Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

JKS Czarni 1910 Jasło- Partyzant Targowiska już w niedzielę

14

W najbliższą niedzielę JKS Czarni 1910 Jasło rozegrają kolejne spotkanie przed własną publicznością w ramach X kolejki ligi okręgowej a przeciwnikiem będzie Partyzant Targowiska.

Nasz niedzielny przeciwnik to drużyna zajmująca obecnie 5 miejsce w tabeli i po dotychczasowych 9 kolejkach mająca na swoim koncie 18 punktów i bilansem meczowym 5-3-1.

Nasza drużyna po ostatniej kolejce to lider rozgrywek z dorobkiem 23 punktów i bilansem meczowym 7-2-0.

Miejmy nadzieję, że i tym razem atut własnego boiska będzie sprzyjał Naszej drużynie i 3 punkty zostaną w Jaśle.

Mecz JKS Czarni 1910 Jasło- Partyzant Targowiska
11.10.2015, niedziela, godz. 15.00
ul.Śniadeckich 15

Serdecznie zapraszamy!

JKS Czarni Jasło

Reklama

Komentarze: 14

Dodaj komentarz Widok:
0
@ turysta
dnia 13.10.2015, 17:21 · Zgłoś
do pisoszpec- proszę oświeć mnie w tym temacie no proszę
Odpowiedz
0
@ taktak
dnia 12.10.2015, 15:56 · Zgłoś
To wyjątek. ..kogo dziś obchodzi kopanina 6tej klasie rozgrywkowej
Odpowiedz
1
@ walc
dnia 12.10.2015, 16:44 · Zgłoś
Jedz za granice i zapytaj emigranta z Jasła czy nie obchodzi go jak idzie Czarnym.Nieważne w jakiej lidze ale to swój klub,swoje jasielskie chłopaki i swoi ludzie.Wspierajmy lokalne drużyny.
Odpowiedz
0
@ jaslanin
dnia 12.10.2015, 13:54 · Zgłoś
I jeszcze mały materiał porównawczy jak lokalne media interesują sie swoimi drużynami.Przykład z Sanoka. http://esanok.pl/2015/wyjazdowy-remis-ekoballu-stali-sanok-po-raz-kolejny-zawiodla-skutecznosc-mp002.html
Odpowiedz
2
@ jaślanin
dnia 12.10.2015, 09:31 · Zgłoś
Czarni wygrali zasłużenie,zachowanie trzody chlewnej ze wsi Targowiska było wykładnikiem ich poziomu.Szkoda dzieciaków z jasielskich szkółek ze musiały patrzeć i wysłuchiwać tych troglodytów ze [...].
Odpowiedz
6
@ Kaśka
dnia 10.10.2015, 07:50 · Zgłoś
Ale Wy jesteście niektórzy chamscy. Czarni są byli i będą i ja im życzę wszystkiego dobrego.
Odpowiedz
12
@ fotografika
dnia 09.10.2015, 21:27 · Zgłoś
A szpec to ten od zgnitych drzew?
Odpowiedz
3
@ .
dnia 09.10.2015, 20:01 · Zgłoś
Tylko czekać kiedy będzie mecz z dzieciakami z UKS6... I będzie sukces jak zremisują :)
Odpowiedz
11
@ pisoszpec
dnia 09.10.2015, 19:16 · Zgłoś
a co jest z tym arcyszpecem co miał wejsc do zarzadu czarnych i w zamian miał dostac prace w UM...
Odpowiedz
15
@ wslimnir
dnia 09.10.2015, 19:49 · Zgłoś
Arcyszpec robotę dostał bo to PiS oszpec
Odpowiedz
8
@ kibic
dnia 09.10.2015, 21:43 · Zgłoś
Takich jak on jest wielu.W Jasle prawie same szpece co widac min. na tym forum.Miłao byc tak ładnie a wyszło jak zawsze.
Odpowiedz
5
@ RJS
dnia 09.10.2015, 15:57 · Zgłoś
nie osłabiaj się człowieku
Odpowiedz
0
@ wslimnir
dnia 09.10.2015, 15:37 · Zgłoś
To słynni czarno jeszcze grajà
Odpowiedz
0
@ dd
dnia 18.10.2015, 08:49 · Zgłoś
corni jeszcze grają? która to liga?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.