Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Judoczki ASW JUDO-Jasło powołane do narodowej kadry Polski!

59

Z przyjemnością informujemy, iż zawodniczki klubu UKS ASW-JUDO JASŁO Katarzyna Kolbusz oraz Joanna Nocula otrzymały powołanie do Kadry Narodowej juniorek młodszych.

Dobra postawa sportowa oraz wyniki jakie osiągnęły w swojej karierze zwróciły uwagę trenerki kadry. Podopieczne trenera Przemysława Czarneckiego judo trenują od kilku lat w klubie UKS ASW-JUDO JASŁO i jak widać z roku na rok robią ogromne postępy.

Do największych sukcesów zawodniczek z ostatnich dwóch lat zaliczyć można:

Katarzyna Kolbusz

- Złoty medal Akademickich Mistrzostw Polski Juniorek młodszych – Gliwice 2014

- Srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorek młodszych – Oleśnica 2014

- Srebrny medal Mistrzostw Polski młodziczek – Bochnia 2013

- Brązowy medal Mistrzostw Polski młodziczek – Luboń 2014

- Złoty medal Międzywojewódzki Mistrzostw młodziczek – Bytom 2013

- Srebrny medal na Pucharze Polski młodziczek – Warszawa 2013

- Srebrny medal na Pucharze Polski juniorek młodszych – Warszawa 2014

- Srebrny medal na Pucharze Polski juniorek młodszych – Bytom 2014

- Złoty medal na Pucharze Europy – Gyor 2013

- Brązowy medal na Pucharze Europy – Gyor 2014

- Złoty medal na Pucharze Polski – Suchy Las 2013

- Złoty medal na Międzynarodowym Turnieju Judo – Stany Zjednoczone (Boston) 2013

Joanna Nocula

- Złoty medal Mistrzostw Polski młodziczek – Bochnia 2013

- Srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorek młodszych – Oleśnica 2014

- Srebrny medal Akademickich Mistrzostw Polski Juniorek młodszych – Gliwice 2014

- Złoty medal Międzywojewódzki Mistrzostw młodziczek – Bytom 2013

- Złoty medal na Pucharze Europy – Gyor 2013

- Srebrny medal na Pucharze Polski juniorek młodszych – Opole 2014

- Złoty medal na Pucharze Polski – Suchy Las 2013

- Brązowy medal na Pucharze Polski juniorek młodszych – Bytom 2014

Gratulujemy dziewczynom powołania i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i godne reprezentowanie kraju na najważniejszych imprezach sportowych. Młodemu pokoleniu naszych judoków życzymy wytrwałości oraz tego, aby poszli w ślady koleżanek z maty i reprezentowali nasz klub i miasto w tak wspaniały sposób.

