Judocy UKS ASW-JUDO Jasło znów na podium
W dniu 9 stycznia 2011 podopieczni trenera Przemysława Czarneckiego odnotowali pierwsze sukcesy w nowym roku. Turniej, w którym rywalizowali organizowany był przez klub Wisła Kraków pod patronatem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W rywalizacji udział wzięło ponad 250 zawodniczek i zawodników z całej Polski.


Wyniki zawodników naszego klubu:
Niemiec Aleksandra – I miejsce w kategorii wagowej do 36 kg
Nocula Natalia – II miejsce w kategorii wagowej do 28 kg
Nocula Joanna – II miejsce w kategorii wagowej do 33 kg
Górniak Paulina – II miejsce w kategorii wagowej do 42 kg
Bania Cezary – II miejsce w kategorii wagowej do 60 kg
Jurusik Szczepan – III miejsce w kategorii wagowej do 66 kg
Gratulujemy sukcesów
Przemek Czarnecki
UKS ASW-JUDO JASŁO
www.judo-jaslo.pl
