Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Już dzisiaj na Śniadeckich pierwszy mecz rundy wiosennej

6
Zaczynamy rozgrywki wiosenne. Po kilku miesiącach przerwy i długiego wyczekiwania rundy rewanżowej, już w dzisiaj na stadionie przy ulicy Śniadeckich 15, Czarni Jasło w ramach XVI kolejki o mistrzostwo Krośnieńskiej Klasy Okręgowej rozegrają swój pierwszy wiosenny mecz ligowy.



Fot. Archiwum Jaslo4u.pl

Przeciwnikiem naszej drużyny będą Bieszczady Ustrzyki Dolne, zajmujący aktualnie trzecią pozycję w ligowej tabeli. Należy przypomnieć, iż jak dotąd Bieszczady jako jedyna ekipa w "Okręgówce" zdobyła z nami trzy punkty, oddane co prawda walkowerem, lecz widniejące w statystykach jako zwycięstwo nad jasielskim zespołem. Nasza drużyna po solidnym przygotowaniu do rundy rewanżowej, rozpoczyna końcowy marsz po IV ligę, już od pierwszego spotkania. Jak przystało na lidera, Czarni nie zwykli przegrywać na własnych "śmieciach", więc faworyt sobotniego meczu jest tylko jeden.

Czarni: (przypuszczalny skład):
Cyran - Matysik, Chrząszcz, Bernacki, Grzesiak, Munia, Pokrywka, Warzocha, Halz, Szalony, Majewski.

Spotkanie poprowadzą: Guzik, Wojnar, Gądela.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców w sobotnie popołudnie do przybycia na nasz obiekt oraz o kulturalny doping dla naszej drużyny.


Czarni Jasło
Reklama

Komentarze: 6

Dodaj komentarz Widok:
0
@ byly kibic
dnia 28.03.2010, 17:01 · Zgłoś
oj kuba kuba
Odpowiedz
0
@ NP 1910
dnia 28.03.2010, 13:27 · Zgłoś
Kuba napisał ,,No kibice GDZIE JESTEŚCIE !,,
bYLISMY W 60 OSÓB NAD POWIESZONA FLAGĄ a ty gdzie się ukrywałes?
Odpowiedz
0
@ Kuba
dnia 27.03.2010, 20:49 · Zgłoś
No kibice GDZIE JESTEŚCIE !
Pierwszy mecz wygrany.
Przeciwnik wymagający ALE DALI RADE.
ABY TAK DALEJ>> szkoda tylko GRZEŚIA MUNI ALE MYŚLĘ ŻE BĘDZIE < OK >
Odpowiedz
0
@ ACAB
dnia 27.03.2010, 19:21 · Zgłoś
Brawo Żuraw!!!!
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 27.03.2010, 17:46 · Zgłoś
po 1 połowie 1:2 przegrywamy.
Odpowiedz
0
@ idz pan w ...
dnia 27.03.2010, 12:14 · Zgłoś
biletow chyba nie bedzie ?? bo po co placic za 5 lige?? :D a nie ma na co isc bo i tak przegraja... kibice powinni sie zbuntowac na klub i nie chodzic na mecze wogole!!! to moze wtedy zaczniecie grac a nie kr...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.