Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jaślanie zdobyli 10 medali w Berlinie

26
W ostatni weekend maja br. 10-osobowa reprezentacja KS „Speed” z Jasła uczestniczyła w Międzynarodowych Zawodach Pływackich w Berlinie – 13 Internationaler Sportbad – Pokal 2009 der SG Neukolln Berlin Dietrich-Bolz- Gedachtnis schwimme.










Wśród ponad 400 pływaków z 23 klubów Europy jaślanie zdobyli 10 medali, zajmując drużynowo 11 lokatę. W kategorii rocznik \'2000 medale wywalczyli: Alan Ciborowski (1 złoty, 3 srebrny i 1 brązowy), Diana Pięta – srebrny, a Szymon Grzyb – brązowy. W grupie 12-latków bardzo dobrze się spisali: Jakub Dyda (2 złote medale), Wojciech Michalski (3 srebrne) i Joanna Pięta – brąz. Jakub Madej, jedyny wśród 13-latków zodbył srebro.

Na berlińskiej pływalni zadebiutowali także: Norbert Czarny, który zdobył 5 miejsce, Anna Sorys z 7 lokatą oraz Gabriela Słabniak z miejscem 15.










Wszyscy uczestnicy tych zawodów to uczniowie jasielskiej „Dwójki”. - Tych ośmiu zawodników to uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle, która współpracuje z klubem, dzięki czemu mogliśmy doczekać się tak wspaniałych efektów – mówi Damian Ciborowski, prezes KS „Speed” Jasło.

Za naszym pośrednictwem dziękuje również dyrekcji szkoły, Urzędowi Miasta, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Jaśle oraz rodzicom za chęć współpracy, pomoc i promowanie jasielskiego pływania na terenie Polski i Europy.


(omega)

