Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jasło żegna II ligę siatkówki kobiet (BYŁ doping!)

31
W dzisiejszym spotkaniu siatkarki UKS „MOSiR” Jasło przegrały z Maratonem Krzeszowice 3:1.

Zobacz akcje naszych zawodniczek



Spotkanie rozpoczęło się dla naszej drużyny dobrze – UKS wyszedł na prowadzenie 6:1. Krzeszowice odrobiły jednak straty doprowadzając do remisu 7:7, następnie zdobywając przewagę i wygrywając całego seta.





Druga część meczu należała zdecydowanie do UKS – drugiego seta jaślanki wygrały pewnie 25 do 17. Niestety był to jedyny set, którego udało się wygrać drużynie MOSiR-u.

Trzecia odsłona spotkania była wyrównana. Emocjonująca końcówka, w której UKS miał dwie piłki setowe, skończyła się jednak porażką jasielskiej drużyny 24 : 26.

Krzeszowice przypieczętowały zwycięstwo, wygrywając ostatniego seta 25 : 15.

Krzeszowice wygrywają 26 : 24 po stanie 22 : 24




Zobacz piłkę meczową



Konsekwencją spotkania jest utrata przez UKS „MOSiR” Jasło szansy na utrzymanie w II lidze.

Trzeba dodać, że w porównaniu z wczorajszym meczem doping z trybun wyglądał zdecydowanie lepiej. Kibice udzielili drużynie solidnego wsparcia. Animował je Jerzy Łaba.  

Kamil Sokołowski
sokolowski@jaslo4u.pl
Reklama

Komentarze: 31

Dodaj komentarz Widok:
0
@ do "amator"
dnia 27.03.2010, 21:51 · Zgłoś
chyba bilety kasujesz haha
Odpowiedz
0
@ amator
dnia 25.03.2010, 20:21 · Zgłoś
100 procent popieram sudego nie kazdy ma predspozycje ktos tam mowi ze lata trenuje bo tato ma ambicje mam 50 lat i kasuje niektorych zapyzjalych sportowcow co nawet koszulka im przeszkadza ...........
Odpowiedz
0
@ Prawdziwy kibic
dnia 24.03.2010, 20:44 · Zgłoś
P.S. do tematu "KIBIC"
W Jaśle nie było i nie ma PRAWDZIWYCH KIBICÓW. Doping zaczyny się okresowo tylko w sytuacjach kiedy jasielski zespół gra dobrze, ma przewagę, strzela bramki, zdobywa punkty. Prawdziwego kibica poznasz wtedy, kiedy potrafi być (dopingować) z SWOJĄ DRUŻYNĄ w momentach trudnych, po utracie gola czy starcie punktów.