UKS ASW-JUDO JASŁO
www.judo-jaslo.pl

Reklama

Komentarze: 59

Dodaj komentarz Widok:
10
@ ania michalska
dnia 06.01.2015, 19:27 · Zgłoś
my naprawdę nie potrafimy doceniać i gratulować komuś sukcesu. ile te dziewczyny wkładają w to pasji i ciężkiej pracy wiedzą tylko one i ich wspaniali rodzice. Polacy mają do siebie to że ciągle mamlają!!! mam nadzieję że dziewczyny zajdą wysoko i będziemy je oglądać kiedyś na naszych szklanych ekranach tak jak Małysza Radwańską Gortata czy Kubice ( i wielu innych oczywiście). ONI ZAPEWNE TEŻ MIELI TAKIE WSPARCIE TO PRZECIEŻ TAKIE POLSKIE . gratuluje postawy wspaniali jaślanie. Są trzy możliwości dostosuj się , zmień coś albo się zamknij... nie mamlaj.
Odpowiedz
9
@ ja
dnia 06.01.2015, 09:12 · Zgłoś
tyle krytycznych,zawistnych,nieprzyjemnych słów zawierają komentarze...czy naprawdę nie można się cieszyc z tego że młodzież ma pasje a przy tym fajne wyniki? Może zamiast [...] jadem i wywlekać jakieś animozje lepiej i przyjemniej byłoby pogratulować osiągnieć i życzyć sukcesów i dziewczętom i trenerom-wszak to my siedzimy przy klawiaturze z kaweczką ;) a oni ruszyli [...] i trenuja,wylewają poty i jednak choc trochę rozsławiaja to nasze Jasło Pozdrawiam wszystkich i życzę lepszego nastawienia w nowym roku:)
Odpowiedz
8
@ funnnn
dnia 05.01.2015, 22:33 · Zgłoś
wielkie brava i gratulacje dla dziewczyn zwłaszcza Kasi Kolbusz. !!!tak trzymać.
Odpowiedz
51
@ obiektywny
dnia 05.01.2015, 10:38 · Zgłoś
Do "elka " masz całkowitą rację straszenie paką na forum - żenada .
Odpowiedz
-41
@ SOLARJB
dnia 06.01.2015, 18:03 · Zgłoś
@ obiektywny!!!
Nie zrozumiałeś mojej ironi,
a tak apropo zarzucanie komuś
paragrafów i sugerowanie [...]
komuś w wieku 63 lat w/g Ciebie jest OK ???
JB
Odpowiedz
46
@ elka
dnia 05.01.2015, 10:05 · Zgłoś
Policja ? Sąd ? Przestępstwo ? Ludzie nie dajcie się zwariować . Jak ktoś nie radzi sobie z krytyką niech ogląda TV lub zajmie się czymś innym a nie siedzi na forum .
Odpowiedz
-64
@ kocica
dnia 05.01.2015, 10:42 · Zgłoś
Ta krytyka powinna być konstruktywna, wtedy nie ma się o co obrażać. Jeśli jednak jest to pospolite [...], świadczy tylko i wyłącznie o poziomie obrażającego.
Odpowiedz
-40
@ SOLARJB
dnia 06.01.2015, 10:07 · Zgłoś
Do @ kocica !!!
Pozdrawiam Cię Słonecznie JB.
Odpowiedz
0
@ sennn
dnia 05.01.2015, 08:40 · Zgłoś
Jeżeli powołano do reprezentacji 3 zawodników z Jasł co to za reporezentacja. Pewnia jakaz szeroka konsultacja i tyle.
Odpowiedz
-1
@ mark
dnia 05.01.2015, 09:03 · Zgłoś
A daj pan spokój.Jasło miasto judo,śmiech na sali tylko ludzi żeby ten sport zrozumieć i być jego kibicem brak.Co tam pełna hala na meczach siatkarek czy siatkarzy jak bywało kilkanascie lat temu,po co komu pełny stadion gdy wspomina się 3 ligę piłkarzy.Jasłem rządzi judo i tak ma być.Kto myśli inaczej ten zły i z PIS-u.
Odpowiedz
-1
@ WTAJEMNICZONA
dnia 04.01.2015, 20:54 · Zgłoś
gratulacje dziewczyny jestescie wielkieeeee!!! zasłużone wyróżnienie za lata trenigów ciezkiej pracy i wytrwałości. judo to wspaniały sport!!! jeszcze raz gratulacje dla was i trenera!!!
Odpowiedz
-1
@ der
dnia 04.01.2015, 16:15 · Zgłoś
Poziom komentarzy potwierdza tezę że judo wywołuje w ludziach agresję
Odpowiedz
5
@ judo
dnia 04.01.2015, 20:44 · Zgłoś
Myślę, że to nie judo tylko brak zajęcia internetowych komentatorów, którzy nie mają co robić wieczorami i wypisują jakieś głupoty bo ci co trenują jakikolwiek sport to nie zajmują się takimi głupotami. Ale prawda jest taka że poziom niektórych komentatorów niestety pozostawia wiele do życzenia, a wystarczy napisać dziewczynom zwykłe gratuluję bo pracowały na to wiele lat!