Reklama

Komentarze: 26

Dodaj komentarz Widok:
0
@ krytykowa potrafia.
dnia 20.06.2009, 11:39 · Zgłoś
****** ...
Gdyby startowali z 20-sto latkami i by wygrali to też było by nie fer?
Mieli dużo czasu żeby sie przygotować...
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 13.06.2009, 13:34 · Zgłoś
do krytykować - oj rozumiem rozumiem i to doskonale - to Ty masz problemy ze zrozumieniem - patrz komentarz ozo - trafiony w 10
Odpowiedz
0
@ ozo
dnia 10.06.2009, 11:30 · Zgłoś
do krytykować - śmiech........... jasne - wiek nie gra roli - przez rok czasu dziecko zdobędzie dużo, dużo więcej umiejętności - nie pisz bzdur, bo śmiać się chce
Odpowiedz
0
@ krytykować potrafią.
dnia 09.06.2009, 23:03 · Zgłoś
W pływaniu nie liczy sie wiek ale umiejętności... niestety osoby jak kaja tego nie rozumieją. Aby wystartować w takich zawodach trzeba umieć pływać a nie chcieć ...
Odpowiedz
0
@ E.....
dnia 06.06.2009, 19:59 · Zgłoś
ehhh zazdrość ludzka nie zna granic. Gratulacje :)
Odpowiedz
0
@ ooo
dnia 06.06.2009, 17:37 · Zgłoś
Podrzędne zawody, kadra bez kwitów, ale oprawa medialna jak zawsze na medal! Złoty oczywiście w każdej kategorii!
Odpowiedz
-1
@ ktoś. !
dnia 06.06.2009, 17:16 · Zgłoś
kaja - sorry, ale mnie poniosło.
no więc są różne kategorie i to nie trener ustala tylko zarząd zawodów. trener wogóle chciał Alana dać do starszej kategorii, ale napisali mu, ze za młody. to nie wina trenera. taki jest zarząd zawodów i trzeba się z tym pogodzić. jeszcze raz sorry. ;)
Odpowiedz
1
@ bywalec basenu
dnia 06.06.2009, 15:27 · Zgłoś
na basenie trenerow wielu a zaden się nie ośmielił pojechać do Berlina ale [...] to umią pisać.Weśćie pare lekcji w SPEED i się odważcie wystartować ze swoimi zawodnikami przynajmniej w jednych zawodach nawet w Jaśle
Odpowiedz
0
@ bish.
dnia 06.06.2009, 14:11 · Zgłoś
do 'ktoś. !'
Aś ty to umiesz dowalić dd
Odpowiedz
0
@ Bish.
dnia 06.06.2009, 14:09 · Zgłoś
Do 'xxxxx'
1. co cie to obchodZi
2. nie może każdy bo trzeba było limity zrobić żeby pojechac
3. a te zawody były jakie?? miedzy szkolne??
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 06.06.2009, 09:12 · Zgłoś
no proszę proszę zmienili opis - najpierw było w kategorii 8-latków (bo taka była kategoria), a teraz zmienili na rocznik 2000 - nieładnie.
ktoś - dlaczego mam się zamknąć? Jak to się inaczej pływa? Nie rozumiem - jak 8 lat to 8 lat, a nie 9 !!!! Co inaczej - powiedz, tylko bez nerwów, bo nie rozumiem po co Cię ponosi??
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 06.06.2009, 09:05 · Zgłoś
Jaki pan, taki kram...Żenada!
Odpowiedz
0
@ do xxxxx
dnia 05.06.2009, 23:57 · Zgłoś
1.taki wyjazd to spora kasa.....
2. nie każdy może sobie na nie pojechać- liczą sie dobre wyniki
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 05.06.2009, 22:48 · Zgłoś
Dzieci miały radoche, i kadra tez, że rodzice sie tak dają robić śmieszne nie :)
Odpowiedz
0
@ xxxxx
dnia 05.06.2009, 22:45 · Zgłoś
1. Ile rodzice musieli zaplacić za te zawody, 2. Niewiedziałem ze na zawody Miedzynarodowe może sobie jechac każdy :)
3. Więc jeśli zajeli miejsca na podjum to teraz powini jechać na zawody światowe.
Odpowiedz
0
@ ;)
dnia 05.06.2009, 22:26 · Zgłoś
Taaak, a tymi kantami kieruje wykwalifikowana kadra pedagogiczna...ha,ha,ha. Śmiechu warte
Odpowiedz
0
@ wielbiciel/ka
dnia 05.06.2009, 22:14 · Zgłoś
brawo jasielskie "złotka" - tak trzymać i pokażcie całemu światu i temu grajdołkowi, że jesteście zdolni i świetni. Trzymam za Was kciuki! Brawo Damian!:p
Odpowiedz
0
@ lolo
dnia 05.06.2009, 21:07 · Zgłoś
Co znowu kanty startowali w mlodszych rocznikach...?
Odpowiedz
0
@ ktoś. !
dnia 05.06.2009, 21:04 · Zgłoś
ciepło było. :/ normalni profesjonalni pływacy w gorszym pływają. :/
do '[...]39;. jest podkreślone, że 8 ! zawodników było z dwójki. czytajcie *** ze zrozumieniem. !
kaja - weś się kurde zatkaj. na zawodach trochę się inaczej pływa.
Odpowiedz
0
@ Ww
dnia 05.06.2009, 08:33 · Zgłoś
Brawo..... Chyba chcieli ich zamrozić, zawody na otwartym basenie????? Morsy????? Brr......
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 04.06.2009, 22:05 · Zgłoś
ale wyszłam xdd Ania najlepsza mina :p:D
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 04.06.2009, 21:50 · Zgłoś
super! gratulacje! trzymajcie tak dalej! w przyszłym roku też chcemy Was podziwiać. Jesteście "Pływające Złotka"!!!
B)gratulacje dla trenerów za ich poświęcenie i cierpliwość B) ;)
Odpowiedz
0
@ s
dnia 04.06.2009, 20:05 · Zgłoś
ah to tak się teraz zawody wygrywa..............
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 04.06.2009, 19:17 · Zgłoś
Ale oszustwo!! W KATEGORII 8 LATKÓW??? Ale przecież Diana Pięta i Alan Ciborowski skończyli 9 LAT!!
Odpowiedz
0
@ s
dnia 04.06.2009, 14:30 · Zgłoś
proszę nie kłamać panie prezesie bo Diana Pięta chodzi do szkoły pdst. nr 4 w Jaśle
Odpowiedz
0
@ taki pewien ktoś. :D
dnia 04.06.2009, 11:42 · Zgłoś
moja Asia ; );):):p
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.