Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie.
Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl.
Korzystając ze strony akceptujesz
Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Sezon 2007/08 właśnie dobiegł końca. W ostatniej kolejce na pożegnanie Klasy Okręgowej nasz zespół zmierzy się na własnym obiekcie z broniącą się przed degradacją Brzozovią Brzozów. W kwestii spadku do Klasy A na brak emocji nie można narzekać. Spośród drużyn walczących o utrzymanie, najgorzej mają goście z Brzozowa, którzy aby być pewnymi pozostania w lidze, muszą wygrać w niedzielę z Czarnymi. Ciężko sobie jednak wyobrazić taki przebieg spraw, tym bardziej, że na stadionie w Jaśle szykuje się wielka feta z okazji awansu do IV ligi. W poprzednim sezonie padł wysoki wynik 7:0, a wszyscy kibice życzyliby sobie takiego właśnie zakończenia przygody z V-ligową piłką. Wstęp wolny! Zapraszamy.
Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy.
Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem.
Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z
regulaminem.