WIKIPEDIA > Kibic - osoba zainteresowana jakąś publiczną dyscypliną, najczęściej sportową. Aktywnie uczestniczy w zdarzeniach związanych z jego ulubioną dyscypliną. Do kibiców zalicza się widzów widowisk sportowych na stadionach którzy w sposób aktywny dopingują daną drużynę bądź sportowca. Rolą prawdziwego, wiernego kibica powinna być próba wsparcia swojej drużyny zarówno w sytuacjach dobrych, jak i złych.
Odpowiedz
0
@ Ks_jaslo4u
dnia 24.03.2010, 19:08 · Zgłoś
@SUDY - chyba się nie zgodzę, choć częściowo ma Pan rację. Wydaje mi się, że jak się już przyszło na mecz to w jakimś celu po prostu. Puste trybuny by mnie nie dziwiły, ale dziwi gdy obecni na nich milczą. Co do przygotowania na takie sytuacje - pełna zgoda.
Odpowiedz
0
@ do sudy
dnia 24.03.2010, 16:01 · Zgłoś
sudy stan przed dziewczynami i powiedz im to w twarz.
Odpowiedz
0
@ Prawdziwy kibic
dnia 24.03.2010, 14:31 · Zgłoś
Znam Pana Bajorka i wiem, że robił, robi i mam nadzieję że będzie robił to samo bez względu na opinie takich [...] jak "wierny kibic" ip: 195.205.2., niby "zawodniczka" ip: 77.112.127. (wszyscy doskonale wiedzą kto to się ukrywa) i im podobnych. Na spadek zespołu z II ligi na pewno złożyło się wiele elementów. Na pewno popełnił błędy zarząd, trener i zawodniczki. Szanować ich jednak trzeba za to, że podjęli taką próbę, że chcieli dać nam PRAWDZIWYM kibicom namiastkę ligowej siatkówki. Wielu powyżej pisze logicznie, zauważa błędy, zgłasza propozycje. Jednak duża część komentarzy to pisanina po by pisać. Bez sensu, bez logiki, bez znajomości faktów. Typowe dla naszego jasielskiego środowiska: [...], złośliwość, fałsz, zazdrość i czysta głupota. Błędów nie popełnia ten, co NIC NIE ROBI !!!
Dużo zapału, chęci, szczęścia i powodzenia dla NASZYCH JASIELSKICH siatkarek, siatkarzy, piłkarzy, judoków, karateków i innych sportowców !!! Nie przejmujcie się tym co piszą laicy, [...] życiowe, [...], karierowicze i po prostu [...] !!!
Odpowiedz
0
@ do wierny kibic!!!!!
dnia 24.03.2010, 13:43 · Zgłoś
napisz swoje nazwisko jeśli jestes taki do przodu!!! pokaz nam kim TY jestes , pokazujesz ze sam jestes [...] piszac takie brednie o naszym trenerze !!!
Odpowiedz
0
@ Do "wiernego kibica"
dnia 24.03.2010, 13:33 · Zgłoś
znanego "pseudo-działacza", życiowego [...]. Dla ciebie maluczki to PAN Bajorek, Pan Pasterz i Pan Zięba. Nie kryj się anonimowy [...], ale jeżeli masz odwagę to napisz konkretnie o co ci chodzi i podpisz się z imienia i nazwiska.
Odpowiedz
0
@ Bez....
dnia 24.03.2010, 11:00 · Zgłoś
Ale wy tu brednie piszecie, najlepiej jest krytykowac wszystko. Moim zdaniem tylko kontuzje zawazyly na spadku. I zaden cudotworca nic by na to nie poradzil. Szkoda mi was zero pojecia. Jak wam tak zalezy to niech kazdy wyciagnie i da 10 tys zl to i 1 liga by byla. Ale jak pech to pech.
Odpowiedz
0
@ Kana
dnia 24.03.2010, 07:41 · Zgłoś
@witam

