Judocy UKS MOSIR Jasło na Międzynarodowym Turnieju Judo w Jarosławiu
W dniu 4 grudnia 2010r. w Jarosławiu obył się Międzynarodowy Turniej Judo, zorganizowany przez Klub KOLPING JAROSŁAW.



Miła atmosfera i wspaniały doping starszych kolegów i koleżanek udzielił się naszym początkującym zawodnikom, którzy pomimo młodego wieku walczyli o najwyższe miejsca na podium. W klasyfikacji dziewcząt UKS „MOSiR Jasło” zajął II lokatę. W poszczególnych rocznikach i kategoriach wagowych, wyniki kształtowały się następująco:
Złotymi medalistami zostali:
Wiktor Błasik w kategorii wagowej do 26 kilogramów
Gajecka Marlena w kategorii wagowej do 27 kilogramów
Motkowicz Zuzanna w kategorii wagowej do 24 kilogramów
Dubiel Michał w kategorii wagowej do 27 kilogramów
Lejkowska Beata w kategorii wagowej do 39 kilogramów
Kaźmierczyk Aleksandra w kategorii wagowej do 44 kilogramów
Na drugim stopniu uplasowali się:
Śnieżek Paulina w kategorii wagowej do 24 kilogramów
Mierzwa Kamil w kategorii wagowej do 43 kilogramów
Śliwa Barbara w kategorii wagowej do 39 kilogramów
Dubiel Aleksandra w kategorii wagowej do 30 kilogramów
Mierzwa Kornelia w kategorii wagowej do 52 kilogramów
Sandecki Kamil w kategorii wagowej do 66 kilogramów
Kielar Gabriel w kategorii wagowej do 27 kilogramów
Na trzecim stopniu podium stanęli:
Śnieżek Gabriela w kategorii wagowej do 24 kilogramów
Piekarczyk Mikołaj w kategorii wagowej do 27 kilogramów
Gajecka Ada w kategorii wagowej do 30 kilogramów
Kudłaty Klaudia w kategorii wagowej do 62 kilogramów
Czwarte miejsca zajęli:
Kwaśny Gabriela w kategorii wagowej do 30 kilogramów
Wiśniowicz Iga w kategorii wagowej do 40 kilogramów
Piąte miejsca zajęli:
Kachlik Zuzanna w kategorii wagowej do 32 kilogramów
Hendzel Mateusz w kategorii wagowej do 33 kilogramów
Wyniki tych, jak i innych zawodów z udziałem naszej reprezentacji świadczą o ogromie zaangażowania dzieci, rodziców jak i pracy trenerskiej oraz dają nadzieję na dalsze sukcesy, czego serdecznie życzymy!!!
UKS MOSIR JASŁO












