Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Już dzisiaj otwarcie sztucznego lodowiska

26

Od godziny 14.30 w dniu dzisiejszym będzie można już korzystać ze sztucznego lodowiska w Jaśle. Radość jest tym większa, że obiekt został powiększony do wymiarów 20×40 metrów, a ceny za korzystanie z lodowiska nie uległy zmianie.

Jak już informowaliśmy rozbudowa sztucznego lodowiska kosztowała prawie 40 tysięcy złotych. Powiększony o 20 metrów obiekt zajmuje powierzchnię 800 metrów kwadratowych.

Godziny funkcjonowania:

poniedziałek – piątek 

8.00 – 14.00 szkoły, zajęcia grupowe pod opieką nauczycieli, cena biletu – 2 zł, wypożyczenie łyżew – 4 zł,
Rezerwacja godzin max 1,5 godz. dla klasy na dotychczasowych zasadach.

14.30 – 17.00 – seans rekreacyjny dla wszystkich
17.00 – 17.30 – przygotowanie tafli lodowiska
17.30 – 20.00 – seans rekreacyjny dla wszystkich

sobota – niedziela

12.30 - 14.30  - seans rekreacyjny dla wszystkich
15.00 – 17.00 – seans rekreacyjny dla wszystkich
17.00 – 17.30 – przygotowanie tafli lodowiska
17.30 – 20.00 – seans rekreacyjny dla wszystkich



- W związku z licznymi opiniami użytkowników w bieżącym sezonie wprowadzamy w ciągu dnia przerwy w funkcjonowaniu lodowiska, które są przeznaczone na przygotowanie jego tafli. Mamy nadzieję, że w znacznym stopniu poprawi się jakość tafli lodowiska dla użytkowników. - poinformował Tadeusz Baniak, Dyrektor jasielskiego MOSiR-u.

Cenny biletów na lodowisko:
1. Bilet wstępu dla dorosłych – 6.00 zł
2. Bilet wstępu dla młodzieży szkolnej – 4zł
3. Bilet na wypożyczenie łyżew – 4 zł za godzinę
4. Ostrzenie łyżew na rowek – 7.00 zł
5. Bilet wstępu dla grup zorganizowanych /szkół/ 2 zł


Red.

Reklama

Komentarze: 26

Dodaj komentarz Widok:
0
@ bam..
dnia 12.12.2010, 15:25 · Zgłoś
zgadzam się powinni zrobić kryte lodowisko .
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 06.12.2010, 22:19 · Zgłoś
po co kryte lodowisko ktos sie pyta
nie chodzi o to ze na krytym bedzie nam cieplo
tylko chodzi o to ze na krytym bedzie mozna jezdzic przez caly rok
a nie tylko w okresie zimowym
Odpowiedz
0
@ JKS
dnia 06.12.2010, 21:06 · Zgłoś
Popieram JASLAN
Odpowiedz
0
@ aa
dnia 05.12.2010, 08:36 · Zgłoś
a mogliśmy mieć PRAWDZIWE kryte lodowisko:(
Odpowiedz
0
@ Wikary
dnia 05.12.2010, 03:31 · Zgłoś
Wikary ?! do Spowiedzi !! Post Pogrążony Pokemonie