www.mksmosirjaslo.pl to jest oficjalna strona mksu, tam powinno wszystko byc. A w ten piatek/sobote/niedziele graja w Warszawie o awans.
Odpowiedz
0
@ wierny kibic
dnia 23.03.2010, 19:35 · Zgłoś
99% winy za spadek to bajorek m ,zieba oraz pasterz,[...] i nic wiecej.
Odpowiedz
0
@ witam
dnia 23.03.2010, 19:24 · Zgłoś
ludzie powiedzcie mi gdzie moge znaleźć informacje o meczach naszych chłopaków bo na ich stronach są informacje ale 2 lata w tył:/
to jednak będą grac w Jaśle ?? mieli grac chyba na wyjeździe nie??
Odpowiedz
0
@ SUDY
dnia 23.03.2010, 18:48 · Zgłoś
a i jeszcze jedno co to za gadanie, że doping był słaby? Ks_jaslo, co ty pleciesz za brednie, że to nie sztuka małyszowi kibicowac kiedy jest mistrzem, co to za fanaberie i bzdury wygłaszasz. Ktoś kto uprawia sport, powinien być do tego przygotowany, ze tylko tych, co na świeczniku i na pierwszym miejscu się uwielbia, w sporcie nie ma zlituj. Tak to już jest o przegranych nikt nie pamięta, a tylko zwycięstwa porywają tłumy. Piszesz o Małyszu, on jakos się nie przejął, kiedy mu nie szło i nikt mu nie kibicował i wiadro pomyj na niego wylwewano, kiedy zastanawiał się czy nie wrócić do swojego zawodu dekarza? Jakoś nie jęczał jak nasze pseudo zawodniczki wraz z tobą, że dopingu nie było i dlatego nie osiągnął wyniku. tylko on jest mistzrem, a wy się usprawiedliwiacie i [...]. Ks_jaslo co ty piszesz, że komuś czyjaś krytyka odbiera zapał do pracy? To po co ten ktoś zaczał uprawaić sport? Przecież mógł mniej widowiskowy tryb życia obrać, mogł zostać piekarzem, rybakiem nikt by go nie krytykował. Albo może uprawiac sport amatorsko, tam nie ma presji na wynik, nikt nikogo nie rozlicza, kibice to najblizsza rodzina, pełna wyrozumiałości dla potknięć i nieudolności. I spokój!
Ludzie to jest sport, dajcie nam ochotę do kibicowania i zachęte. A jak garcie, tak że nie wieadomo jaki wy sport uprawiacie, i sparwaiacie na bosiku wrażenie ''dziecka we mgle'' to jak tu kibicować?
Normalne, są sukcesy, jest gra, jest życie, jest wola walki, zawziętość, pokazujecie to na boisku, z dopingiem nie byłoby problemu. Jeden drugiemu by powtórzył, że grały walczyły, ambitnie, do końca, widać , że chcą i byliby i kibice i ręce same do braw by się składały.
Odpowiedz
0
@ SUDY
dnia 23.03.2010, 18:20 · Zgłoś
...kto jest [...], co zazdrości. popatrzcie na siebie obiektywnie.
Słusznie ktoś tu zauważył, że jeżeli nie macie umiejętności, co ewidentnie pokazałyście przez cały sezon, to przynajmniej trzeba włozyć maksimum wysiłku i zaangażowania w to co się robi. A wy jak smuty wyglądacie na tym boisku, jak by wam ktoś za karę kazał grać w siatkówkę. Jestescie młode i żał mi was, że macie tak skrzywione spojrzenie na własną porażkę. Ale co wam pozostaje, jak na boisku zero życia, werwy, tzreba było udowodnić swoją wartośc na boisku. Ale jak wy się nie potraficie cieszyć sportem, to po co go uprawiacie? Popatrzcie jak wy ustawiacie się do obrony,do bloku, do asekuracji, to jest elementarz, abecadło.
Odpowiedz
0
@ Tech
dnia 23.03.2010, 14:34 · Zgłoś
Dziewczyny szkoda:(,może na następny sezon uda się wam awansować i zostać w II lidze:).Trzymajmy kciuki za naszych chłopaków bo od piątku walczą o II ligę w Jaśle!!!Powodzenia chłopaki!!!
Odpowiedz
0
@ kdo
dnia 23.03.2010, 11:21 · Zgłoś
i jeszcze jedno. DZIEKUJEMY ZA WSPARCIE HEHEHEHE
Odpowiedz
0
@ my
dnia 23.03.2010, 11:20 · Zgłoś
mozemy wam jedno napisac: estescie tak zakompleksionymi ludzmi, mogzemy sie zalozyc, ze wiekszosc z was jest tak anonimowa i po prostu zazdrosci. To raz, a dwa to moglibyscie dac nam juz spokoj i zająć sie wlasnym tylkiem, bo nic nie robicie tylko narzekacie. ZGADZAMT SIE W PELNI Z ks_jaslo4u.
Odpowiedz
0
@ szkoda
dnia 23.03.2010, 10:54 · Zgłoś
do fomin. ja nie uwazam ze dziewczyny graly swietnie, wrecz przeciwnie mialy momenty kiedy graly poprostu beznadziejnie. maja swoje wady. swoim postem chcialam tylko uswiadomic co niektorym, ze czasem warto powstrzymac sie od [...] komentarzy. przygotowanie bylo dobre, tylko za krotkie, ciekawe kto potrafi zorganizowac druzyne w ciagu 6 miesiecy z dziewczat ktore widza sie pierwszy raz w zyciu. ?
Odpowiedz
0
@ Ks_jaslo4u
dnia 23.03.2010, 09:34 · Zgłoś
@FOMIN - w pełni się zgadzam, ale trzeba zauważyć, że jeśli naokoło ludzie leją na wykonywaną pracę i znęcają się nad każdym potknięciem, to raczej odbiera zapał do pracy o jakiej Pan napisał.

