00 · Zgłoś
o matko..ale foto krzychu;D lucek zaszalał;D gratulacje lolcu jeden;D
Odpowiedz
0
@ kamcia:D
dnia 30.05.2007, 20:56 · Zgłoś
:smilewinkgrin:brawooooo:D oby tak dalej.gratulacje dla wszystkick. p.s.następnym razem uśmiechnijcie sie chłopcy do zdjęcia hehe.<lol> pozdro
Odpowiedz
0
@ Boneash
dnia 30.05.2007, 20:52 · Zgłoś
no prosze Suszu na podium GRatz (a to zdjęcie wyrąbane haha:D:D)
Odpowiedz
0
@ martusia
dnia 30.05.2007, 20:51 · Zgłoś
hihi Marcinku a ja Cie odtracilam:( chyba najwiekszy bład w moim zyciu:D a moglismy byc taka piekna para hehe gratuluje bardzo:):*:*:p he a tym bardziej ze sukces dla naszej szkoły! buziaczunki!!:*
Odpowiedz
0
@ Friend =D
dnia 30.05.2007, 20:45 · Zgłoś
HIihihi Krzycho nasz wysportowany chłopaczek :yes::D:):) Gratulacje:yes: tak trzymać!!!
Odpowiedz
0
@ Flash
dnia 30.05.2007, 20:42 · Zgłoś
sQbAnY [...] ... Ty masz tylko medal a puchar i dyplom to tylko ja dostałem, więc nie szpanuj ;-P:yes::p
Odpowiedz
0
@ nick nik
dnia 30.05.2007, 19:45 · Zgłoś
aaa prosze nasz Marcin na podiumB)
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 30.05.2007, 19:01 · Zgłoś
masz rację, bleee ;P
Odpowiedz
0
@ pola
dnia 30.05.2007, 18:26 · Zgłoś
Nareszcie coś się dzieje w sporcie w I LO,pogratulować młodych talentów,mieli szczęście że trafili na super nauczyciela L.Nowosielskiego któremu się chce z nimi pracować.Gratulacje i dalszych osiągnięć.Tak trzymać!!!!:yes:
Odpowiedz
0
@ sQbAnY
dnia 30.05.2007, 18:16 · Zgłoś
Krzyś daj spokój... mnie tu nie widać:D:D a najlepsze jest to że na tym zdjęciu tylko ja mam medal B)B)...:lol:
Odpowiedz
0
@ Rostein
dnia 30.05.2007, 18:11 · Zgłoś
ales suszu pojechał GZGZGZ:D
Odpowiedz
0
@ Taśta:D
dnia 30.05.2007, 18:04 · Zgłoś
Eeeee no Marcinek gratuluje gratuluje złotego medalu:):D:D:D To kiedy sie ścigamy?:D:D:D:d:lol:pozdrawiam;)
Odpowiedz
0
@ Flash
dnia 30.05.2007, 18:02 · Zgłoś
Olaboga! co moje sdjęcie tu robi!... Dzieci! ta strona przeznaczona jest dla internautów, którzy mają powyżej 18 lat. Jeśli nie masz odpowiedniego wieku najlepiej od razu [...]NOCHA stąd, albo na zdjęcia nie patrzeć, bo są bleee ;-):D
Odpowiedz
0
@ FlasH
dnia 30.05.2007, 17:58 · Zgłoś
Olaboga i po co mi tu moje zdjęcie! Dzieci... ta strona przeznaczona jest dla internautów powyżej 18 roku życia! Jeśli nie masz 18-stki... niestety [...]NOCHA ^^:p
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.