Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

JSC na „Tropach Żbików” w Komańczy

4

W dniu 4 sierpnia w Komańczy odbył się XII Maraton MTB Tropami Żbików. Zawody rozgrywane były w ramach „Szprychy – Podkarpackich Maratonów Rowerowych”.

Organizatorem zawodów było stowarzyszenie sportowo-rekreacyjne „Żbik Komańcza” przy współpracy miejscowego koła gospodyń wiejskich oraz koła łowieckiego „Knieja” z Komańczy, którzy zadbali o zawodników na mecie fundując im degustację regionalnych potraw oraz pieczonego dzika.

Zawodników przywitała upalna pogoda i błotniste trasy. Zawodnicy ścigali się na dwóch trasach: hobby (25 km) oraz mega (50 km), które przebiegały po terenach Beskidu Niskiego, poruszając się m.in. szlakiem granicznym i pokonując wzniesienia Średni Garb, Danowa, Pasika, Kanasiówka oraz Hruń.

Dystans hobby (25 km) wybrało 5 zawodników JSC.  W kategorii M1 Piotr Gryzło zajął 2 miejsce, natomiast Sebastian Gryzło – 14 m-ce. W kategorii M3 najlepiej z trasą poradził sobie Jakub Gryzło zajmując 1 miejsce w swojej kategorii i 2 open. W tej kategorii również na podium stanął Rafał Cygan zajmując 3 miejsce, natomiast Sebastian Cyran zajął 6 m-ce.

Dystans mega (50km) wybrało 8 zawodników JSC. W kategorii M3 na podium stanęło 2 zawodników JSC - Jakub Siemiączko (2 m-ce) oraz Tomasz Leśniak (3 m-ce). Należy nadmienić, iż Tomek, kilka kilometrów przed metą miał defekt, w skutek czego stracił kilka pozycji. Również w tej kategorii dobry start zaliczył Mateusz Dachowski zajmując 7 miejsce a Krzysztof Kosiek – 14. W kategorii M4 najlepiej spisał się Jakub Zbiegień zajmując 5 miejsce, Mirek Pawluś zajął 13, Witold Cisło – 14, a Robert Śliwowski – 15 miejsce.

Gratulacje!

JSC

Reklama

Komentarze: 4

Dodaj komentarz Widok:
4
@ Brawo
dnia 08.08.2018, 12:20 · Zgłoś
Brawo,
apropo pojawił się kolejny Gryszu!?
Odpowiedz
4
@ do Brawo
dnia 08.08.2018, 13:15 · Zgłoś
Najwyraźniej pińcet plus robi robotę.
Odpowiedz
3
@ Rally
dnia 07.08.2018, 23:39 · Zgłoś
Brawo Gryszu !!! Brawo Młody Gryszu !!! Brawo Lama !!!
Odpowiedz
6
@ Dol
dnia 07.08.2018, 17:05 · Zgłoś
Brawo, brawo, brawo.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.