Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jubileusz 60 - lecia Osiedlowego Klubu Sportowego w Sobniowie

29
JUBILEUSZ 60 - LECIA OSIEDLOWEGO KLUBU SPORTOWEGO W SOBNIOWIE 1949 – 2009

Program jubileuszu

Sobota


• 1400  Msza św. W kościele parafialnym w Sobniowie,
• 1515  przemarsz uczestników wraz z orkiestrą z kościoła do hali sportowej przy Zespole Szkół Miejskich nr 5 w Jaśle,
• 1600  uroczyste otwarcie spotkania, odegranie hymnu narodowego oraz powitanie gości,
• 1630  złożenie sprawozdania z działalności klubu za okres 1949 -2009,
• 1700  wręczenie odznaczeń zasłużonym działaczom i zawodnikom,  podziękowania sponsorom oraz przemówienia władz oraz uczestników zjazdu,
• 1900  uroczysta kolacja (dom ludowy),
• 2200  oficjalne zakończenie pierwszego dnia jubileuszu.

Niedziela


• 1600 mecz – OKS Sobniów – Sandecja Nowy Sącz.

Reklama

Komentarze: 29

Dodaj komentarz Widok:
0
@ gracz 17
dnia 30.06.2009, 13:39 · Zgłoś
graliście fair mając w meczu z sobniowem gościa który niepowinien grać bo fakt chodzi do 3 liceum tylko szkoda że rok nie przeszedł pozdro dębowiec i tak nigdy nie awansujecie bo mocni jesteście w [...]
Odpowiedz
0
@ do LKS
dnia 29.06.2009, 21:19 · Zgłoś
haha jak sobniów przegrał na wyjeździe u was to nie mówili o przekupstwach jak osobnica ... a to ze paru gości z osobnicy chciało przejść do dębowca na nowy sezon to tez niby nic ...i tak jesteście [...] ...
Odpowiedz
0
@ trampkarz
dnia 29.06.2009, 12:45 · Zgłoś
W/g senatora już niedługo będą derby Czarni- Sobniów ha,ha ,ha.
Odpowiedz
0
@ ja 12
dnia 29.06.2009, 12:43 · Zgłoś
Do "jaki wynik stawiacie" - ile było nie wiesz, bo postawiłem na Twój typ i nie wiem czy iśc po kase
Odpowiedz
0
@ LKS
dnia 29.06.2009, 11:36 · Zgłoś
Szulernia z sobniowa,gracze z osobnicy mówili w jakich to okolicznościach przegrali z wami.Mieliście [...] że nie wyjdziecie na jubileusz? Pewnie że tak,trzeba było dać w łapę sędziemu.Tak to każdy potrafi,my przynajmniej graliśmy fer
Odpowiedz
0
@ do elo
dnia 29.06.2009, 10:51 · Zgłoś
ty to najpierw naucz się ortografii, a potem myśl o awansie. Pozdro [...].
Odpowiedz
0
@ [...]11
dnia 28.06.2009, 14:52 · Zgłoś
pomysl swietny pozdrawiam jaselko!!! kks sandecja!!!
Odpowiedz
0
@ heh
dnia 28.06.2009, 10:30 · Zgłoś
impreza super a do tych ktorzy pisza jakies glupoty na temat tego ze pod patronatem PiS impra zorganizowana tylko i wylacznie dzieki ludziom z klubu ktorzy to wszystko zorganizowali
a pani burmistrz swoja nieobecnoscia potwierdzila tylko ze ma takie male kluby w [...]i dalej bedzie dawac kase na czarnych i wegrzynow wiec sie chlopie zstanow co piszesz
Odpowiedz
0
@ do elo
dnia 27.06.2009, 23:24 · Zgłoś
to było widać gołym okiem przez cały sezon.. ;)
no ale "wywalczyliscie" awans.. nieważne czy fair ale powodzenia w okręgówce!
Odpowiedz
0
@ Czesiu
dnia 27.06.2009, 22:32 · Zgłoś
