Judocy UKS Akademii Sportów Walki Judo Jasło wrócili do rywalizacji
Nasi zawodnicy po dłuższej przerwie wrócili do rywalizacji na zawodach. Coś co w poprzednich latach było normą czyli starty praktycznie co tydzień teraz stało się dużym wydarzeniem dla naszych sportowców.

Zawody, w których wzięliśmy udział odbyły się w Bochni w dniu 29.11.2020r.
Turniej ten pokazał, że nasi adepci nie wyszli z formy i pokazali się z bardzo dobrej strony.
Złote medale wywalczyli:
- Julia Zagórska
- Filip Burda

Srebrne medale zdobyli:
- Blanka Zbylut
- Jagoda Dzik
- Mateusz Zagórski
- Wojciech Jaracz

Brązowe medale wywalczyli:
- Aleksandra Sieńkowska
- Lena Gunia
- Kacper Wolski

Pozostali nasi reprezentanci uplasowali się na miejsca poza podium ale ich walczyli po tak długiej przerwie również napawają optymizmem.


red.
