Jasło żegna II ligę siatkówki kobiet (BYŁ doping!)
31
W dzisiejszym spotkaniu siatkarki UKS „MOSiR” Jasło przegrały z Maratonem Krzeszowice 3:1.



Druga część meczu należała zdecydowanie do UKS – drugiego seta jaślanki wygrały pewnie 25 do 17. Niestety był to jedyny set, którego udało się wygrać drużynie MOSiR-u.
Trzecia odsłona spotkania była wyrównana. Emocjonująca końcówka, w której UKS miał dwie piłki setowe, skończyła się jednak porażką jasielskiej drużyny 24 : 26.
Krzeszowice przypieczętowały zwycięstwo, wygrywając ostatniego seta 25 : 15.
Zobacz akcje naszych zawodniczek
Spotkanie rozpoczęło się dla naszej drużyny dobrze – UKS wyszedł na prowadzenie 6:1. Krzeszowice odrobiły jednak straty doprowadzając do remisu 7:7, następnie zdobywając przewagę i wygrywając całego seta.


Druga część meczu należała zdecydowanie do UKS – drugiego seta jaślanki wygrały pewnie 25 do 17. Niestety był to jedyny set, którego udało się wygrać drużynie MOSiR-u.
Trzecia odsłona spotkania była wyrównana. Emocjonująca końcówka, w której UKS miał dwie piłki setowe, skończyła się jednak porażką jasielskiej drużyny 24 : 26.
Krzeszowice przypieczętowały zwycięstwo, wygrywając ostatniego seta 25 : 15.
Krzeszowice wygrywają 26 : 24 po stanie 22 : 24
Zobacz piłkę meczową
Konsekwencją spotkania jest utrata przez UKS „MOSiR” Jasło szansy na utrzymanie w II lidze.
Trzeba dodać, że w porównaniu z wczorajszym meczem doping z trybun wyglądał zdecydowanie lepiej. Kibice udzielili drużynie solidnego wsparcia. Animował je Jerzy Łaba.
Kamil Sokołowski
sokolowski@jaslo4u.pl
Trzeba dodać, że w porównaniu z wczorajszym meczem doping z trybun wyglądał zdecydowanie lepiej. Kibice udzielili drużynie solidnego wsparcia. Animował je Jerzy Łaba.
Kamil Sokołowski
sokolowski@jaslo4u.pl