to nie jest sztuka latać z trąbą na małysza, jak już jest mistrzem świata, ani siedzieć i czekać aż ktoś "coś zrobi"ale wesprzeć wysiłki tych co próbują - jest. kto z marudzących wesprze drużynę? finansowo? mentalnie? kto będzie chodził na mecze?
Odpowiedz
0
@ Ks_jaslo4u
dnia 23.03.2010, 09:31 · Zgłoś
@szum medialny - żeby był szum medialny, muszą dochodzić regularne i pełne informacje i zapowiedzi. oświadczam w tym miejscu, że każdą informację o imprezie sportowej spreparuję i pchnę do powieszenia, a każde wydarzenie, w miarę rozsądku i czasu pracy odwiedzę i zrelacjonuję. ale muszę o nim wiedzieć.
Odpowiedz
0
@ Sugoku
dnia 23.03.2010, 08:33 · Zgłoś
Aj nie ma co obwiniac dziewczyn, po prostu tyle kontuzji w 1 sezonie to juz przesada. Na lawce 2 rezerwowe - rozgrywajaca i kadetka. To jak na 2 lige to troche malo. Szkoda zachowania prezesow.
Odpowiedz
0
@ zawodniczka
dnia 23.03.2010, 07:57 · Zgłoś
Szkoda!?- trochę się mylisz. Gorzej są oceniani ludzie , którym się coś udaje.Dla przykładu! Siatkarze otrzymali dotacje z miasta ponoć 70.000 zł a dziewczyny 150.000.Część siatkarek to plażowiczki, i trudno się dziwić, że nabawiły się kontuzji, bo to zupełnie inny sposób przygotowań. A tak na koniec: gdzie podziewają się Zięba i Bajorek. Nie byli obecni na ostatnich meczach, a doping zgotowali zawodnicy i działacze klubu MKS "MOSiR" Jasło (chłopcy). Wstyd twórcy II ligi przy zielonym stoliku!
Odpowiedz
0
@ koles
dnia 23.03.2010, 07:42 · Zgłoś
Ja widziałem osobiscie jak ciężko co niektóre z was ,,charowały,,aż do prawie kompletnego wyczerpania w wieczór poprzedzajacy wcześniejsze mecze ostatniej szansy w pewnym pubie na Floriańskiej.Wychodziły panie w doskonałych i bojowych nastrojach a dzien pózniej na parkiecie nie za bardzo wiedziały co która ma robic a raczej nic nie robiły.To jest postawa,która zdecydowanie zacheca do kibicowania.Inna sprawa jest faktycznie plaga kontuzji lecz powstaje pytanie:skąd w tym zespole tyle tych urazów?organizmy nie przygotowane do wysiłku cięższego?(po długim okresie grania i trenowania czysto amatorskiego?)czy tez moze błąd sztabu szkoleniowego w postaci nadmiernego eksploatowania dziewczyn?Kolejna kwestia-zero szumu medialnego wokół wystepów siatkarek-tak jakby ktos z góry juz wiedział ze ogladanie ich słabiutkich spotkan nie jest ani emocjonujące ani warte posiecenia swojego wolnego czasu.Kompletnie wokół tej druzyny nie było klimatu od poczatku ani nie było postaci,dla których ludzie waliliby na mecze.A jeszcze kilka lat temu tak było.
Odpowiedz
0
@ FOMIN
dnia 23.03.2010, 01:07 · Zgłoś
na chłodno, bez emocji. Ok chwała że dziewczyny dostarczały nam radości, spadły, trudno nie ich wina. Tak to nie ich wina, że nikt ich więcej nie nauczył, żeby mogły rywalizować na II ligowym poziomie jak równy z równym, to nie ich wina, że ktos im zmarnował czas i wylany pot wmawiając że coś z tego będzie, to nie ich wina, że nie potrafią ustwić sie na boisku w obronie jak przytstało na II ligowe siatkarki(loby wpadały im pod nogi, a ustawione były do obrony jakby ich ktoś przywiązał w lini), to nie ich wina, że nie mają pojęcia o dyscyplinie taktycznej (blok latał jak firana na wietrze, bez konsekwencji obrania kierunku bloku), to nie ich wina że były tak wolne i smutne, to nie ich wina że mają nadwagę i łapią kontuzje, to nie ich wina że w polu wpada im co druga piłka...