Odpowiedz
56
@ kolo
dnia 03.01.2015, 17:51 · Zgłoś
JÓZEFIE skoro się boisz krytyki to się nie odzywaj na forum . Każdy wie jak to działa .
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 03.01.2015, 15:18 · Zgłoś
Gratulacje dziewczyny :) Ciężka praca i wyrzeczenia się opłacają.
A komentami ludzi smutnych jak psi [...] się nie przejmować. Ręce opadają... Cytuję:
" jak chcę pobiegać pograć w piłkę czy pobić się z kimś to nie potrzebuję stadionu hali czy tartanowej bieżni ." - pisownia autora zachowana. Jak się chce pobić to nie potrzebuje bieżni. Uliczny wojowniku na solo zapraszasz? Bo skoro nie znasz się walce sportowej to tak to można czytać.
Odpisz. Proszę.
Odpowiedz
27
@ M
dnia 02.01.2015, 22:17 · Zgłoś
[...]ku solarjb ten twój zachwyty ,. to paragrafami zalatuje .
Odpowiedz
-67
@ SOLARJB
dnia 03.01.2015, 00:55 · Zgłoś
Do @M !!!
[...]ziu to z tym się zgadzam.
Tych młodych zawodniczek nie znam
osobiście tylko doceniam ich dokonania z informacji
internetowych i szczerze im GRATUJĘ.
A teraz do rzeczy jeżeli mnie natychmiast
nie przeprosisz na tym forum wsadzę Cię
do paki , masz na to czas do 06.rano 03.01.2015r.
Józef BUGAŁA
Odpowiedz
42
@ PM
dnia 03.01.2015, 02:58 · Zgłoś
Tia już sie ciebie wszyscy boją :-)
Odpowiedz
25
@ miecio
dnia 03.01.2015, 12:56 · Zgłoś
i jak z tą paką? :D
Odpowiedz
10
@ M
dnia 03.01.2015, 18:48 · Zgłoś
Solarjeb - oczywiście , że cię przepraszam .
Odpowiedz
-21
@ SOLARJB
dnia 03.01.2015, 19:01 · Zgłoś
Do @ M !!!
Oczywiście przyjmuję, jednak widzę
że są goście z klasą na tym forum.
Nie ma sprawy JB...
Odpowiedz
-18
@ SOLARJB
dnia 03.01.2015, 20:24 · Zgłoś
Do @ M...
Tak tylko zastanawiam
się nad fonetycznym błędem
w moim nicu , no ale może
to rzeczywiście jest błąd...JB
Odpowiedz
63
@ Bugala, nie pij
dnia 04.01.2015, 07:36 · Zgłoś
... Bo ci szkodzi.
Odpowiedz
-60
@ dragoness
dnia 04.01.2015, 12:12 · Zgłoś
Podawanie do sądu internetowego [...], to jak wyzywanie przed wojną na pojedynek pospolitego [...]; chluby nie przynosi. Najlepiej zignorować, a portalowa społeczność załatwi resztę.
Odpowiedz
-10
@ ktoś
dnia 04.01.2015, 16:23 · Zgłoś
Ciekawe, że błąd fonetyczny mógł pojawić się w jednej literze tekstu pisanego
Odpowiedz
29
@ ktoś
dnia 04.01.2015, 16:24 · Zgłoś
nad czym pracuję ci kryminalni? Jakieś przestępstwo zostało popełnione?
Odpowiedz
-15
@ kibic
dnia 02.01.2015, 22:00 · Zgłoś
gratulacje dla dziewcząt super tylko jedno sprostowanie do gier zespołowych kto w nich nie gra (wiek) to są to jednak zawodnicy na poziomie seniorów, jeżeli w jakiś dyscyplinach indywidualnych na poziomie seniorskim osiągniemy jakiś sukces to czapki z głów a od Czarnych wara
Odpowiedz
25
@ y
dnia 02.01.2015, 12:43 · Zgłoś
Do" solarjb " napisz lepiej u kogo się w zioło zaopatrujesz , bo bredzisz .
Odpowiedz
-12
@ OKO
dnia 02.01.2015, 10:43 · Zgłoś
Miast nie powinno dotować sportów walki. Zajęcia ze sportów walki zwiększają prawdopodobieństwo agresywnych zachowań - ostrzega Aleksandra Piotrowska, psycholog.
http://www.edziecko.pl/wideo_edziecko/10,79343,13559113,Psycholog__Zajecia_ze_sportow_walki_moga_zwiekszac.html
Odpowiedz
-55
@ dragoness
dnia 02.01.2015, 11:40 · Zgłoś
Biedna jest ta pani psycholog, dyskusja na ten temat toczy się pod innym artykułem i przywoływana jest ta sama, słaba argumentacja. Żeby nie przedłużać http://www.junior.sport.pl/junior/1,135918,17063679,Czy_sztuki_i_sporty_walki_rozbudzaja_w_dzieciach_agresje_.html
