Judoczki UKS MOSiR JASŁO na „Pucharze Europy” w Gyor
Wspaniale zaprezentowały się podopieczni Michała Czarneckiego na "Pucharze Europy". W zawodach uczestniczyli zawodnicy i zawodniczki z 13 krajów. Na tym tle doskonale spisali się nasi reprezentanci, którzy wywalczyli dwa medale.


Najlepiej spisała się Adriana Gajecka, która wywalczyła srebrny medal w kat. Do 44 kilogramów, natomiast brązowy medal wywalczyła jej siostra Marlena Gajecka. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Gabriela Kwasny, która zajęła piąte miejsce, pomimo ze walczyła z zawodniczkami o dwa lata starszymi. W turnieju wystąpili również Grzegorz Żytniak i Kamil Nowak, lecz niestety nie przebrnęli przez walki eliminacyjne.


Gratulacje dla wszystkich zawodników, jesteśmy dumni że mamy takich judoków.
Dzięki przyjaznej dłoni ludzi dobrej woli, możliwa jest realizacja naszych celów i zamierzeń.



Zawodnicy wraz trenerem, składają serdeczne podziękowania dla : Miasta Jasła, Sieć sklepów MPM, EKOMAX, SKAT POL.
www.judomosir.pl
