Już dzisiaj otwarcie sztucznego lodowiska
Od godziny 14.30 w dniu dzisiejszym będzie można już korzystać ze sztucznego lodowiska w Jaśle. Radość jest tym większa, że obiekt został powiększony do wymiarów 20×40 metrów, a ceny za korzystanie z lodowiska nie uległy zmianie.

Jak już informowaliśmy rozbudowa sztucznego lodowiska kosztowała prawie 40 tysięcy złotych. Powiększony o 20 metrów obiekt zajmuje powierzchnię 800 metrów kwadratowych.
Godziny funkcjonowania:
poniedziałek – piątek
8.00 – 14.00 szkoły, zajęcia grupowe pod opieką nauczycieli, cena biletu – 2 zł, wypożyczenie łyżew – 4 zł,
Rezerwacja godzin max 1,5 godz. dla klasy na dotychczasowych zasadach.
14.30 – 17.00 – seans rekreacyjny dla wszystkich
17.00 – 17.30 – przygotowanie tafli lodowiska
17.30 – 20.00 – seans rekreacyjny dla wszystkich
sobota – niedziela
12.30 - 14.30 - seans rekreacyjny dla wszystkich
15.00 – 17.00 – seans rekreacyjny dla wszystkich
17.00 – 17.30 – przygotowanie tafli lodowiska
17.30 – 20.00 – seans rekreacyjny dla wszystkich

- W związku z licznymi opiniami użytkowników w bieżącym sezonie wprowadzamy w ciągu dnia przerwy w funkcjonowaniu lodowiska, które są przeznaczone na przygotowanie jego tafli. Mamy nadzieję, że w znacznym stopniu poprawi się jakość tafli lodowiska dla użytkowników. - poinformował Tadeusz Baniak, Dyrektor jasielskiego MOSiR-u.
Cenny biletów na lodowisko:
1. Bilet wstępu dla dorosłych – 6.00 zł
2. Bilet wstępu dla młodzieży szkolnej – 4zł
3. Bilet na wypożyczenie łyżew – 4 zł za godzinę
4. Ostrzenie łyżew na rowek – 7.00 zł
5. Bilet wstępu dla grup zorganizowanych /szkół/ 2 zł
Red.