Odpowiedz
-3
@ OKO
dnia 02.01.2015, 13:46 · Zgłoś
Tytuł naukowy, wykładowca UW i WSP, autorka wielu publikacji naukowych ale DRAGONESS wie lepiej. :-)
Odpowiedz
-48
@ kocica
dnia 02.01.2015, 17:32 · Zgłoś
Zamiast zwalać winę na wszystkich naokoło, niech rodzice wezmą się za wychowanie własnych dzieci, bo skłonności do agresji wynosi się z domu. Trenowanie sztuk walki może je tylko pogłębić. W żadnym wypadku wywołać. A pani wykładowca UW? Pewnie ani jednego dnia nie przepracowała z "żywymi" dziećmi.
Odpowiedz
-51
@ kocica
dnia 02.01.2015, 17:45 · Zgłoś
A tu coś do poczytania. Wprawdzie autor "Psychologii sportu" nie jest wykładowcą UW, ale jakoś tam sobie radzi z publikacjami ;-) http://sciaga.pl/tekst/65201-66-psychologia_sportu_matt_jarvis_agresja_w_sporcie http://en.wikipedia.org/wiki/Matt_Jarvis_%28psychologist%29
Odpowiedz
-12
@ zuza
dnia 02.01.2015, 20:26 · Zgłoś
Pawłowicz też utytułowana, a poziom każdy widział jaki
Odpowiedz
-48
@ kocica
dnia 02.01.2015, 23:47 · Zgłoś
Jak oglądał TVN, to widział. Szkoda, że [...] dał się nabrać na sałatkę, a w tym czasie nasz cudowny prezydent miał zaniki pamięci podczas zeznań. Tego już [...] Network nie pokazał, co?
Odpowiedz
10
@ judo
dnia 02.01.2015, 08:07 · Zgłoś
Artykuł dotyczy klubu judo i dziewczyn w nim trenujących, więc nie ma potrzeby mieszać w komentarzach inne dyscypliny.Mamy nowy rok, życzę wszystkim sukcesów sportowych i więcej życzliwości każdego dnia. Dziewczynom kolejnych sukcesów bo wyniki mają imponujące.
Odpowiedz
26
@ reset
dnia 01.01.2015, 21:24 · Zgłoś
na czarnych burmistrz nie powinien dać ani złotówki to zepsuty kalosz którego załatać się nie da szkoda kasy.
Odpowiedz
-11
@ do reset
dnia 02.01.2015, 11:19 · Zgłoś
[...] zawistna istoto.
Gratulacje dla dziewczyn.
Odpowiedz
5
@ judoka
dnia 01.01.2015, 20:30 · Zgłoś
Do kadry została również powołana Adriana Gajecka z klubu UKS MOSIR JASŁO. Gratulacje dla dziewczyn !!!
Odpowiedz
-3
@ JudoKid
dnia 01.01.2015, 15:51 · Zgłoś
Brawa i Gratulacje dla osiągnięć dziewczyn i TRENERA z EKIPĄ :)
Odpowiedz
10
@ reset
dnia 01.01.2015, 12:11 · Zgłoś
gratuluję Kasi i Joasi i życzę zdrowia i sukcesów w dalszej pracy a trenerowi życzę wytrwałości i wszelkiej pomyślności w 2015r i nie przejmujcie takimi komentarzami jakie napisał kiero on jest z pisu i niczego nie docenia .
Odpowiedz
-40
@ kocica
dnia 01.01.2015, 12:38 · Zgłoś
Nie trzeba być z PiSu, żeby być ... cóż, "inteligentnym inaczej". Każdy dobry sportowiec podnosi rangę miasta i każdy sport powinien być dotowany według potrzeb i osiągnięć. A propos dyskusji pod innym artykułem; te dziewczyny nie wyglądają na szczególnie agresywne i skłonne do przemocy.
Odpowiedz
-68
@ SOLARJB
dnia 01.01.2015, 22:41 · Zgłoś
Do @ kocica !!!
TAK masz rację one
powinny startować konkursie:
MIS POLSKI grupa juniorów...
Józef BUGAŁA
Odpowiedz
47
@ kwinto
dnia 02.01.2015, 19:20 · Zgłoś
Ja za dziećmi się nie oglądam
Odpowiedz
-2
@ pseudo
dnia 01.01.2015, 11:42 · Zgłoś
brawo dla Kasi, przynajmniej nie wpadłaś w taką "kariere" jak siostra
Odpowiedz
-20
@ kiero
dnia 01.01.2015, 08:54 · Zgłoś
Zdecydowanie podniosły range miasta,taa podnosic rangę to mogą hokeisci z Sanoka,żużlowcy i siatkarze z Rzeszowa,koszykarze z Krosna czy piłkarze ręczni i nożni z Mielca.Nikt poza trenerami i rodzicami nie skojarzy Jasła z chocby i mistrzyniami polski w judo bo nie jest to sport ani medialny,ani popularny i nikogo za bardzo nie interesuje.
