Judocy z Jasła medalistami Pucharu Polski w Judo
W dniu 27.02.2021r. odbył się Puchar Polski Juniorek i Juniorów w Opolu. Był to pierwszy po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią turniej ogólnopolski dla grupy wiekowej juniorek i juniorów.

Zawody te to również sprawdzian dla zawodników przed nadchodzącymi Mistrzostwami Polski.
Bardzo dobrze spisała się podczas tych zawodów Gabriela Kwaśny, która rywalizowała w kategorii wagowej do 57 kilogramów. Gabriela wygrała wszystkie walki eliminacyjne przed czasem i dopiero w walce finałowej musiała uznać wyższość zawodniczki z Katowic.
Brązowy medal podczas tych zawodów wywalczył wychowanek naszego klubu Patryk Zawadzki.

Patryk rywalizował w kategorii wagowej do 55 kilogramów. Obecnie jest uczniem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu.

UKS ASW JUDO JASŁO