Gratuluję tylu lat pracy!!! Proszę tylko spojrzeć na artykuł P. Jacka Nawrockiego w Regionie Jasielskim na temat tradycji i historii OKS Sobniów. Szacunek!!!
Odpowiedz
0
@ jr
dnia 27.06.2009, 20:36 · Zgłoś
Jutro wszyscy na mecz !
Odpowiedz
0
@ elo
dnia 27.06.2009, 19:40 · Zgłoś
A gracze z dębowca dalej płaczą że nie wyśli i piszą o przekupstwach ... niby skąd macie to widzieć skoro wy graliście gdzie indziej chyba ze wy widzicie 20km na przud to pozdro ...
Odpowiedz
0
@ saczers
dnia 27.06.2009, 19:13 · Zgłoś
pozdrowienia od SANDECJI :) KKS&JKS
Odpowiedz
0
@ czesnik92
dnia 27.06.2009, 18:26 · Zgłoś
pozdro super jubileusz :)
Odpowiedz
0
@ do OKS
dnia 27.06.2009, 18:14 · Zgłoś
wiadomo.. strzelili tyle i stracili tylko tyle dzięki pracy sędziów.. i pseudoliniowych..
Odpowiedz
0
@ do OKS nr.2
dnia 27.06.2009, 16:35 · Zgłoś
10 bramek straconych ?? Według strony związku po 15 meczach mieli 16 bramek straconych. Doliczmy 5 meczy w których napewno 6 bramek stracili czyli wychodzi na to że około 22 bramki stracili to jednak nie jest 10 !!
Odpowiedz
0
@ OKS
dnia 27.06.2009, 14:29 · Zgłoś
Nie było rywalizacji , junioerzy strzlili 65 bramek i stracili 10 ;) więc co to za rywalizacja ;)
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec jasla
dnia 27.06.2009, 14:19 · Zgłoś
ciekawe, PEKTOWIN jest na liście sponsorów a na podwyżki dla pracowników nie ma kasy, bardzo ekonomiczne rozwiązanie.
Odpowiedz
0
@ Wojtek
dnia 27.06.2009, 12:51 · Zgłoś
Impreza pod patronatem Pana Senatora Stanisława Zająca i Pani Alicji Zając Przew.Rady Powiatu-PIS górą!!!!!
Odpowiedz
0
@ sepik17
dnia 27.06.2009, 12:34 · Zgłoś
OKS na 100%!!! super ten jubileusz!!
Odpowiedz
0
@ heh
dnia 27.06.2009, 11:19 · Zgłoś
nie ważny wynik ważna dobra zabawa a chlopcy sie o to juz postarają
Odpowiedz
0
@ do OKS
dnia 26.06.2009, 22:15 · Zgłoś
haha.. nie było rywalizacji? Jakby nie przekręty sędziów to Dębowczanka wywalczyła by awans.. no ale wiadomo - Sobniów wielki klub, to gdzie taką Dębowczankę puszczą wyżej...
Odpowiedz
0
@ sss
dnia 26.06.2009, 21:40 · Zgłoś
beda stawiac opor ;d
Odpowiedz
0
@ LKS SKOłYSZYN
dnia 26.06.2009, 21:15 · Zgłoś
Gratulacje!Piękny Jubileusz!Wielu sukcesów na arenach sportowych,hojnych sponsorów,uznania kibiców i duuuuużo satysfakcji!
Odpowiedz
0
@ Jaki stawiacie wynik
dnia 26.06.2009, 17:24 · Zgłoś
Ciekawe czy Sandecja 1 druzyna przejedzie jak tak to stawiam 21:0 :D:D
Odpowiedz
0
@ OKS
dnia 26.06.2009, 16:04 · Zgłoś
Juniorzy z Sobniowa awansowali do okręgówki bo nie było rywalizacji , może na 7--lecie beda grali w 1 lidze hehe :D
Odpowiedz
0
@ Karol
dnia 26.06.2009, 15:15 · Zgłoś
1 liga vs. 6 liga :D:D
Ale brawo za pomysl!!!
Moze chociaz jedna druzyna z Jasła nie przyniesie wstydu...
Odpowiedz
0
@ Czarni Jasło
dnia 26.06.2009, 14:33 · Zgłoś
Wielkie gratulacje dla OKSu.
100 lat chłopaki !!
Odpowiedz
0
@ krokodyl d
dnia 26.06.2009, 14:23 · Zgłoś
gratulace...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.