Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jasło ma mistrza Polski!

8

W rozegranych w piątek w Tomaszowie Lubelskim Mistrzostwach Polski Młodzików i UKS-u pierwsze miejsce w biegu klasykiem zdobył zawodnik KS Speed Jasło, Alan Ciborowski.

Zwycięzca rywalizacji w kategorii Junior C wbiegł na metę 11 sekund przed faworyzowanym Dawidem Damianem z KS Jedność Nowy Sącz. Trzeci w rywalizacji był Jakub Plinta zawodnik LKS Klimczok Bystra. Co po zawodach miał do powiedzenia zdobywca złotego medalu? 

Wierzyłem w to, że jestem w stanie wygrać, byłem bardzo zmotywowany. Wszystko potoczyło się po mojej myśli. Trasa była bardzo fajna. Narty dobrze jechały i czułem moc - mówił po biegu Alan Ciborowski.

Zadowolenia z bardzo dobrego wyniku swojego zawodnika nie krył trener KS Speed Jasło, Damian Ciborowski. Alan wykonał dziś swoje zadanie w stu procentach. Dobrze się rozgrzał, popisał się również świetną techniką. Na starcie był bardzo spokojny, rozgrywał ten bieg tak jak sobie to założyliśmy. W końcówce stać go było jeszcze na mocny finisz. Stąd mamy zwycięstwo - mówił o występie swojego podopiecznego. 

Tego dnia z dobrej strony pokazał się również Rafał Dypka, który rywalizował na trasie w kategorii Junior E. Młody jaślanin zdobył w swoim biegu srebrny medal ulegając jedynie Janowi Rejzerowi z MKS Karkonosze Jelenia Góra.

Pozostali zawodnicy KS Speed plasowali się na miejscach poza podium. Roksana Ciborowska - Juniorka D uplasowała się w pierwszej szóstce, w swoim roczniku była druga. Piotr Jarecki był 17. Itan Ciborowski po przebytej chorobie wbiegł na metę na miejscu 21.

Sobota (30 stycznia) przyniosła zawodnikom KS Speed ponowne sukcesy Mistrzostw Polski PZN. Ponownie stawali oni na podium, najważniejszych zawodów w Polsce. Alan Ciborowski sięgnął po brąz. Po dwudniowych zmaganiach dało mu to 2 miejsce w generalce. Radosław Dybka zajął 4 miejsce ze stratą zaledwie 0,1 sekundy do srebrnego medalu. Itan Ciborowski wywalczył 5 pozycję. Roksana Ciborowska w swoim roczniku była 2.

PP/KC/Skipol

Reklama

Komentarze: 8

Dodaj komentarz Widok:
3
@ RunRun
dnia 06.02.2016, 19:08 · Zgłoś
Brawo Alan, brawo ekipa Speedu. Mistrz Polski to naprawde wspaniały tytuł. Mamy się kim chwalić. Powodzenia, szybkich nart, rozgrzanych mięśni i dużo Mocy.
Odpowiedz
10
@ biegacz
dnia 01.02.2016, 21:10 · Zgłoś
gratulacje dla wszystkich; brawo!!! RADEK.
Odpowiedz
10
@ ski
dnia 01.02.2016, 19:27 · Zgłoś
No i mamy kolejny dowód, że sporty indywidualne w Jaśle mało kosztują, a wyniki są!!!
Odpowiedz
4
@ któś
dnia 01.02.2016, 21:08 · Zgłoś
raczej na pewno mało nie kosztują. Ale widać, że wytrwałością i pracą można wiele zdziałać. Gratulacje dla całej ekipy.
Odpowiedz
0
@ max
dnia 01.02.2016, 22:15 · Zgłoś
Bo łatwiej zrobic wynik 1 osobie niz wypracowac go z grupą ludzi.Czy mało kosztują?Nieprawda w przeliczeniu na zawodnika kosztują ogromne pieniądze.
Odpowiedz
5
@ jasełko
dnia 02.02.2016, 07:44 · Zgłoś
klub speed dostał 10.000 zł, a czarni 150.000 zł. jeszcze jakieś pytania?
Odpowiedz
-3
@ czarny
dnia 04.02.2016, 21:17 · Zgłoś
''czarni'' piszemy z duzej litery do szkoly matoooly .Masz pojecie co piszesz ? co to za porownanie ?.Jak masz glupio pisac nie pisz wcale.
Odpowiedz
12
@ LAMA
dnia 01.02.2016, 10:29 · Zgłoś
wielkie gratulacje bardzo duzy sukces tak trzymac duzo zdrowka zycze dla calego speed
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.