Nie dajmy się oszukać na tym poziomie mecze albo wygrywa się umiejętnościami, doświadczeniem i gra się o najwyższe cele, albo jeżeli brakuje doświadczenia i umiejętności, to wygrywa się kondycją, skocznością, taktyką, elementarnym pojęciem jak ustawić się na boisku, czyli ogólnie nazywając: WYTRENOWANIEM, AMBICJAMI,WERWĄ, ENERGIĄ,ŻYCIEM. Ja już kiedyś o tym pisałem: sukcesy w sporcie młodzieżowym, będziemy mieli sukcesy u juniorek, kadetek, młodziczek - ogólnopolskie, to nie będzie potem płaczu i [...]. Systematyczne sukcesy w sporcie młodzieżowym przekładają się na to, że taka juniorka jedna z drugą, jak osiagnie poziom mistrzowski, spokojnie pociągnie II ligę. Na drugą ligę trzeba mieć albo bazę, poprzez co rozumię ludzi którzy wytrenują przyszłe mistrzynie polski juniorek i juniorów i stworzą narybek pod II ligę, albo kasę i wtedy się sprowadza emerytów i słono opłaca. To drugie bardzo kosztowne, ale na to pierwsze do cho... JASŁO chyba stać, jak na prawie 40 letnią tradycję siatkarską w tym mieście?
Odpowiedz
0
@ Ks_jaslo4u
dnia 22.03.2010, 23:37 · Zgłoś
@ogólnie- dużo ludzi pyta "kiedy tu bedzie sport?". Odpowiedź jest prosta: jak będzie ktoś kto się zaprze i będzie trenował z dzieciakami i poświęci czas, często za free i po latach cieżkiej pracy wynikajacej z pasji - coś zrobi. wtedy wszyscy będą nad nim cmokać, ale dopóki się nie uda - będą siedzieć z założonymi rękami. a przy pierwszej porażce powiedzą: "a nie mówiłem?"
Odpowiedz
0
@ do szkoda...
dnia 22.03.2010, 23:33 · Zgłoś
w pełni sie zgadzam z wypowiedzią szkody...naprawdę szkoda tych dziewczyn które połowę swojego spędziły na parkiecie i wkładając w to całe swoje serce, wysiłek, zdrowie, uszanujcie chociaż to! poza tym niema co gdybać i ograniczać dziewczyn trzeba po prostu coś zrobić żeby uzdrowić tą dziewczęca Sitkówkę w Jaśle... no i walczyć dalej o tą 2 ligę... stawiać sobie nowe cele... Najlepiej obwiniać dziewczyny bylem na sobotnim meczu jedno mnie bardzo wkurzyło 0 Dopingu!!!
chyba sobie ludzie nie zdajecie sprawy jak to wiele znaczy dla zawodników na parkiecie!!!
jestem z wami dziewczyny!! głowy do góry będzie dobrze!!!
Odpowiedz
0
@ szkoda
dnia 22.03.2010, 23:14 · Zgłoś
ale jestescie beznadziejni..ludzie..zycie nie polega na ciaglym narzekaniu, pisaniu obrazajacych komemntarzy...mi np jest szkoda , II liga i nawet kupiona byla jakas przepustka, niestety sie nie udalo, moze to bylo za wczesnie, ten pech i ciagle kontuzje..wezcie to pod uwage...zycie nie polega tylko na gadaniu o pieniadzach, one sa najmniej wazne..albo te setki komentarzy o meskiej siatkowce ze to ich sie powinno wspierac, ze zenska siatkowka jest dnem , porażka..chyba nikomu z was nic nie ubylo ze dziewczyyny dostaly szanse, dla wielu z nich bvyly to marzenia. w porownaniu z wiekszoscia z was, one cale zycie ciezko trenowaly by dojsc do tego co teraz potrafia ! a chlopakom sama kibicuje, trzymam kciuki, choc bedac na meczach II ligi wiem ze bedzie im ciezko wygrywac, czego im oczywiscie zycze ! i zero tu zazdrosci teraz oni maja swoja szanse i miejmy nadzieje ze ja wykorzystaja ! pomyslcie choc troche o osobach ktore wlozyly w ten sport cale swoje zycie, mieli jakies marzenia. Czasem naprawde warto zastanowic sie !
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 22.03.2010, 16:36 · Zgłoś
Tragedia... i po co tyle prac i wysiłku zeby spasc... Podzieliłyście los Czarnych teraz walka w następnym sezonie o powrót do II ligi. Ostatnia szansa ze panowie ugrają cos w Wa-wie!
Odpowiedz
0
@ Kibic
dnia 22.03.2010, 14:55 · Zgłoś
Szkoda dziewczyny:(,jednak kontuzje pokrzyżowały wszystkie plany.
Odpowiedz
0
@ dollar
dnia 22.03.2010, 10:47 · Zgłoś
druuuuuuga liga za pieniądze...hej,hej,hej (szczególne podziękowania dla pana dobrodzieja Grzesia Z.-dziękujemy ze był pan z nami w tych play outach)
Odpowiedz
0
@ kibi
dnia 22.03.2010, 08:28 · Zgłoś
pieniądze na 2 lige powinny być przeznaczone na męską siatkówkę, chłopaki przynajmniej regularnie ogrywaja w sparingach 2 ligowców!!! To był błąd kupując dziewczynom 2 ligę
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.