Fajnie że Jest,Lepsze,wieksze i oczyszczaja.
Jak na to bedzie Ludzi, to kto wie,MOSIR maja robić
Malo Zdjeć /1no małe?;
Odpowiedz
0
@ paulus
dnia 04.12.2010, 17:34 · Zgłoś
Uprzejmie donoszę że internauta <JASLAN> NARUSZYL ZASADY CISZY WYBORCZEJ agitując na jednego z kandydatów na burmistrza. Oj Panie JASLAN a poza tym że basen w Jaśle już jest to proponuje na przyszły raz zaglądnąć do słownika zanim coś napiszesz.Pozdrawiam.Jesteś typowym Polakiem....Zawsze wszystko żle!!!!
Odpowiedz
0
@ ??
dnia 04.12.2010, 16:16 · Zgłoś
a po co komu kryte lodowisko? przeciż i tak będzie na nim zimno;D a gdzie romantyzm jazdy pod gwiazdami?;D
Odpowiedz
0
@ Do wikary i JASLAN
dnia 04.12.2010, 16:07 · Zgłoś
Do "wikary":W sobotę nie ma obowiązku chodzić na Mszę, a w niedzielę są również Msze po południu i wieczorem ^^ Zresztą dla rodziców z dziećmi byłby to lepszy czas, bo mniej osób by w tym czasie korzystało z lodowiska.
Do "JASLAN": następnym razem jak będziesz chciał się wypowiadać, używaj języka polskiego i słownika ortograficznego ^^
Odpowiedz
0
@ firebow
dnia 04.12.2010, 15:53 · Zgłoś
Wikary!! po kiego w sobote do południa do kościoła???w niedziele to tak. ale to tylko godz wiec podem na lodowisko :D (miniaturowe) :/
Odpowiedz
0
@ DO JASLAN
dnia 04.12.2010, 14:03 · Zgłoś
Może tak pierwsze pasuje zajrzeć do słownika a później się wypowiadać... :)
Odpowiedz
0
@ Do obserwatora
dnia 04.12.2010, 11:11 · Zgłoś
Na przeszkodzie stoi Pani Maria Kurowska, która nie dopuszcza do zatrudnienia dodatkowo ludzi na MOSiR, blokując kasę
Odpowiedz
0
@ Do JASLAN
dnia 04.12.2010, 11:06 · Zgłoś
Przed napisaniem komentarza, zapoznaj się ze słownikiem ortograficznym, bo aż trudno zrozumieć co piszesz.
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 04.12.2010, 10:49 · Zgłoś
Wikary w sobotę do kościoła?? A w niedzielę msze są także po południu i nie mów co trzeba robić bo nie zdziwię się jeżeli się okaże, że na tą stronę wchodzą ludzie innych wyznań i ateiści!
Odpowiedz
0
@ aa
dnia 04.12.2010, 10:31 · Zgłoś
jezdzilam w Krosnie fajnie a tu pewnie tez sie wybiore czemu nie zima jest ;-)
Odpowiedz
0
@ lodowisko 4
dnia 04.12.2010, 10:26 · Zgłoś
wcześniej nie było seansów i było lepiej ;/
Odpowiedz
0
@ Do JASLAN
dnia 04.12.2010, 10:07 · Zgłoś
Nie będę podważał tego co piszesz, to jest Twoje zdanie, a człowieku weź do ręki słownik, albo naucz się pisać, bo ciężko rozszyfrować co chcesz cywilizacji przekazać !
Odpowiedz
0
@ ;)
dnia 04.12.2010, 10:06 · Zgłoś
Da się jeździć :P troszke większe ale narazie są dziury w lodzie ;d kto wczoraj był to wie ;P
Odpowiedz
0
@ homg
dnia 04.12.2010, 09:52 · Zgłoś
w miescie potrzeba lodowiska 1800m2,a slizgawke 800m2 na rynek dla dzieciakow za darmo pozdrawiam
Odpowiedz
-1
@ natalia
dnia 04.12.2010, 09:42 · Zgłoś
ja popieram obserwatora,haah oraz użytkownika a co do wikarego to można chodzić na msze o 19:30 (w kościele franciszkanów)
Odpowiedz
0
@ Wikary
dnia 03.12.2010, 23:22 · Zgłoś
Obserwatorze?! W sobotę i niedzielę do południa należy chodzić na mszę [...]!
Odpowiedz
0
@ JASLAN
dnia 03.12.2010, 21:33 · Zgłoś
co pan baniak da rade jak pani maria.k dysponuje na wszystko lodowisko jest tak do [...] że chej pani maria woli dać na [...] czyli [...] zrobic dni romskie na czarnom stonke tych w sutannach ażeby zrobić lodowisko z prawdziwego zdarzenia to [...] jak będzie jeszcze jednom kadęcie to w tym jaśle nic nie będzie tylko będziemy obchodzic dni romskie niewaszcie sie naniom głosować 5.12 2010 jak był czarnecki coś sie działó w ty jaśle jak by ona była to by nawet basenu nie było mieli my basen na wisłoce na kracie może zostanie czarnecki to sie coś zmieni wruci normalność w tym jaśle
Odpowiedz
0
@ użytkownik
dnia 03.12.2010, 20:49 · Zgłoś
szkoda ze nie takie jak w krośnie 30x60 ale tam za 5zł tylko godzinka.
Odpowiedz
0
@ pawlo
dnia 03.12.2010, 20:42 · Zgłoś
kryte lodowisko chyba w Sanoku jest:)
Odpowiedz
0
@ ala
dnia 03.12.2010, 18:54 · Zgłoś
szkoda ze niema krytego lodowiska, bardzo bym chciala
Odpowiedz
0
@ haah
dnia 03.12.2010, 17:06 · Zgłoś
chyba was powaliło! za 10 zł to ja wole kupic sobie czteropaka [...] w kauflandzie!
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 03.12.2010, 12:07 · Zgłoś
Panie Dyrektorze !
Dlaczego lodowisko nie jest czynne w sobotę i niedzielę przed południem ? Czy coś stoi na przeszkodzie aby lodowisko funkcjonowało podobnie jak basen ?
Siedem dni w tygodniu od 8 do 22 godziny?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.