Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jutro Czarni zmierzą się z Siarką Tarnobrzeg!

13
 Już jutro piłkarze Czarnych wyjeżdżają do Tarnobrzega na ważny mecz mistrzowski z 3 drużyną Podkarpackiej IV Ligi . Nasi rywale w I kolejce pewnie pokonali Sokół Nisko 3:1.

Dla naszych piłkarzy jest to natomiast  kolejny wyjazdowy mecz po Igooloplu Dębica. W rundzie jesiennej w Jaśle Czarni pokonali zespół Siarki  2:1, który przyjechał do Jasła jako lider tabeli z kompletem zwycięstw.

Sarka Tarnobrzeg po zimowych wzmocnieniach chce się włączyć do walki o awans do III Ligi. Nie będzie to łatwy mecz dla naszego zespołu jednak piłkarze Czarnych deklarują , że zrobią wszystko aby osiągnąć jak najkorzystniejszy wynik.   


Czarni Jasło
Reklama

Komentarze: 13

Dodaj komentarz Widok:
0
@ gosc
dnia 31.03.2009, 14:59 · Zgłoś
jutro czarni przegrajom
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 31.03.2009, 01:09 · Zgłoś
xdd co z tego ze samobojcza? 3 punkty sa?to nie jest 1 liga ze tv patrzy jaka ladna pilka w tej lidze liczy sie zwyciestwo!!! PiS-man czlowieku zastanow sie czarni wygrali a tY jakies brednie piszesz. jesli nie klub z tWojego miasta to [...]j szukaj cos na innych stronach. Jasło moim miastem Czarni moim klubem!!!
Odpowiedz
0
@ zdziwiony
dnia 31.03.2009, 00:19 · Zgłoś
No, wreście się udało!!!!!!!!:o
Odpowiedz
0
@ jks
dnia 30.03.2009, 14:28 · Zgłoś
byłem na meczu w tarnobrzegu, mamy poukładaną, spokojnie grajacą druzyny, ktora po zdobyciu bramki nie ograniczała sie tylko do obrony a wyprowadzała kontry
Odpowiedz
0
@ xdd
dnia 29.03.2009, 20:32 · Zgłoś
fart bo samobójcza xd ;p
Odpowiedz
0
@ wojtek
dnia 29.03.2009, 13:53 · Zgłoś
pis-man przestan wszystko krytykowac,troche optymizmu człowieku!!!
Odpowiedz
0
@ @compl
dnia 29.03.2009, 12:48 · Zgłoś
do jks święte słowa :D:D
Odpowiedz
0
@ jks
dnia 29.03.2009, 08:08 · Zgłoś
jak to mówią; trafi sie pis-manowi w [...]:D
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 28.03.2009, 22:02 · Zgłoś
Jak to mówią: trafiło się ślepej kurze ziarnko :D
Odpowiedz
0
@ jr
dnia 28.03.2009, 20:20 · Zgłoś
Gratulacje za wygraną na wyjeździe.BRAVO
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 28.03.2009, 18:39 · Zgłoś
Brawo brawo brawo -miałem nosa.
Odpowiedz
0
@ Lato
dnia 28.03.2009, 17:13 · Zgłoś
Czarni pokonali w Tarnobrzegu Siarke 1:0.Gratulacje.
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 28.03.2009, 15:11 · Zgłoś
Wygramy ten mecz i będzie to największa niespodzianka tej kolejki.
BYŁ ,BĘDZIE JEST JASIELSKI JKS.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.