Odpowiedz
-50
@ SOLARJB
dnia 01.01.2015, 11:04 · Zgłoś
Do @ kiero !!
Ty tylko potrafisz krytykować "nie idż tą drogą".
Szanowni Internauci brońcie Jasła +i-...
Pomimo wszystko DOSIEGO ROKU 2015 dla CIEBIE...
Józef BUGAŁA
Odpowiedz
-68
@ SOLARJB
dnia 01.01.2015, 11:14 · Zgłoś
Do @kiero !!!
Uzupełnienie mojej wypowiedzi:
Te zawodniczki są w wieku moich kochanych
wnuczek Kamilki,Gosi,Nicoli,nie radził bym Ci
spotkać się z nimi na macie,to była by
głęboka destrukcja twojego myślenia.JB
Odpowiedz
22
@ fan judo
dnia 01.01.2015, 11:22 · Zgłoś
Miasto parę groszy na grupy judo da i przynajmniej jakieś małe ale osiągnięcia są. A w klub Czarnych kase pompuje i efektów nie widac ! Tylko zarząd ciągle płacze że mało. Co tam za ludzie rządzą że tak słabo klub funkcionuje !
Odpowiedz
-34
@ majka
dnia 01.01.2015, 11:58 · Zgłoś
[...] się od Czarnych bo Nas nie obchodzi judo to niech ciebie nie interesuje Nasz klub. Pompować to tez sobie możesz balonik geniuszu Gryźcie się pomiędzy sobą judokami i karatekami a od nas daleko.Jak nie rozróżniasz specyfiki sportów indywidualnych od zespołowych to wróć się do przedszkola to pani ci wytłumaczy.
Odpowiedz
18
@ asw
dnia 01.01.2015, 21:02 · Zgłoś
o sporcie zespołowym w Jaśle zaczniemy mówić jak czarni będą co najmniej w drugiej lidze - czyli nigdy.
Odpowiedz
23
@ .
dnia 02.01.2015, 12:34 · Zgłoś
Człowieku o czym ty mówisz, chyba się z choinki urwałeś .
Odpowiedz
-65
@ SOLARJB
dnia 03.01.2015, 00:36 · Zgłoś
Witam Was Wielcy krytykanci !!!
Widzę że nie macie nic do napisania
rozsądnego, innowacyjnego,oraz
twórczego, masz inne zdanie
zaakceptuję to,ale przedstaw to
oraz podpisz się CZYTELNIE...
Józef BUGAŁA
Odpowiedz
-8
@ SOLARJB
dnia 01.01.2015, 07:38 · Zgłoś
Witam !!!
No pięknie , WIELKIE GRATULACJE
podniosły rangę Jasła na arenie krajowej
i wierzę że podniosą na między narodowej
jetem przekonany że to osiągną , życzę
im tego z całego serca i wspieram duchowo
i trzeba zauważyć że mamy piękne młode
Jaślanki GRATULUJĘ ich Rodzicom .
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2015
Józef BUGAŁA
Odpowiedz
4
@ Zyczliwa
dnia 31.12.2014, 22:05 · Zgłoś
Ogromne gratulacje!!! Wzorowe dziewczyny;-)
Odpowiedz
-21
@ Max Szyderko
dnia 02.01.2015, 10:45 · Zgłoś
Judo to ta kulka na sznurku zawieszona na palcu ? Tez mi sport , hehehhe .
Ani zlotówki na judo , kopaczy kolarzy czy inne dyscypliny . Jak sobie chcą to niech ich rodzicie opłacają ! Wszyzcy by tylko z podatnikowej kasy ciągnęli a robic nie ma komu .
Odpowiedz
-22
@ czesio
dnia 02.01.2015, 10:50 · Zgłoś
Popieram . Jak ktos chce to niech ze swojej kasy sonsoruje wszelakie zachcianki "sportowe" . Szczególnie dotyczy to firm drenujących fundusze EU . Ja nie mam zamiaru placić na żadne hobby , na swoje płace sobie sam z pieniędzy które cięzko zarobiłem a nie wysępiłem z dotacji !
Odpowiedz
4
@ Anonimowa123
dnia 02.01.2015, 11:05 · Zgłoś
Pan nie wie nawet co to jest Judo , a komentuje . Gratulacje dla Kasi i Asi ;) Życzę sukcesów dziewczyny :)
Odpowiedz
-13
@ przedsięborca
dnia 02.01.2015, 12:40 · Zgłoś
Odciąć wszystkich od koryta ! Budżetowców , pseudo sportowców i innych którzy potrafia tylko brać ! Ja ne wyciągam reki po kasę a jak chcę pobiegać pograć w piłkę czy pobić się z kimś to nie potrzebuję stadionu hali czy tartanowej bieżni . cały sport to tylko sposób na wyciaganie kasy z kieszeni podatnika !
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.