Jubileusz 70-lecia Klubu "Ostoja" Kołaczyce
Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego „Ostoja” Kołaczyce uprzejmie informuje, że w dniu 11 czerwca 2016 roku obędą się obchody Jubileuszu 70 –lecia powstania Klubu „Ostoja” Kołaczyce.
W związku z tym informujemy lokalne media, że takowa impreza się odbędzie, mile widziany będzie Państwa udział w tej imprezie (przygotowanie fotorelacji, filmów czy objęcie patronatu medialnego).
Program uroczystości:
12:00 – Msza Święta w intencji Założycieli, Działaczy i Zawodników klubu „Ostoja” Kołaczyce
13:30 – odsłonięcie pamiątkowej tablicy na budynku klubu na stadionie w Kołaczycach
14:00 – mecz pokazowy „Ostoja” Kołaczyce – „Unia” Tarnów
17:00 – część oficjalna, wręczanie odznaczeń klubowych i odznak Podkarpackiego ZPN
Zapraszamy
Zarząd MKS „Ostoja” Kołaczyce
